Вівторок, 25 лютого 2020
• Освічені і… безробітні: 44% безробітних Тернопільщини — з вищою освітою • Індича ніжка із журавлиновим соусом • Тернополянка увійшла в трійку кращих на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики • «Міс Німеччина’2020» має бізнес і трирічну дитину • Різновиди національного «мистецтва» • «Його очі світилися» • Альоші пасують «Топольки» • Викрав з сейфа 30 тисяч доларів • Наталія Фаліон та “Лісапетний батальйон” приїдуть в Тернопіль! • «Нива» вирушає на другий тренувальний збір до Моршина • «Черкаси» будуть чинити опір!» • Затверджено нову мережу громадського транспорту в Тернополі • Україну на Євробаченні представлятиме гурт Go_A • Тарифи на воду: починаючи з 2021 року, міста будуть самостійно визначати їх вартість • Ігоря Сопеля «пішли». Хто тепер буде — Танька чи Володька? • Колишній мер Тернополя став дідусем • За секунди від медалей • Тернополянки… а ля «Chanel»! • Що втратить «Манчестер Сіті»?! • Евакуйовані з Китаю українці перебуватимуть на Полтавщині
Відкритість мерії: у Тернополі запрацювала «Інтерактивна карта реєстру комунального майна»

Опубліковано: 29 Вересня о 18:00 33


Прозорість та відкритість – одні з ключових пріоритетів у діяльності Тернопільської міської ради, — підкреслив на презентації Сергій Надал.


Міський голова Сергій Надал, координатор Центру громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі Василь Томчишин та директорка «MagneticOne Municipal Technologie» Катерина Бігняк під час презентації «Інтерактивної карти реєстру комунального майна».

Міський голова Сергій Надал, координатор Центру громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі Василь Томчишин та директорка «MagneticOne Municipal Technologie» Катерина Бігняк презентували «Інтерактивну карту реєстру комунального майна» .

Все комунальне майно — на відкритій карті

«Прозорість та відкритість – одні з ключових пріоритетів у діяльності Тернопільської міської ради, — підкреслив на презентації Сергій Надал. — Сьогодні у місті функціонує безліч електронних сервісів, зокрема, відкритий бюджет, відкрите місто, електронні петиції, громадський бюджет тощо. Тепер ще одним інструментом для відкритості та прозорості влади стане «Інтерактивна карта комунального майна» на основі відкритих даних, що дозволить будь-якому користувачу знайти інформацію про усе комунальне майно, яке перебуває у власності громади, побачити, хто орендар, яка площа приміщення, тощо.»

Інтерактивна карта доступна на сайті Тернопільської міської ради у розділі «Реєстр комунального майна» (http://rada.te.ua/mapa_mista/).

Мерія розробляє Стратегію розвитку відкритих даних

Міський голова також нагадав, що у Тернополі активно працюють над розробкою комплексної Стратегії розвитку відкритих даних. Безпосередньо цією роботою займається Центр громадського контролю «ДІЙ!» разом з командою тренерів мережі відкритих даних проекту TAPAS. Як повідомив міський голова, перші результати цієї роботи будуть презентовані ще до 1 жовтня ц.р. і дуже важливо, що це відбувається у межах концепції максимальної відкритості муніципальної влади і що максимальне переведення функцій міської влади в електронну площину нівелює саму можливість виникнення будь-яких корупційних дій.

Чиновник має виконувати лише сервісні функції

«Відкритість влади – це передусім боротьба з корупцією, — наголосив Сергій Надал. — Ми намагаємося знищити навіть основи для вчинення корупційних дій. Чиновник має виконувати лише сервісні функції, обслуговувати інтерактивні програми, а не брати участь у вирішенні питань.»

Нагадаємо у цьому зв’язку, що нещодавно Тернопіль став одним з перших міст України, яке приєдналося до системи «Prozorro.Продажі». Тепер наше місто не тільки купуватиме, а й продаватиме через систему  ProZorro, завдяки чому кошти міського бюджету стануть «ще прозорішими». Крім того, Тернопіль одним з перших українських міст почав використовувати систему «Відкрите місто», котра дозволяє збирати та аналізувати інформацію про конкретні господарські проблеми і оперативно вирішувати такі проблеми. У Тернополі вже запровадили систему «Відкритий бюджет». У Тернополі діють автоматизована система електронного документообігу, автоматизована система управління відображення муніципальних даних, унікальна система централізованого відеоспостереження, система електронних петицій, електронні черги у дитячі садки, відстеження руху громадського транспорту у реальному часі, дистанційна оплата комунальних послуг, зони вільного доступу до інтернету в громадському транспорті та публічних місцях. Діє і такий важливий інститут прямого народовладдя, як громадський бюджет, коли частина міського бюджету розподіляється на проекти представників громади Тернополя, а тепер запрацювала «Інтерактивна карта реєстру комунального майна».

Прес-служба Тернопільської міської ради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

У січні 2020 року майже 1,4 тис. роботодавців Тернопільщини шукали через Службу зайнятості працівників на 3,6 тис. вакансій...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


«Індича гомілка – ідеальний варіант для святкового столу. А найголовніше, що готувати її дуже легко – просто обсмажуємо і допікаємо в духовці...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Анастасія Бачинська завоювала "бронзу"...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:49


Днями у конкурсі краси «Міс Німеччина’2020» перемогу отримала 35-річна Леоні Шарлотті фон Хазе – бізнес-леді, яка самостійно виховує трирічну дитину...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Те, що нині в нас панує культ грошей у різних його проявах — чи то нагромадження, чи намагання елементарно вижити, а не простягнути ноги серед вулиці — аксіома...


Автор: Рубрика: Опубліковано: о 12:00Теми дня
25 Лютого
24 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео