Неділя, 15 грудня 2019
• Тернопільщина може залишитися без рятувально-водолазних станцій, а мешканці області — без шансу порятунку на воді • Хотів придбати трактор, а… втратив гроші • Сергія Притулу нагородили орденом «За заслуги» • Росію вигнали зі світового спорту • «Піккардійська терція» заспіває у драмтеатрі • П’яний водій збив нетверезого перехожого і втік • Тернополянка Марічка Городецька про улюблену справу, сім’ю та мрії • У кам’яних лабіринтах землі • Тарас Маркович включається в боротьбу за олімпійську ліцензію • Тернополянин Віталій Гринів виступив на Кубку світу в Новій Зеландії • «Тернопільський» кліп гурту СКАЙ • Олену Підгрушну повернули до основної команди • Мер Тернополя виконав обіцянку — у міста буде своя сміттєсортувальна лінія! • По той бік Дива: як працює Фабрика святого Миколая у Тернополі • Єврокубкова весна: pro et contra • «Кусючі» комунальні тарифи — «завдяки» Верховній Раді та Кабінету Міністрів • «Соловей співає. Допоки голос має» • Яніна Соколова: «Моє життя не таке феєричне, як здається…» • Купили 6 тонн щебню і відремонтували дорогу! • Волонтер, лікар-доброволець Віктор Панфілов: «Кожен сантиметр землі на Донбасі политий кров’ю наших побратимів, не можемо віддати її…»
Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади»

Опубліковано: 21 Червня о 10:00 50


Голова обласної ради разом із делегацією області побував у Києві, де репрезентував економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Тернопілля у Представництві Євросоюзу в Україні.


Зокрема,  Віктор Овчарук підкреслив позитивні наслідки інформування ділових кіл Європи щодо інвестиційних проєктів Тернопільщини. Детальніше очільник обласної ради зупинився на перспективах розбудови Тернопільського летовища: «Маємо на меті реалізувати інвестиційні проєкти розвитку Міжнародного аеропорту «Тернопіль», здійснення   яких   стане запорукою не лише задоволення потреб краю в стабільному розвитку авіаційної галузі і відповідної інфраструктури за міжнародними стандартами, а й збільшить кількість авіаперевезень. Аеропорт зможе залучати авіаперевізників і туроператорів для виконання міжнародних та внутрішніх рейсів, забезпечити технічне обслуговування повітряних суден різних типів. А це широкі  можливості  для фінансових інвестицій для розвитку бізнесу і туризму, у тому числі й міжнародного. Чому доцільно розвивати   саме Міжнародний аеропорт «Тернопіль»?! Насамперед тому, що Тернопільщина має унікальне транспортно-географічне розташування і значний потенціал для здійснення пасажирських і вантажних перевезень. Адже область розташована поблизу кордонів з Польщею, тут проходять магістральні шляхи третього Трансєвропейського коридору і з’єднують Тернопіль з Віднем, Братиславою і Прагою, Варшавою, Софією, Будапештом і Бєлградом.

Тернопілля розташоване у центрі Західної України на перетині залізничних та автомобільних міжнародних транспортних коридорів у напрямках Берлін — Одеса та Балтійське море — Чорне море. Відстань до кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Білоруссю складає від 220 до 350 км.

Територія аеропорту «Тернопіль» межує з  міжнародною автомагістраллю М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький — Знам’янка і  залізничною колією. Обласний центр практично рівновіддалений до всіх обласних центрів Західної України. Відстань коливається від 120 до 160 кілометрів. За густотою шляхів сполучення Тернопільщина не має собі рівних в Україні, хіба що поступається Львівщині.

Саме ці транспортно-географічні характеристики роблять  Міжнародний аеропорт «Тернопіль» ідеальним майданчиком для створення вантажно-логістичного інфраструктурного комплексу як складової частини мультимодальних центрів із залізничним, автомобільним і авіаційним транспортом.

Для максимального використання цих потенційних можливостей  необхідно консолідувати зусилля бізнесу і влади з метою реалізації пакета інфраструктурних проєктів аеропорту «Тернопіль».

Під час презентації було представлено такі проєкти: будівництво вантажного логістичного центру на території площею 13,5 га, до якого входить п’ять об’єктів  загальною площею понад 59 тис. квадратних метрів; вантажно-митний термінал із складами тимчасового зберігання площею понад 16 тис. квадратних метрів і пропускною спроможністю 300-400 тонн/добу; торгово-виставковий, готельно-відпочинковий  комплекс площею понад 15 тис. квадратних метрів; будівництво чотирьох ангарів для технічного обслуговування повітряних суден  із трьома стоянками на території аеропорту площею  6,5 га (даний проєкт розроблений відповідно до вимог  Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) з метою підвищення рівня забезпечення безпеки польотів) та проєкт «Реконструкція та добудова злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки № 2, перону № 2 та периметрової огорожі».

Окрім проєктів, що стосуються аеропорту, європейським партнерам було репрезентовано  замок у смт. Золотий Потік (планується реконструкція феодального маєтку з відтворенням історично-побутового середовища без застосування сучасних технологій); палац графа Бадені (на основі палацу і прилеглої території пропонується створення багатофункціонального культурно-освітнього, туристично-відпочинкового, готельно-оздоровчого комплексу); готельно-туристичний комплекс Вишнівецького палацу; проєкт організації території з кінетичними спорудами (проєкт туристичного відпочинкового комплексу, що стане візитною карткою міста Зборів. У ньому поєднають сучасний ландшафтний дизайн, цікаві високотехнологічні скульптури, затишне місце відпочинку, велику кількість паркомісць для зручного розташування автомобілів і заклад харчування) тощо.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Довірившись невідомому покупцеві, чоловік з Тернопільщини втратив чималі кошти...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


У Міжнародний День волонтера, 5 грудня, Президент Володимир Зеленський підписав указ про нагородження 25 відомих українських волонтерів за вагомий внесок у посилення обороноздатності країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Минулого понеділка, як і прогнозувала «НОВА…», виконком ВАДА одноголосно прийняв усі рекомендації комісії щодо відповідності і усунув Росію від участі в Олімпійських іграх і чемпіонатах світу на найближчі чотири роки...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00


Для «Піккардійської терції» уже стало доброю традицією наприкінці року вирушати у тур містами Західної України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
13 Грудня
12 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео