П’ятниця, 12 серпня 2022
• «Розумна квітка» – енергетична незалежність • У Тернополі додатково відкрили 30 сховищ та укриттів • Воєнні злочини: як їх документують на Тернопільщині? • Йосипівка заспівала — гроші для армії зібрала • Мобільна стоматологія для українських захисників • Іван та Іванна: весілля під вибухами снарядів • Залишила посаду – пішла захищати Україну • Кожен кекс — для перемоги • У Тернополі пройти імунізацію від COVID-19 можна в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини • На Тернопільщині повідомили про підозру проросійському пропагандисту • Троє людей загинули, троє травмовані… • Хотів автомобіль з Європи, попався на “гачок” • Встановили погруддя відомому спортсмену з Тернопільщини • Заплатила шахраям 24 тисячі гривень за… свій будинок • У капличці-пантеоні на Кременеччині зібрались на молитву родини загиблих • Перевірили стан захисних споруд у будинках на вул. Братів Бойчуків у Тернополі • 6 серпня тернополян і гостей громади запрошують на ярмарки • Школяр потрапив під колеса мікроавтобуса • Не вір москалеві, як псові • Нетверезий водій Жигулів «наздогнав» мікроавтобус: травмовано двоє людей
Усі види допомог фінансуються Фондом у повному обсязі

Опубліковано: 14 Червня о 10:00 4


Кожна застрахована особа має право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах, іншого. Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан.


Згідно з оперативними даними за січень-травень поточного року до Тернопільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області звернулося 12,6 тис. застрахованих осіб. Прийнято заяви-розрахунки від страхувальників для надання матеріального забезпечення по 24,5 тис. листках непрацездатності на суму 71,3 млн гривень.
Зокрема, за травень 2022 року прийнято для фінансування заяви-розрахунки від страхувальників на суму понад 15,7 млн грн, що складає 22,07% всіх витрат із початку року.
Тернопільським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області за п’ять місяців 2022 року проведено оплату листків непрацездатності на суму 58,7 млн грн, а саме:
– допомога по тимчасовій втраті працездатності – 44,8 млн грн, або 76,33% від загальної суми фінансування;
– допомога по вагітності і пологах – 13,6 млн грн (23,26%);
– допомога на поховання – 65,6 тис. грн ( 0,11%);
– допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності в сумі 175,7 тис. грн, або 0,3 відсотка.
Усі надходження направляються на фінансування допомог в оперативному режимі – щойно кошти надходять на рахунок Фонду, вони відразу перераховуються для проведення виплат. Усі види допомог фінансуються Фондом у повному обсязі, однак наявна затримка у строках перерахування коштів, оскільки наразі обсяги надходжень не покривають потребу у видатках на страхові виплати та матеріальне забезпечення у повному обсязі.
Аби забезпечити прозорість фінансової діяльності ФССУ, щоденно публікується інформація про обсяги видатків і напрями проведеного фінансування у телеграм-каналі Фонду https://t.me/socialfund за тегами #фінансування_оперативно та #фінансування_страхувальників, а також про стан перерахування щомісячних страхових виплат за тегом #фінансування_страхові.
Нагадуємо, що дата фінансування Фондом допомоги залежить від дати подання заяви-розрахунку. Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від Фонду.

Олена Самагальська, начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансових питань Тернопільського міського відділення управління ВД ФССУ в Тернопільській області


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

У Тернополі встановили першу в Україні інноваційну сонячну енергетичну систему SmartFlower...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00


Триває інспекція облаштування укриттів у багатоквартирних будинках...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:32


Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вбивства росіянами українців, полон, катування, сексуальне насильство, примусова депортація, грабування і знищення майна — ці та інші правопорушення в умовах нинішньої війни належать до воєнних злочинів...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 9:09


6 серпня у селі Йосипівка Великоберезовицької громади провели благодійний концерт та ярмарок на підтримку українських захисників...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00


Тернопіль продовжує активно підтримувати внутрішньо переміщених осіб та допомагати військовослужбовцям Збройних сил України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:00Теми дня
11 Серпня
10 Серпня
7 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео