Неділя, 01 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Відійшов у засвіти відомий тернопільський педагог Ярослав Вовк

Опубліковано: 6 Грудня о 9:00 110


6 грудня 2021 року не стало відомого тернопільського педагога Ярослава Йосиповича Вовка.


Ярослав Вовк був багаторічним директором Тернопільської ЗОШ №27 ім.В.Гурняка. Раніше працював у ЗОШ №8. Брав активну участь у громадському житті, був депутатом Тернопільської міської ради. Ще в червні цього року провів останній дзвоник для цьогорічних випускників Тернопільської ЗОШ №27 ім.В.Гурняка, а згодом пішов з посади і попрощався зі школою. На жаль, через пів року відійшов у засвіти після важкої недуги.

“Із болем сповіщаємо про відхід у засвіти видатного педагога й управлінця, багаторічного директора Тернопільських загальноосвітніх шкіл №8, 27 Ярослава Йосиповича Вовка.
Перестало битися серце Людини високого духовного гарту, непересічного розуму, глибинної мудрості і всеохопної доброти. Він був Майстром творення Української Школи, її Натхненником і Будівничим. Незабутнім Життєлюбом і Людинолюбом. Умів радіти кожному дню, бачити в ньому нові сенси. Умів бачити Людину. Відчувати її своїм Великим Серцем. Багатьом талановитим учням і педагогам він дав путівку в життя. Відкрив для них обрії Творення, поставив високу професійну мету і дав змогу її досягти. На кожному етапі життя ми відчували його підтримку й розуміння, ми завжди могли покластися на нього, звернутися по допомогу. Усе Світле, Чесне, Порядне і Правдиве знаходило відгук у його душі.
Його натхнена й світла праця заради дітей, заради якісного й потрібного в освіті залишила незглибимий слід у нашій пам’яті. У вічність відходять найкращі… Світла пам’ять Вам, Дорогий Учителю! Навіки і віки! Царство Небесне… Схиляємо голови в скорботі. Сумуємо разом із рідними. Прийміть щирі співчуття від управління освіти і науки Тернопільської міської ради, профспілки працівників освіти і науки міста Тернополя, усієї когорти освітян Тернополя”, – висловила співчуття начальниця управління освіти і науки м. Тернополя Ольга Похиляк.
Помер видатний педагог, багаторічний керівник Тернопільської загальноосвітньої школи №27 Ярослав Йосипович Вовк.

“Відійшов у вічність освітянин з великої літери, якого всі поважали і шанували за мудрість, професіоналізм, доброзичливість. Ярослав Вовк був великим патріотом України, справжнім націоналістом. Ще за часів СРСР, у школі №8, де він працював, був піднятий національний прапор, а учні та вчителі брали участь у Ланцюгу єднання біля стін Святої Софії у Києві.
Ярослав Йосипович завжди виховував справжніх Українців. Такиї, як герої російсько-української війни Віктор Гурняк, Руслан Андросюк та багато інших. Від себе особисто та від імені всієї Тернопільської громади висловлюю щирі співчуття рідним та близьким світоча української педагогіки.
Пам’ять про Ярослава Вовка завжди буде в наших серцях. Дякую за все, Вчителю. Тернопіль у скорботі. Вічна пам’ять та Царство Небесне!” х- висловив співчуття міський голова Тернополя Сергій Надал.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня