Середа, 22 серпня 2018
• Яблучний пиріг «Ніжність» • Володимир Кличко і Хайден Панеттьєрі: скінчилось кохання • У Тернополі буде пам’ятник… фанам АС/DC! • На дорозі Тернопіль — Львів завершують встелення верхнього шару • Юлія Тимошенко продовжує лідирувати у президентських перегонах, а Порошенко втрачає позиції • Армійське «Слава Україні!» роздратувало кремлівських пропагандистів • Незабаром 840 військових-контрактників Тернопілля забезпечать житлом • Якість ремонту автошляхів Тернопільщини перевіряють двічі • Микола Несенюк: «Через «Шахтар» йде негатив, який нищить наш футбол» • Вона працювала: Тимошенко визнали найкращим прем’єром • Остап Дроздов: «Жодні вибори в Україні не мають сенсу» • Україна вимирає: оприлюднено шокуючу статистику • Потоп у Львові • У соцмережах відреагували на грандіозний потоп у Львові • Монтер колії загинув під колесами тепловоза… • На відпочинок – до Литви! • На Тернопільщині – 11 тисяч 300 багатодітних родин • «Китайська молодь рветься за багатством, любов – на другому місці» • У Тернопільській міській раді завелися радикальні «галицькі хруні» • В українських спортсменів на двох – одне кохання і чотири медалі з чемпіонату Європи
Вадим Рабінович: «Кілька останніх років Україну знищують за чітким планом»

Опубліковано: 4 Червня о 10:00 28


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.


Кожна влада з моменту здобуття Україною незалежності проводить так звані реформи, які знищують країну. Про це в ефірі авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна» заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він вважає, що це не випадковість, а спланована акція.

«Країна нічого не виробляє, країна не має плану розвитку, в країні знищена вся економіка. Після розвалу Радянського Союзу за всіма оцінками світових економістів найсильніша стартова позиція була в України. Скажіть мені, будь ласка, як так сталося, що в результаті 26-річного «розвитку» ми стали найостаннішими? Нас обійшла Молдова, над якою ми сміялися. Нас обійшла Білорусь, про яку ми говорили, мовляв, тільки бульбу їдять. Нас обійшли всі країни на пострадянському просторі! Чому це сталося? У нас що — найгірші земля, люди?» — риторично здивувався політик.

На його думку, нинішня влада добре розуміє, який справжній стан речей в Україні, але при цьому продовжує «робити хорошу міну при поганій грі».

«Сьогодні при владі перебувають групи недурних в принципі людей. Скажіть, вони хіба не розуміють, що роблять, коли прирікають пенсіонерів на смерть? Адже вони чудово розуміють, що вижити в таких умовах просто не можна! Вони ж володіють реальними цифрами. Вони прекрасно розуміють, що люди отримують зарплати, несумісні з життям», — заявив народний депутат.

На його переконання, все це свідчить про змову щодо знищення України та її громадян. «Я раніше не вірив в змови, але тепер у мене багато запитань. Адже коли нам розповідають, що найважливіше рішення останніх днів —  це закон, що дозволяє розбирати українців на органи, коли Європейський суд говорить, що заборона про продаж української землі — це обмеження прав людини… Вам не здається, що тут щось не так? Я ніколи не страждав манією змов, але у мене враження, що існує узгоджений з нашою владою план «визволення» України, після чого тут залишаться 10 мільйонів осіб, землю продадуть і вирощуватимуть тут для Європи всі агрокультури. Причому, згідно з цим планом, ми повинні бути неосвіченими — на це націлена так звана реформа освіти», — зазначив лідер партії «За життя».

Він переконаний, всі проведені в Україні «реформи» не можна списати лише на дурість влади та менеджерів. «Усе це не можна зробити просто по дурості. Ні, це чітко продуманий злочин. Я не можу повірити, що пенсійна реформа, судова реформа, реформи охорони здоров’я, освіти — це випадковості. Мені легше повірити в те, що таким чином намагаються цілеспрямовано знищити Україну», — підсумував Вадим Рабінович.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Випікати при температурі 180 С приблизно годину. Готовий пиріг посипати цукровою пудрою...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Дюймовочка велетню таки не пара...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Ініціатори проекту розповідають, що на його відкриття можуть навіть приїхати учасники легендарного гурту...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Сподіваємося, що на цьому напрямку завершимо роботи вже до середини вересня цього року», – розповів голова ОДА
...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00


Опитування також показало, що Тимошенко має міцні електоральні позиції практично в усіх макрорегіонах з відносно вищими показниками на Заході, в Центрі та на Півдні...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00Теми дня
21 Серпня
20 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео