Понеділок, 16 вересня 2019
• Телефонний дзвінок вартістю в 10 тисяч гривень • «Почистив» не одну квартиру • Настя Приходько пішла під вінець! • #Digitalization: поки в Україні говорять – у Тернополі роблять • Загинув військовослужбовець з Тернопільщини Михайло Цимбалістий • Незважаючи на скруту, у «файному місті» ростуть громадські об’єкти • Куди поділися німці? • Сергій Надал: «Уроки минулого – завдання для сьогодення» • Парад полонених, жорстокі допити: моторошні спогади кіборга з Тернополя, що пробув 2 тижні у полоні • Генпрокурор звільнив В’ячеслава Перча • З’явилося відео вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ • Перший пішов! • Патрульні не взяли 500 гривень! • Україна фактично вийшла на Євро’2020 • Вересневий театральний марафон • У Тернополі — заходи до 75-річчя початку депортації українців з етнічних земель • Загинув водій вантажівки… • «Борщ’ їв»… аж дванадцять разів! • З Бережан – до Відня! • Дорога забрала два життя
У Тернополі затверджено Положення про будівництво доступного житла – це шанс для молоді та бюджетників

Опубліковано: 19 Квітня о 14:00 57


Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами.


На черговому засіданні Тернопільського міського виконкому затверджено Положення про участь у програмі «Будівництво (придбання) доступного житла у місті Тернопіль на 2018 – 2020 роки» згідно з однойменною Програмою, яку міська рада прийняла в грудні минулого року. Це —унікальна програма, яка дає можливість отримати житло за пільговими умовами людям, які у теперішній складний час не можуть навіть сподіватися на власне житло.

Житло за зниженими цінами

Як пояснює очільник Тернополя Сергій Надал, завдяки цій Програмі тернополяни, які потребують житла, зможуть його придбати за зниженими цінами. Програма розрахована на два роки. Тернополяни зможуть претендувати на житло в новобудовах та переобладнаних будівлях, що створені в рамках даної Програми.

Обов’язковою умовою для всіх категорій являється необхідність мати фінансову спроможність на початку будівництва оплатити не менше 30%  вартості житла та, при потребі, отримати та погасити кредит на придбання житла.

Хто має право на участь у Програмі?

Першочергове право на участь у Програмі мають громадяни України, які проживають (зареєстровані) у м. Тернопіль, а саме:

1) Працівники бюджетної сфери та працівники комунальних підприємств міста, в яких одне з подружжя/одинак є працівником бюджетної/комунальної сфери міста не менше п’яти років.

2) Молоді сім’ї та молоді одинокі громадяни:

– сім’ї, в яких чоловік або дружина мають вік до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі громадяни віком до 35 років включно.

3) Інваліди I-II груп.

4) Багатодітні сім’ї – сім’я, що складається з батьків (або одного з батьків) та трьох і більше дітей до 18 років або до 23 років за умови навчання на денній формі.

5) Внутрішньопереміщені особи з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції, які зареєстровані управлінням соціальної політики Тернопільської міської ради та мають намір оселитися у м. Тернопіль.

6) Учасники бойових дій, які проходили військову службу в зоні АТО, та члени їхніх сімей, зареєстровані на території міста Тернопіль.

Вже можна готувати документи…

Строки приймання заяв та реєстрації кандидатів на участь в Програмі будуть визначатися окремим рішенням виконавчого комітету. Самі ж документи від громадян, які мають право на участь у Програмі, можна буде подавати у Центрі надання адміністративних послуг після визначення дати початку приймання документів, про що буде додатково повідомлено на сайті Тернопільської міської ради.

Соціальне значення Програми

Найголовніше, що виконання Програми дасть змогу значній категорії тернополян реалізувати своє право на житло. Крім того, це ефективний інструмент закріплення кваліфікованих кадрів у закладах бюджетної сфери міста, в міських комунальних підприємствах та додаткові стимули для працевлаштування молодих спеціалістів у місті Тернопіль.

«Власне житло на пільгових умовах – це величезний стимул для людей залишатися і працювати у рідному місті», – переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

Пресова служба Тернопільської міськради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

З банківського рахунку 29-річного чоловіка зняли всі заощадження ...


Опубліковано: о 17:00


Крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції мешканцю обласного центру...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Співачка повінчалася зі своїм шкільним другом...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Від 1 тисячі до 1 мільйона 450 тисяч гривень можна отримати на реалізацію громадського проєкту за допомогою «електронної демократії»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


За даними штабу ООС, 13 вересня солдат отримав поранення несумісні з життям. Про додаткові обставини смерті  не повідомляють...


Опубліковано: о 13:20Теми дня
16 Вересня
13 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео