Вівторок, 15 жовтня 2019
• Українка отримала титул найкрасивішої мами Європи • Українська письменниця Марія Матіос втратила єдиного сина • «Обжинки» по-тернопільськи: зі співами, танцями, парадом домашніх тварин і конкурсом на кращу консервацію • Дзідзьо вразив виконанням Державного гімну перед матчем з Литвою • Збірна України вартує 172 мільйони євро • Тернопіль переміг у престижному всеукраїнському конкурсі як найбільш відкрите інноваційне місто • Де моє авокадо? • «Розбрат у власних рядах б’є сильніше, ніж меч кривдника» • Змагання, після якого… не підеш «на пиво» • Чи встигнуть об’єднані громади використати державні кошти? • «Свободівець» Олег Сиротюк: «Скажи «Ні!» капітуляції 14 жовтня на майдані Незалежності в Києві» • Подружжя поверталося з Італії. Повернулось у трунах… • Як тернополяни на краю світу побували • «My Pol» – поліція у смартфоні! • Усик – без суперника • А ви йдете… на «Культурні пікніки»? • Помер депутат облради Олександр Башта • У п’ятницю – вирішальна гра! • Скільки коштує зняти кліп? • «Нам сурми свободу заграли»
Уже відомі імена експертів, які ввійшли до програми «Адвокат майбутнього»

Опубліковано: 2 Грудня о 16:29 49


Уже стали відомі імена експертів, які ввійшли до програми «Адвокат майбутнього». Переможцями стали п’ятеро учасників.


Програма «Адвокат майбутнього» підсилює свої позиції досвідченими експертами адвокатури України, серед яких: Сергій Гончаренко, адвокат, кандидат юридичних наук, професор, завідувач кафедри прав людини, міжнародного та Європейського права Академії адвокатури України, Заслужений юрист України; Ольга Жуковська, адвокат, кандидат юридичних наук, Заслужений юрист України, член Апеляційного комітету UEFA, віце-президент Спілки адвокатів України; Дмитро Кухнюк, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ ім. Т. Шевченка, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Мельник, Кухнюк і Партнери»; Володимир Сущенко, кандидат юридичних наук, доцент факультету правничих наук НУ «Києво-Могилянська академія», виконавчий директор Центру дослідження проблем верховенства права, Заслужений юрист України; Олександра Яновська, доктор юридичних наук, професор кафедри правосуддя КНУ ім. Т. Шевченка, суддя ad hoc ЄСПЛ.

Кожен з експертів буде супроводжувати навчальні модулі, залучатися до розробки програми та зможе привнести свій досвід та знання в реалізацію програми, пише Координаційний центр з надання правової допомоги.

Активну участь у наповненні програми буде брати й Андрій Костін, адвокат, заступник голови Ради адвокатів Одеської області.

«Адвокат майбутнього – провідник місії покращення стану захисту прав не тільки окремої людини, а й правового здоров’я всього суспільства. Це яскрава особистість, натхненний майстер захисту, помічник у негоді для людини і, водночас, рівноправний учасник діалогу із законодавцем, провідник сподівань суспільства й одвічних людських цінностей у швидкоплинному часі. Його серце й розум не байдужі. Ним керує жага діяти, змінювати світ на краще. Скромна роль «слуги закону» не для нього, він учасник дієвого діалогу як із судовою владою, так і з законодавцем. Його покликання – і використовувати закон на захист прав людини і, не меншою мірою, впливати на формування закону та світогляд суспільства. Це сильний гравець, здатний виграти шахову партію з державним апаратом та ініціювати адаптацію «правил гри», тобто закону, до інтересів людини і громадянина. Він не споглядач, а реформатор, – зазначила Ольга Жуковська.

За словами Олександри Яновської, успішний адвокат – це не тільки професійні знання та матеріальні статки. Це також повага колег, визнання в юридичній спільноті, авторитет серед молодого покоління адвокатів та власне відчуття гідності. Всі ці ознаки характеризують успішного адвоката – адвоката майбутнього.

«Я не можу собі уявити адвоката майбутнього поза межами більш широкого контексту – юридичної професії майбутнього, правової системи майбутнього, зрештою, України майбутнього. Для мене ця Програма – ще одна невеличка спроба, як би пафосно це не звучало, побудувати світ, у якому хотілося б жити. Адвокат майбутнього має безліч облич: це й полум’яний борець, і тихий офісний трудяга, і столична зірка, і провінційний ремісник. Усі дуже різні, але і спільне в них є – жага позитивних змін. Адвокат майбутнього, як я його бачу – це вільна і смілива людина. Людина, яка не мовчить. Для якої справжньою цінністю є гідність і справедливість,– відверто відповідає Сергій Гончаренко.

Володимир Сущенко зазначає, що ця програма привабила його нетрадиційним підходом до підвищення професійної спроможності адвокатів, а також своєю спрямованістю на формування професійних рис адвоката майбутнього нашої країни, яка переживає перехідний період на шляху становлення правової європейської держави. Приваблює тому, що відчуває потребу, здатність і можливість передати власний життєвий та професійний досвід і знання.

За словами Дмитра Кухнюка, адвокат майбутнього – це професійний юрист, який має не лише ґрунтовні теоретичні знання та розвинуті практичні навички в певній сфері, а й майстерно володіє навичками комунікації та переконання, вміє побудувати довірливі відносини з клієнтом, є лідером у професійній спільноті, активним членом самоврядування та професійних громадських організацій, має високі етичні стандарти, постійно працює над своїм професійним розвитком та самовдосконаленням, усвідомлює важливу соціальну роль адвокатури в демократичному суспільстві, захисті прав людини та здійсненні правосуддя, не байдужий до процесів, які відбуваються в нашій правовій системі та готовий інвестувати свій час у розвиток вітчизняної адвокатури на основі найкращих міжнародних практик.

Нагадуємо, що Програма «Адвокат майбутнього» реалізується Асоціацією правників України (АПУ) та Всеукраїнським об’єднанням адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу (BALAP) за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується урядом Канади.

Серед ключових модулів програми «Адвокат майбутнього»’ – робота з клієнтом, взаємодія з колегами – процесуальними опонентами в суді, комунікація та професійна відповідальність у юридичному співтоваристві, а також зв’язки з громадськістю та медіа. Навчання буде безкоштовним для всіх адвокатів, які пройдуть конкурсний відбір. Заповнити заявку та дізнатися більше про програму – http://tomorrowslawyer.org/.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

37-річна львів’янка Наталія Тропак отримала престижний титул на конкурсі «Місіс Європа’2019» у номінації «Мама Європи» (Mrs. Mother of Europe 2019)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Трагедія сталася 10 жовтня...


Опубліковано: о 17:00


Навіть якщо ви не знали, що таке обжинки, то упродовж цих вихідних мали нагоду на власні очі їх… побачити! 4-6 жовтня у парку ім. Тараса Шевченка «дебютував» новий для тернополян фестиваль “Обжинки’2019”! ...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Нині під орудою Андрія Шевченка перебуває склад вартістю 172 млн. євро, вважає авторитетний transfermarkt.de. До матчів відбору Євро’2020 проти Литви (11 жовтня, Харків) і Португалії (13 жовтня, Київ) нині готуються 24 футболісти національної збірної України...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00Теми дня
14 Жовтня
11 Жовтня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео