Неділя, 15 вересня 2019
В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника

Автор: Опубліковано: 14 Грудня о 19:00 136


14 грудня у головному відділенні Тернопільської «Укрпошти» розпочала діяльність резиденція новорічного чарівника.


Кожна дитина чи дорослий може написати листа Святому Миколаю і навіть… отримати відповідь. Для цього працівники «Укрпошти» передбачили спеціальну скриньку.

У день відкриття резиденції, листи з побажаннями вже написали кілька десятків дітлахів. А, щоб лист знайшов свого одержувача, вони навчалися правильно адресувати конверти.

– Ми запрошуємо використати унікальну можливість написати листа не тільки дітей, а й дорослих. Адже, дорослі теж мають багато мрій і побажань. Відповідь ми гарантуємо! – каже директор Тернопільської дирекції «Укрпошти» Любов Гринчишин.

До «Укрпошти» вже надійшло багато листів, у яких діти розповідають про найзаповітніші бажання. Часто пишуть, що чекають батька з війни, хочуть повернутися в рідні домівки, мріють про мир в Україні. Вони не замовляють собі подарунків, а просять чарівника завітати до дітей, які найбільше потребують допомоги.

Цікаво, що вісточки новорічному чарівникові надсилають ще з початку листопада. Зазвичай, це – вітальні листівки, написані як окремими дітками, так й цілими сім’ями з різних куточків України та закордону.

Резиденція новорічного чарівника працюватиме до 24 січня. Тож, надіслати йому листа зможе кожен охочий.

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

6 вересня генеральний прoкурoр Руслан Рябoшапка пiдписав накази прo звiльнення з пoсад прoкурoрiв вoсьми oбластей, серед яких i керiвник Тернопільської oбласнoї прокуратурі В’ячеслав Перч...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У Тернополі вперше відбувся День дитячої моди...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Неправомірну вигоду в розмірі 500 гривень пропонував співробітникам патрульної поліції 35-річний мешканець Теребовлянського району...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Позбавити нашу команду місця в фінальному турнірі можуть хіба що… сербські чаклуни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео