Понеділок, 19 серпня 2019
• Нова українська школа: влада і громади повинні об’єднати зусилля для успішної реалізації завдань • Термомодернізація житлового фонду Тернополя прийшла на вул. Новий Світ, 45 • Андрій Крисоватий: «Пріоритет нині – це якісна освіта для студентів» • Серіал «Кріпосна»: знімали у Вишнівецькому палаці, а б’є рекорди з переглядів… у Польщі! • «ТНЕУ — це шанс для кожного абітурієнта і студента» • Увага! У Тернополі орудує шахрай • Наша наукова Надія! • Максим Нефьодов: «Коханій борода подобається» • РФ вимагає від України подачу прісної води до Криму • «Файному місту» – святкування, Алеї – зірок! • На Тернопільщині – дві аварії за участі пішоходів • Транспортна реформа – у дії! • Двічі бабЮля! • Володимир Зеленський: три місяці «служби»… • «Контінентал»: соняхи і бджоли – поруч! • Заліщики кличуть на «InStrum Fest» • Тернопіль готується до святкування Дня міста • Надання спрощеного громадянства росіянам: Володимир Зеленський підписав указ • Тарифний популізм залишить українців без води і тепла • Тернополянин помер у поїзді
«Вектор розвитку країни уже закладено!» — Петро Порошенко прийняв рішення ще раз стати кандидатом на посаду президента України

Опубліковано: 4 Лютого о 10:00 28


Він зазначив, що в своїй президентській роботі має чим пишатися і за що вибачатися, але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави.


У вівторок, 29 січня, на Форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Президент України Петро Порошенко оголосив, що буде балотуватися на президентських виборах на другий термін й представив свою програму на наступні п’ять років. Це не «Старий Новий курс». Це нова програма уже прокладеного курсу. Вектор розвитку країни закладено і дуже багато не тільки зроблено, а є також вагомий результат. Це стало основною тезою виступу глави держави.
«Почуття глибокої відповідальності перед країною, перед сучасниками, перед минулими і прийдешніми поколіннями українців спонукали мене прийняти рішення ще раз стати кандидатом на посаду президента України», – заявив Петро Порошенко.

Він зазначив, що в своїй президентській роботі має чим пишатися і за що вибачатися, але не хоче зупинятися на півдорозі розбудови держави. «Завершуючи п’ятирічну каденцію, стартую знову заради збереження стратегічного курсу на Європейський Союз та НАТО, курсу на перетворення України у велику успішну країну щасливих людей. Хай розсудить усе український народ — народ, з яким я ішов протягом останніх п’яти років, народ, частиною якого я був, є і буду», – зазначив президент.

Під час свого виступу Петро Порошенко також наголосив на небезпеці популізму, адже лише розвиток економіки, а не порожні обіцянки, зможуть реально збільшити доходи українців.

Нині, за його словами, в Україні ми маємо величезну загрозу популізму, і особливо ця загроза зростає у передвиборчий період.

«Хочу наголосити, ми будемо дотримуватись курсу реформ. Західний рівень життя потребує західної економіки. Україна хоче побудувати здорову західну економіку на основі підприємництва, малих та середніх підприємств. Я як президент зроблю все, щоб забезпечити незворотність цього прогресу, щоб унеможливити повернення до Російської імперії. Ми йдемо своїм шляхом. Геть від Москви!» — підкреслив глава держави.

Водночас президент, Верховний головнокомандувач Збройних сил України окремо акцентував увагу на подіях на Сході нашої держави і агресії з боку Росії. «Україні потрібна перемога, а не мир на умовах капітуляції!» – наголосив він.

Глава держави підкреслив, що Україна повинна бути готова до єдиної відповіді російському агресору і відстоювати свої інтереси, а не погоджуватись на мир за будь-яку ціну.

«Багато хто досі не робить висновків і полюбляє казати, що мир в Україні прийде незабаром. Це ще одна популістська обіцянка: мир незабаром; достатньо постукати у двері Путіна, попросити миру та одразу його отримати», — сказав президент під час свого виступу на Форумі.

Глава держави підкреслив: «Але на порозі не мир, а агресор. Ми маємо бути готові до єдиної відповіді агресору. Ми сприймаємо мир лише на основі національних інтересів України, на основі міжнародного права, лише з поверненням суверенітету та територіальної цілісності України».


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Впровадження Нової української школи — ключова реформа, головна мета якої – нова висока якість освіти, формування свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни, области...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Як повідомили у пресслужбі міської ради Тернополя, у рамках програми з термомодернізації житлового фонду Тернополя завершується комплексне утеплення будинку на умовах співфінансування 70 на 30 за адресою: вул. Новий Світ, 45...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Ще зовсім трішки — і місто прокинеться від літнього сну, а студенти наповнять його своєю енергією та життєрадісним гамором...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Події розгортаються у середині ХІХ ст. напередодні скасування кріпосного права...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


За найкреативніше відео дві тернополянки отримали можливість безкоштовно навчатися у ТНЕУ...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00Теми дня
19 Серпня
17 Серпня
16 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео