Вівторок, 18 червня 2019
• Головна команда у Тернополі • У Тернополі будуть нові дитячі садочки • Як тернопільські продавці квітів дурять клієнтів • Надія Фарійон: «Сучасна медсестра – партнер лікаря» • Націоналісти разом ідуть у Верховну Раду за списком «Свободи» • Переселенка з Горлівки про війну на Донбасі • Завершується ремонт в онкогематологічному відділенні обласної дитячої лікарні • Тарас Юрик: «Плідна співпраця народних депутатів і керівництва області дозволила вийти на рекордні показники капітальних інвестицій у розвиток Тернопілля» • «Громадянська позиція» йде на вибори до Верховної Ради • Віктор Овчарук: «Після реформування первинної ланки медицини реорганізовано стаціонарні медичні заклади області» • До ЄС і НАТО за 10 років: Петро Порошенко йде до Ради з оновленою командою • У Тернопільській психоневрологічній лікарні зняли білі халати • Степан Барна: «Для мене як для голови ОДА 2015-ий став роком повернення віри в те, що наша область не периферійна» • Проєкт тернопільської «Циганки» отримав Гран-прі престижного архітектурного конкурсу • «Я простила жінці, яка замордувала мою Оленку…» • Люстрована горе-суддя хоче знищити комунальний транспорт Тернополя • «Живі» напої у літню спеку • Піца буде фест! • Усі біжать! • Тернопільській обласній організації НСЖУ – 60 років!
У Тернополі затверджено Положення про будівництво доступного житла – це шанс для молоді та бюджетників

Опубліковано: 19 Квітня о 14:00 54


Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами.


На черговому засіданні Тернопільського міського виконкому затверджено Положення про участь у програмі «Будівництво (придбання) доступного житла у місті Тернопіль на 2018 – 2020 роки» згідно з однойменною Програмою, яку міська рада прийняла в грудні минулого року. Це —унікальна програма, яка дає можливість отримати житло за пільговими умовами людям, які у теперішній складний час не можуть навіть сподіватися на власне житло.

Житло за зниженими цінами

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами. Програма розрахована на два роки. Тернополяни зможуть претендувати на житло в новобудовах та переобладнаних будівлях, що створені в рамках даної Програми.

Обов’язковою умовою для всіх категорій являється необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва оплатити не менше 30%  вартості житла та, при потребі, отримати та погасити кредит на придбання житла.

Хто має право на участь у Програмі?

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, які проживають (зареєстровані) у м. Тернопіль, а саме:

1) Працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста, в яких одне з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери міста не менше п’яти років.

2) Молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни:

– сім’ї, в яких чоловік або дружина мають вік до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі громадяни віком до 35 років включно.

3) Інваліди I-II груп.

4) Багатодітні сім’ї – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) та трьох і більше дітей до 18 років або до 23 років за умови навчання на денній формі.

5) Внутрішньопереміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які зареєстровані управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради та мають намір оселитися у м. Тернопіль.

6) Учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО, та члени їхніх сімей, зареєстровані на території міста Тернопіль.

Вже можна готувати документи…

Строки приймання заяв та реєстрації кандидатів на участь в Програмі будуть визначатися окремим рішенням виконавчого комітету. Самі ж документи від громадян, які мають право на участь у Програмі, можна буде подавати у Центрі надання адміністративних послуг після визначення дати початку приймання документів, про що буде додатково повідомлено на сайті Тернопільської міської ради.

Соціальне значення Програми

Найголовніше, що виконання Програми дасть змогу значній категорії тернополян реалізувати своє право на житло. Крім того, це ефективний інструмент закріплення кваліфікованих кадрів у закладах бюджетної сфери міста, в міських комунальних підприємствах та додаткові стимули для працевлаштування молодих спеціалістів у місті Тернопіль.

«Власне житло на пільгових умовах – це величезний стимул для людей залишатися і працювати у рідному місті», – переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пресова служба Тернопільської міськради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Іван Гресько колись навчався у цьому навчальному закладі на факультеті фізичного виховання...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


На черговій сесії Тернопільської міської ради, що відбулася 6 червня, було прийнято рішення про виділення чотирьох земельних ділянок для будівництва нових закладів дошкільної освіти у Тернополі, а також коштів на виготовлення проєктно-кошторисної документації...


Рубрика: Опубліковано: о 16:00


Тернополянка Ірина Вахрів розповіла про неприємний сюрприз у квітах...


Опубліковано: о 15:00


Доповідь тернополянки на Всеукраїнському форумі з медсестринства вразила його учасників...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 14:00


ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», Українська добровольча армія, ОУН та Конгрес українських націоналістів ідуть на вибори до Верховної Ради спільним списком...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
18 Червня
17 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео