Понеділок, 02 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
У Тернополі затверджено Положення про будівництво доступного житла – це шанс для молоді та бюджетників

Опубліковано: 19 Квітня о 14:00 99


Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами.


На черговому засіданні Тернопільського міського виконкому затверджено Положення про участь у програмі «Будівництво (придбання) доступного житла у місті Тернопіль на 2018 – 2020 роки» згідно з однойменною Програмою, яку міська рада прийняла в грудні минулого року. Це —унікальна програма, яка дає можливість отримати житло за пільговими умовами людям, які у теперішній складний час не можуть навіть сподіватися на власне житло.

Житло за зниженими цінами

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами. Програма розрахована на два роки. Тернополяни зможуть претендувати на житло в новобудовах та переобладнаних будівлях, що створені в рамках даної Програми.

Обов’язковою умовою для всіх категорій являється необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва оплатити не менше 30%  вартості житла та, при потребі, отримати та погасити кредит на придбання житла.

Хто має право на участь у Програмі?

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, які проживають (зареєстровані) у м. Тернопіль, а саме:

1) Працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста, в яких одне з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери міста не менше п’яти років.

2) Молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни:

– сім’ї, в яких чоловік або дружина мають вік до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі громадяни віком до 35 років включно.

3) Інваліди I-II груп.

4) Багатодітні сім’ї – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) та трьох і більше дітей до 18 років або до 23 років за умови навчання на денній формі.

5) Внутрішньопереміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які зареєстровані управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради та мають намір оселитися у м. Тернопіль.

6) Учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО, та члени їхніх сімей, зареєстровані на території міста Тернопіль.

Вже можна готувати документи…

Строки приймання заяв та реєстрації кандидатів на участь в Програмі будуть визначатися окремим рішенням виконавчого комітету. Самі ж документи від громадян, які мають право на участь у Програмі, можна буде подавати у Центрі надання адміністративних послуг після визначення дати початку приймання документів, про що буде додатково повідомлено на сайті Тернопільської міської ради.

Соціальне значення Програми

Найголовніше, що виконання Програми дасть змогу значній категорії тернополян реалізувати своє право на житло. Крім того, це ефективний інструмент закріплення кваліфікованих кадрів у закладах бюджетної сфери міста, в міських комунальних підприємствах та додаткові стимули для працевлаштування молодих спеціалістів у місті Тернопіль.

«Власне житло на пільгових умовах – це величезний стимул для людей залишатися і працювати у рідному місті», – переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пресова служба Тернопільської міськради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня