Субота, 23 лютого 2019
• Хто очолив окружні виборчі комісії на Тернопіллі? • Скільки коштує біатлон? • «Ми просили Бога, щоб «перемішав» рідних і прийомних дітей…» • Зеленський був у «Ковчезі», або «Давайте від них відпочинемо…» • Одружився «тріодівець» Володимир Рибак • «Муніципальна няня»: що це, для чого і як оформити? • За автомобілі-«двійники» – тюрма • Фінал відбору «Євробачення» – з тернопільською «ноткою» • Монетизація субсидій: усі, хто звернувся за субсидією з 1 січня 2019-го, будуть отримувати її у грошовій формі • «Файне небо»: літають всі! • Рекордна «Червона Рута» • Незряча тернополянка Ірина Білогорка стала студенткою престижного американського університету • На Кубку Пушкарів плакали навіть чоловіки… • Підготовка «Шахтаря» і «Динамо»: останні новини • “Віршований” одяг у зону бойових дій від тернопільських студентів… • Як інтроверту стати екстравертом? • Сергій Надал: «Герої ведуть за собою народ» • 20 лютого — День Героїв Небесної Сотні • Томос був для отця Анатолія справою життя… • Тіло чоловіка майже два роки пролежало у квартирі…
«Вектор розвитку країни уже закладено!» — Петро Порошенко прийняв рішення ще раз стати кандидатом на посаду президента України

Опубліковано: 4 Лютого о 10:00 27


Він зазначив, що в своїй президентській роботі має чим пишатися і за що вибачатися, але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави.


У вівторок, 29 січня, на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент України Петро Порошенко оголосив, що буде балотуватися на президентських виборах на другий термін й представив свою програму на наступні п’ять років. Це не «Старий Новий курс». Це нова програма уже прокладеного курсу. Вектор розвитку країни закладено і дуже багато не тільки зроблено, а є також вагомий результат. Це стало основною тезою виступу глави держави.
«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення ще раз стати кандидатом на посаду президента України», – заявив Петро Порошенко.

Він зазначив, що в своїй президентській роботі має чим пишатися і за що вибачатися, але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави. «Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Хай розсудить усе український народ — народ, з яким я ішов протягом останніх п’яти років, народ, частиною якого я був, є і буду», – зазначив президент.

Під час свого виступу Петро Порошенко також наголосив на небезпеці популізму, адже лише розвиток економіки, а не порожні обіцянки, зможуть реально збільшити доходи українців.

Нині, за його словами, в Україні ми маємо величезну загрозу популізму, і особливо ця загроза зростає у передвиборчий період.

«Хочу наголосити, ми будемо дотримуватись курсу реформ. Західний рівень життя потребує західної економіки. Україна хоче побудувати здорову західну економіку на основі підприємництва, малих та середніх підприємств. Я як президент зроблю все, щоб забезпечити незворотність цього прогресу, щоб унеможливити повернення до Російської імперії. Ми йдемо своїм шляхом. Геть від Москви!» — підкреслив глава держави.

Водночас президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України окремо акцентував увагу на подіях на Сході нашої держави і агресії з боку Росії. «Україні потрібна перемога, а не мир на умовах капітуляції!» – наголосив він.

Глава держави підкреслив, що Україна повинна бути готова до єдиної відповіді російському агресору і відстоювати свої інтереси, а не погоджуватись на мир за будь-яку ціну.

«Багато хто досі не робить висновків і полюбляє казати, що мир в Україні прийде незабаром. Це ще одна популістська обіцянка: мир незабаром; достатньо постукати у двері Путіна, попросити миру та одразу його отримати», — сказав президент під час свого виступу на Форумі.

Глава держави підкреслив: «Але на порозі не мир, а агресор. Ми маємо бути готові до єдиної відповіді агресору. Ми сприймаємо мир лише на основі національних інтересів України, на основі міжнародного права, лише з поверненням суверенітету та територіальної цілісності України».


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

ЦВК створила всі 199 окружних виборчих комісії (ОВК) на виборах президента. Затверджені склади комісій — згідно з квотами, розподілені від кожного кандидата голови, заступники голів і секретарі...


Рубрика: Опубліковано: о 18:00


В інтерв’ю офіційному сайту Федерації біатлону України держтренер Євген Копупаєв трішки привідкрив завісу найпопулярнішого зимового виду спорту...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


У селі Жовнівка на Бережанщині дитячий будинок сімейного типу згуртував десятеро дітей...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Гастролюючи нещодавно у Тернополі, команда творчого об’єднання «Квартал’ 95» знайшла час перед концертом прогулятися містом і пообідати у ресторації «Ковчег»...


Рубрика: Опубліковано: о 15:00


Саме у День закоханих – минулого четверга, 14 лютого – остаточно зі своїм парубоцьким життям попрощався учасник гурту «Тріода» 28-річний Володимир Рибак...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
22 Лютого
21 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео