Неділя, 05 квітня 2020
• Святослав Вакарчук втратив батька • Головний санітарний лікар України відвідав Тернопільщину • Учасник АТО Михайло Усар залишився сам із шістьма дітьми • На в’їздах в Тернопіль облаштовують контрольно-пропускні пункти • У лікарнях Тернополя перебуває 20 хворих на COVID-19 • Ліки від малярії, ВІЛ і артриту. Чим лікуватимуть українців від коронавірусу? • Від коронавірусу померла жителька Козови • Вчені показали вплив Covid-19 на легені • Поліцейські розшукують 19-річного тернополянина • Як Тернопіль бореться з Covid-19? • Вимагали 200 тисяч гривень і погрожували розправою… • Уряд посилює карантин і вводить нові обмеження • У Тернополі підтвердили новий випадок СОVID-19 • «Матері дякували їй за дітей, а чоловіки – за дружин» • Спалах пневмоній на Тернопільщині триває ще з січня. Як область бореться з епідемією? • МОЗ дозволило поновити роботу торгівельних ринків • Козівські медики заявили, що неготові лікувати хворих на коронавірус • У Тернопільських лікарнях зростає кількість хворих на COVID-19 • За порушення карантину заплатять по 17 тисяч гривень • У голови Монастириської міської ради діагностували COVID-19
Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади»

Опубліковано: 21 Червня о 10:00 51


Голова обласної ради разом із делегацією області побував у Києві, де репрезентував економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Тернопілля у Представництві Євросоюзу в Україні.


Зокрема,  Віктор Овчарук підкреслив позитивні наслідки інформування ділових кіл Європи щодо інвестиційних проєктів Тернопільщини. Детальніше очільник обласної ради зупинився на перспективах розбудови Тернопільського летовища: «Маємо на меті реалізувати інвестиційні проєкти розвитку Міжнародного аеропорту «Тернопіль», здійснення   яких   стане запорукою не лише задоволення потреб краю в стабільному розвитку авіаційної галузі і відповідної інфраструктури за міжнародними стандартами, а й збільшить кількість авіаперевезень. Аеропорт зможе залучати авіаперевізників і туроператорів для виконання міжнародних та внутрішніх рейсів, забезпечити технічне обслуговування повітряних суден різних типів. А це широкі  можливості  для фінансових інвестицій для розвитку бізнесу і туризму, у тому числі й міжнародного. Чому доцільно розвивати   саме Міжнародний аеропорт «Тернопіль»?! Насамперед тому, що Тернопільщина має унікальне транспортно-географічне розташування і значний потенціал для здійснення пасажирських і вантажних перевезень. Адже область розташована поблизу кордонів з Польщею, тут проходять магістральні шляхи третього Трансєвропейського коридору і з’єднують Тернопіль з Віднем, Братиславою і Прагою, Варшавою, Софією, Будапештом і Бєлградом.

Тернопілля розташоване у центрі Західної України на перетині залізничних та автомобільних міжнародних транспортних коридорів у напрямках Берлін — Одеса та Балтійське море — Чорне море. Відстань до кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Білоруссю складає від 220 до 350 км.

Територія аеропорту «Тернопіль» межує з  міжнародною автомагістраллю М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький — Знам’янка і  залізничною колією. Обласний центр практично рівновіддалений до всіх обласних центрів Західної України. Відстань коливається від 120 до 160 кілометрів. За густотою шляхів сполучення Тернопільщина не має собі рівних в Україні, хіба що поступається Львівщині.

Саме ці транспортно-географічні характеристики роблять  Міжнародний аеропорт «Тернопіль» ідеальним майданчиком для створення вантажно-логістичного інфраструктурного комплексу як складової частини мультимодальних центрів із залізничним, автомобільним і авіаційним транспортом.

Для максимального використання цих потенційних можливостей  необхідно консолідувати зусилля бізнесу і влади з метою реалізації пакета інфраструктурних проєктів аеропорту «Тернопіль».

Під час презентації було представлено такі проєкти: будівництво вантажного логістичного центру на території площею 13,5 га, до якого входить п’ять об’єктів  загальною площею понад 59 тис. квадратних метрів; вантажно-митний термінал із складами тимчасового зберігання площею понад 16 тис. квадратних метрів і пропускною спроможністю 300-400 тонн/добу; торгово-виставковий, готельно-відпочинковий  комплекс площею понад 15 тис. квадратних метрів; будівництво чотирьох ангарів для технічного обслуговування повітряних суден  із трьома стоянками на території аеропорту площею  6,5 га (даний проєкт розроблений відповідно до вимог  Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) з метою підвищення рівня забезпечення безпеки польотів) та проєкт «Реконструкція та добудова злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки № 2, перону № 2 та периметрової огорожі».

Окрім проєктів, що стосуються аеропорту, європейським партнерам було репрезентовано  замок у смт. Золотий Потік (планується реконструкція феодального маєтку з відтворенням історично-побутового середовища без застосування сучасних технологій); палац графа Бадені (на основі палацу і прилеглої території пропонується створення багатофункціонального культурно-освітнього, туристично-відпочинкового, готельно-оздоровчого комплексу); готельно-туристичний комплекс Вишнівецького палацу; проєкт організації території з кінетичними спорудами (проєкт туристичного відпочинкового комплексу, що стане візитною карткою міста Зборів. У ньому поєднають сучасний ландшафтний дизайн, цікаві високотехнологічні скульптури, затишне місце відпочинку, велику кількість паркомісць для зручного розташування автомобілів і заклад харчування) тощо.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Пішов із життя ексміністр освіти України (2007-2011рр.), вчений, доктор фізико-математичних наук Іван Вакарчук ...


Опубліковано: о 15:22


Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив про деталі свого візиту на Тернопільщину. А також розповів, чому не відвідав Монастирищину...


Опубліковано: о 15:00


Місяць тому багатодітна сім’я Усарів із Ланівців втратила матір. Сиротами залишилися шестеро дітей....


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:15


На контрольно-пропускних пунктах будуть проводити температурний скринінг для водіїв та пасажирів, надаватимуть поради, а також (при необхідності) спрямовуватимуть до лікарні...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:33


У Тернопільських лікарнях - 20 хворих на коронавірус. Ще двоє знаходяться на амбулаторному лікуванні. На самоізоляції перебувають 449 тернополян...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
4 Квітня
3 Квітня
2 Квітня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео