Середа, 01 лютого 2023
• Настя і її бабуся Галина з Чорткова загинули на Хмельниччині… • «Юрчик просив відкупити йому ровер…» • Заколядували… тубус від гранатомета • Послав «сосать смереки», а суд «вмив руки» • У Тернополі відремонтували автомобіль для військових • З Тернополя на фронт відправили комплекти зимової форми для військових • “Була жива, але знесилена…” Поліцейські Тернополя врятували жінку • У Тернополі до Дня всіх закоханих виступить гурт KAZKA • Колядували і гроші на ЗСУ збирали • Велика допомога маленьких волонтерів • Командир Бендера з Тернопільщини – на передовій! • «Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців» • Громаді на Тернопільщині подарували ікону, якій понад 200 років • Відійшов у вічність багаторічний керівник Тернопільського обласного театру ляльок • Волонтерство окриляє! • “Попросив Наталю взяти паспорт, але не зізнався про розпис”. Військовий Микола здивував кохану • Митрополит Василій Семенюк охрестив шосту дитину подружжя з села Острів • Козівська громада попрощалася з Героєм Олегом Фикою • З війни — до шлюбу: Андрій привіз наречену Настю зі Східної України • У Тернополі підприємці можуть безоплатно розміщувати генератори на комунальній землі
У Тернополі затверджено Положення про будівництво доступного житла – це шанс для молоді та бюджетників

Опубліковано: 19 Квітня о 14:00 99


Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами.


На черговому засіданні Тернопільського міського виконкому затверджено Положення про участь у програмі «Будівництво (придбання) доступного житла у місті Тернопіль на 2018 – 2020 роки» згідно з однойменною Програмою, яку міська рада прийняла в грудні минулого року. Це —унікальна програма, яка дає можливість отримати житло за пільговими умовами людям, які у теперішній складний час не можуть навіть сподіватися на власне житло.

Житло за зниженими цінами

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами. Програма розрахована на два роки. Тернополяни зможуть претендувати на житло в новобудовах та переобладнаних будівлях, що створені в рамках даної Програми.

Обов’язковою умовою для всіх категорій являється необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва оплатити не менше 30%  вартості житла та, при потребі, отримати та погасити кредит на придбання житла.

Хто має право на участь у Програмі?

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, які проживають (зареєстровані) у м. Тернопіль, а саме:

1) Працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста, в яких одне з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери міста не менше п’яти років.

2) Молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни:

– сім’ї, в яких чоловік або дружина мають вік до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі громадяни віком до 35 років включно.

3) Інваліди I-II груп.

4) Багатодітні сім’ї – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) та трьох і більше дітей до 18 років або до 23 років за умови навчання на денній формі.

5) Внутрішньопереміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які зареєстровані управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради та мають намір оселитися у м. Тернопіль.

6) Учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО, та члени їхніх сімей, зареєстровані на території міста Тернопіль.

Вже можна готувати документи…

Строки приймання заяв та реєстрації кандидатів на участь в Програмі будуть визначатися окремим рішенням виконавчого комітету. Самі ж документи від громадян, які мають право на участь у Програмі, можна буде подавати у Центрі надання адміністративних послуг після визначення дати початку приймання документів, про що буде додатково повідомлено на сайті Тернопільської міської ради.

Соціальне значення Програми

Найголовніше, що виконання Програми дасть змогу значній категорії тернополян реалізувати своє право на житло. Крім того, це ефективний інструмент закріплення кваліфікованих кадрів у закладах бюджетної сфери міста, в міських комунальних підприємствах та додаткові стимули для працевлаштування молодих спеціалістів у місті Тернопіль.

«Власне житло на пільгових умовах – це величезний стимул для людей залишатися і працювати у рідному місті», – переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пресова служба Тернопільської міськради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Нещодавно опубліковане

22 січня неподалік Хмельницького в аварію потрапила родина головної спеціалістки відділу економічного розвитку та комунального майна Чортківської міської ради Наталії Мостовик...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:18


Верховний Суд поставив крапку в резонансній справі про ДТП у селі Прошова Великогаївської громади, під час якої постраждав Юрчик Чорний. На високій швидкості хлопчика збив Володимир Суховер із сусіднього села Смолянка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


Вертеп села Сороцьке викупив унікальний експонат для музею «Бабусина скриня»...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 11:57


Ректор Почаївської духовної семінарії Іов Смакоуз відбувся штрафом за злочин...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:45


Вже майже рік в Україні триває війна. Впродовж цього часу наші захисники мужньо тримають оборону та захищають українські міста і села...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:29Теми дня
28 Січня
27 Січня
26 Січня