Субота, 23 червня 2018
• «Чорний ліс» — вишнева спокуса • Чужа дружина хороша на відстані • Меморандум про відзначення наступного року 100-річчя Чортківської офензиви підписали представники Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей • Виставка тернопільського художника «відчинила» столичні Золоті Ворота • Грудьми — на Америку! Українська модель підкорює США • До друку готують книгу пам’яті про Богдана Хаварівського «Усі ми будемо в архіві…» • Тернопільська область долучилася до проекту Марини Порошенко із впровадження інклюзивної освіти • «Ні — поліцейському свавіллю!» • Олег Тягнибок: «Цей день – це свято української перемоги!» • На двох колесах через Америку! • «Артемка можна було врятувати, якби лікарі вчасно поставили діагноз…» • «Союзянки – це Українки з великої літери» • У Києві тепер росте дерево пам’яті Сергія Сірого • Стриптиз для «леді Ю»: перед Тимошенко оголився чоловік • «Не хотів бути «диванним» патріотом!»Після важкої недуги відійшов у засвіти учасник АТО Михайло Марчук із Ланівців • Сесія Тернопільської міськради: депутати підтримали талановитих випускників і розглянули ще майже 300 питань • Тернополянин хотів стати канадійцем завдяки… OLX • Про вбивство на Борщівщині розповів… 9-річний хлопчик • Маргарита Басалига: «В мене все є і я щаслива? Ні! Я щаслива – і в мене все є» • Голод – їхня зброя!
Вадим Рабінович: «Кілька останніх років Україну знищують за чітким планом»

Опубліковано: 4 Червня о 10:00 26


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.

«Країна нічого не виробляє, країна не має плану розвитку, в країні знищена вся економіка. Після розвалу Радянського Союзу за всіма оцінками світових економістів найсильніша стартова позиція була в України. Скажіть мені, будь ласка, як так сталося, що в результаті 26-річного «розвитку» ми стали найостаннішими? Нас обійшла Молдова, над якою ми сміялися. Нас обійшла Білорусь, про яку ми говорили, мовляв, тільки бульбу їдять. Нас обійшли всі країни на пострадянському просторі! Чому це сталося? У нас що — найгірші земля, люди?» — риторично здивувався політик.

На його думку, нинішня влада добре розуміє, який справжній стан речей в Україні, але при цьому продовжує «робити хорошу міну при поганій грі».

«Сьогодні при владі перебувають групи недурних в принципі людей. Скажіть, вони хіба не розуміють, що роблять, коли прирікають пенсіонерів на смерть? Адже вони чудово розуміють, що вижити в таких умовах просто не можна! Вони ж володіють реальними цифрами. Вони прекрасно розуміють, що люди отримують зарплати, несумісні з життям», — заявив народний депутат.

На його переконання, все це свідчить про змову щодо знищення України та її громадян. «Я раніше не вірив в змови, але тепер у мене багато запитань. Адже коли нам розповідають, що найважливіше рішення останніх днів —  це закон, що дозволяє розбирати українців на органи, коли Європейський суд говорить, що заборона про продаж української землі — це обмеження прав людини… Вам не здається, що тут щось не так? Я ніколи не страждав манією змов, але у мене враження, що існує узгоджений з нашою владою план «визволення» України, після чого тут залишаться 10 мільйонів осіб, землю продадуть і вирощуватимуть тут для Європи всі агрокультури. Причому, згідно з цим планом, ми повинні бути неосвіченими — на це націлена так звана реформа освіти», — зазначив лідер партії «За життя».

Він переконаний, всі проведені в Україні «реформи» не можна списати лише на дурість влади та менеджерів. «Усе це не можна зробити просто по дурості. Ні, це чітко продуманий злочин. Я не можу повірити, що пенсійна реформа, судова реформа, реформи охорони здоров’я, освіти — це випадковості. Мені легше повірити в те, що таким чином намагаються цілеспрямовано знищити Україну», — підсумував Вадим Рабінович.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Торт «Чорний ліс» або, як його ще називають, шварцвальдський вишневий торт, — один з найпопулярніших десертів у світі...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Десять років забороненого життя. Все, звичайно, стабілізується. Навіть у коханців. Просто заборонений плід завжди солодший, ніж звичний. Той, який і зривати не треба – тільки простягни руку...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Сьогодні для нас важливо донести до молоді, до дітей інформацію про героїзм вояків Української Галицької Армії, котрі 100 років тому, не маючи ні зброї, ні амуніції, визволили практично більшість Тернопілля і частину Івано-Франківщини та Львівщини...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


На відкриття виставки завітали: міністр культури України Євген Нищук, генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська, глядачі та іноземні гості ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Леанна має цілу армію шанувальників в Instagram, на неї підписані 2,6 млн. користувачів. Дівчина любить відверті фотосесії і сміливі образи...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
23 Червня
22 Червня
21 Червня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео