Неділя, 21 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Відома тернопільська письменниця: «Ви обдурили нас, хлопці! Ніяка хрещенська вода не змиє…»

Опубліковано: 29 Січня о 16:07 289


Я не поїду з цієї країни. Просто тому, що не поїду. Бо вже пізно. Бо з моєю професією нічого робити за кордоном. Там нікому не потрібні мої книжки, а тут – хоч іще комусь.


Я буду доживати своє життя тут. Не жити – доживати. Жити вже не вийде. Бо життя у сутінках – це сум. А світло, яке десь там майнуло від запалених шин, уперто й уміло гасять “прохвесіонали”, яких винесла нагору хвиля народних надій.

Я доклала руку до цієї хвилі. Каюся. Бо це я відповідаю за те, що не зроблено, зроблено не так, за те, чого ніхто й не збирався робити.

Цей вантаж – мов камінь на шиї. Стрибнути з ним в ополонку – і не випірнеш, і ніяка хрещенська вода не змиє. Ви обдурили нас, хлопці!..

Не буду перелічувати ваших економічних ляпів – бо це не помилки, це так і задумано:

– руйнування довіри до банківської системи… Ви завалили купу банків, серед них і Приват. Блейте що завгодно про державні гарантії – ми не понесемо більше гроші до банків. Ті, у кого вони є. Що далі робити будете, пацани?

– про безвіз… Можна, ми реготатимемо над цим вже несмішним приколом не щодня? Хто хотів – уже давно там, а свою туристичну я завжди відкрию. Не хоче ця стара … Гейропа моїх євро в музеях і кафешках – то й невелика біда.

– про Сєніни податки на пенсії та депозити… Чекаємо, коли Гройсман їх збільшить… Руки не дійшли? А такий гарний шматочок до бюджету!

– про медичну “рехворму”… Реформа у межах старого бюджету – старі штани по новій моді – з дірками на колінах. Носіть, нехай вам не дує.

– про пенсійні накопичувальні фонди (сюди ж медичне та будь-яке інше страхування)… Державні гарантії тут тверді та непорушні – будь-які гроші, які ви відраховуєте, будуть вкрадені і ви їх ніколи не побачите. Чи є в цій державі песиміст, який думає інакше?

– руйнування хоч би того крихітного бізнесу, завдяки якому виживали креативні та здатні думати українці… Ви їх не просто знищуєте, ви свідомо виганяєте їх з країни. Хто залишиться, хто платитиме вам ваші сатанинські податки?

– справедливого суду як не було, так і немає… Держава не виконує свою не тільки основну, а й єдину за Словом Божим функцію – забезпечувати лад і порядок. Ви не тільки не руйнуєте, навпаки, зміцнюєте стару систему. На місце старих прокурорів приходять їхні синки – бо тільки вони можуть отримати рекомендації. А без рекомендацій, придуманих пшонкою, – зась. Отож, “оновлюємося”… Внуки НКВДистів рулять!

– в країні відсутня ідеологічна (даруйте за комуністичне слово, але воно найбільш влучне – система ідей!) політика… От відсутня вона, та й годі! І на цих драглях годі будувати Українську державу – тим паче, ніхто цього і не збирається робити. Драглиста розмазня з мультимовністю та полікультурністю, де саме поняття культури глибоко на дні і задихається у мулі принесеного з Європи і затолерованого до повного нівелювання суті українськості. Щоправда, у вишиваних декораціях.

До чого я все це? Та так собі… Бо про шини згадала, про воду у хрещенські морози, про постріли… І про камінь на шиї… З яким доживатиму своє життя тут, на своїй землі.

Замість Р.S. У 2014 році під час президентських виборів Леся Романчук погодилася бути довіреною особою Петра Порошенка, а в 2015-ому – балотувалася на виборах до Тернопільської обласної ради за списком БПП.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео