Середа, 23 січня 2019
• М’ясний рулет з беконом і грибами • Політолог Олексій Гарань – про Зеленського: «Люди не ляжуть на операцію до актора, який добре зіграв хірурга» • Зимові канікули в купальниках • Яка жінка солодша • Дочка Шварценеггера виходить заміж за зірку «Вартових галактики» • Achtung Russia! • 20 облич’2018: Петро Сорока • «Сміттєва революція»: Тернопіль став одним з перших міст України, де сортування побутових відходів стало обов’язковим • Осінній атентат у Мюнхені • Степан Барна:«Маємо робити ставку на розвиток малого та середнього бізнесу в області» • Дотягнутися пальцем до обличчя • Тарас Юрик: «Тернопільські представники медведчуківської політсили «За життя» виступили проти Української церкви» • 20 облич’2018: Михайло Левицький • «У наступному житті я хотів би народитися в Україні і бути футболістом, як Шевченко!» • Короп, запечений у духовці • Олександр Рикун: «Мене одночасно запрошували і до «Шахтаря», і до «Динамо», але на заваді стали проблеми з режимом» • Тернопіль – туристичний форпост України • Картина – пальчики оближеш! • Митрополит Епіфаній: «Обрання було для мене несподіванкою…» • Помстився зятю — спалив авто
Вадим Рабінович: «Кілька останніх років Україну знищують за чітким планом»

Опубліковано: 4 Червня о 10:00 32


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.

«Країна нічого не виробляє, країна не має плану розвитку, в країні знищена вся економіка. Після розвалу Радянського Союзу за всіма оцінками світових економістів найсильніша стартова позиція була в України. Скажіть мені, будь ласка, як так сталося, що в результаті 26-річного «розвитку» ми стали найостаннішими? Нас обійшла Молдова, над якою ми сміялися. Нас обійшла Білорусь, про яку ми говорили, мовляв, тільки бульбу їдять. Нас обійшли всі країни на пострадянському просторі! Чому це сталося? У нас що — найгірші земля, люди?» — риторично здивувався політик.

На його думку, нинішня влада добре розуміє, який справжній стан речей в Україні, але при цьому продовжує «робити хорошу міну при поганій грі».

«Сьогодні при владі перебувають групи недурних в принципі людей. Скажіть, вони хіба не розуміють, що роблять, коли прирікають пенсіонерів на смерть? Адже вони чудово розуміють, що вижити в таких умовах просто не можна! Вони ж володіють реальними цифрами. Вони прекрасно розуміють, що люди отримують зарплати, несумісні з життям», — заявив народний депутат.

На його переконання, все це свідчить про змову щодо знищення України та її громадян. «Я раніше не вірив в змови, але тепер у мене багато запитань. Адже коли нам розповідають, що найважливіше рішення останніх днів —  це закон, що дозволяє розбирати українців на органи, коли Європейський суд говорить, що заборона про продаж української землі — це обмеження прав людини… Вам не здається, що тут щось не так? Я ніколи не страждав манією змов, але у мене враження, що існує узгоджений з нашою владою план «визволення» України, після чого тут залишаться 10 мільйонів осіб, землю продадуть і вирощуватимуть тут для Європи всі агрокультури. Причому, згідно з цим планом, ми повинні бути неосвіченими — на це націлена так звана реформа освіти», — зазначив лідер партії «За життя».

Він переконаний, всі проведені в Україні «реформи» не можна списати лише на дурість влади та менеджерів. «Усе це не можна зробити просто по дурості. Ні, це чітко продуманий злочин. Я не можу повірити, що пенсійна реформа, судова реформа, реформи охорони здоров’я, освіти — це випадковості. Мені легше повірити в те, що таким чином намагаються цілеспрямовано знищити Україну», — підсумував Вадим Рабінович.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Для приготування м'ясного рулету можна використовувати готовий м’ясний фарш...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


За словами Олексія Гараня, країна – це не шоу-бізнес, а президент, до того ж, є Верховним головнокомандувачем армії...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Цього року зимові фото в купальниках уже традиційно заполонили соцмережі...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


І тільки один з Адамів переконаний, що та жінка, яка з ним – єдина і неповторна, а всі інші однакові...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Улюбленець Голлівуду, 39-річний красень-актор Кріс Пратт днями освідчився доньці Арнольда Шварценеггера, 29-річній дитячій письменниці Кетрін Шварценеггер...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
22 Січня
21 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео