П’ятниця, 19 липня 2019
• Голос Тернополя буде у Верховній Раді • До Верховної Ради мають шанс потрапити сім партій • З ким готовий об’єднатися Іван Ковалик у новій Верховній Раді? • Галина Янченко:«Якщо до Верховної Ради прийдуть нові люди — принципові й професійні, такі, які є в команді Володимира Зеленського, можна буде багато змінити в країні» • За сприяння Михайла Головка у Збаражі встановили пам’ятник Героям Небесної Сотні Устиму Голоднюку і Назарію Войтовичу • Зарваниця — з розмальованою зупинкою • Завдяки Леонідові Бицюрі у Тернополі прижилися кращі світові практики • «Можна ми приїдемо до вашої лікарні… повчитися?» • Степан Барна: «Ці вибори переломні для історії» • «Тільки співпраця молодих і досвідчених політиків може забезпечити розвиток нашої країни» • Ще три опитування підтверджують перемогу Івана Чайківського на виборах до парламенту • Фестиваль «Дзвони Лемківщини» – перший Міжнародний! • Проти місцевого самоврядування готують політичні репресії • Тернополянка вразила вчених NASA • «У «Громадянській позиції» – професіонали і патріоти України. Там немає олігархів, корупціонерів та Росії» • Борщівська вишиванка для кремлівського політв’язня • Жива легенда Тернопільського району — тепер у пам’яті • ГонЧАРУЮТЬ усі! • Маестро махнув… стільцем • Алла Стечишин: “Мені не потрібна слава, іду, щоб працювати для людей”
Віктор Овчарук: «Поліпшення інвестиційного клімату в краї, а відтак і збільшення інвестицій, має бути пріоритетом роботи влади»

Опубліковано: 21 Червня о 10:00 42


Голова обласної ради разом із делегацією області побував у Києві, де репрезентував економічний, туристичний та інвестиційний потенціал Тернопілля у Представництві Євросоюзу в Україні.


Зокрема,  Віктор Овчарук підкреслив позитивні наслідки інформування ділових кіл Європи щодо інвестиційних проєктів Тернопільщини. Детальніше очільник обласної ради зупинився на перспективах розбудови Тернопільського летовища: «Маємо на меті реалізувати інвестиційні проєкти розвитку Міжнародного аеропорту «Тернопіль», здійснення   яких   стане запорукою не лише задоволення потреб краю в стабільному розвитку авіаційної галузі і відповідної інфраструктури за міжнародними стандартами, а й збільшить кількість авіаперевезень. Аеропорт зможе залучати авіаперевізників і туроператорів для виконання міжнародних та внутрішніх рейсів, забезпечити технічне обслуговування повітряних суден різних типів. А це широкі  можливості  для фінансових інвестицій для розвитку бізнесу і туризму, у тому числі й міжнародного. Чому доцільно розвивати   саме Міжнародний аеропорт «Тернопіль»?! Насамперед тому, що Тернопільщина має унікальне транспортно-географічне розташування і значний потенціал для здійснення пасажирських і вантажних перевезень. Адже область розташована поблизу кордонів з Польщею, тут проходять магістральні шляхи третього Трансєвропейського коридору і з’єднують Тернопіль з Віднем, Братиславою і Прагою, Варшавою, Софією, Будапештом і Бєлградом.

Тернопілля розташоване у центрі Західної України на перетині залізничних та автомобільних міжнародних транспортних коридорів у напрямках Берлін — Одеса та Балтійське море — Чорне море. Відстань до кордону з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією, Білоруссю складає від 220 до 350 км.

Територія аеропорту «Тернопіль» межує з  міжнародною автомагістраллю М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький — Знам’янка і  залізничною колією. Обласний центр практично рівновіддалений до всіх обласних центрів Західної України. Відстань коливається від 120 до 160 кілометрів. За густотою шляхів сполучення Тернопільщина не має собі рівних в Україні, хіба що поступається Львівщині.

Саме ці транспортно-географічні характеристики роблять  Міжнародний аеропорт «Тернопіль» ідеальним майданчиком для створення вантажно-логістичного інфраструктурного комплексу як складової частини мультимодальних центрів із залізничним, автомобільним і авіаційним транспортом.

Для максимального використання цих потенційних можливостей  необхідно консолідувати зусилля бізнесу і влади з метою реалізації пакета інфраструктурних проєктів аеропорту «Тернопіль».

Під час презентації було представлено такі проєкти: будівництво вантажного логістичного центру на території площею 13,5 га, до якого входить п’ять об’єктів  загальною площею понад 59 тис. квадратних метрів; вантажно-митний термінал із складами тимчасового зберігання площею понад 16 тис. квадратних метрів і пропускною спроможністю 300-400 тонн/добу; торгово-виставковий, готельно-відпочинковий  комплекс площею понад 15 тис. квадратних метрів; будівництво чотирьох ангарів для технічного обслуговування повітряних суден  із трьома стоянками на території аеропорту площею  6,5 га (даний проєкт розроблений відповідно до вимог  Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) з метою підвищення рівня забезпечення безпеки польотів) та проєкт «Реконструкція та добудова злітно-посадкової смуги, руліжної доріжки № 2, перону № 2 та периметрової огорожі».

Окрім проєктів, що стосуються аеропорту, європейським партнерам було репрезентовано  замок у смт. Золотий Потік (планується реконструкція феодального маєтку з відтворенням історично-побутового середовища без застосування сучасних технологій); палац графа Бадені (на основі палацу і прилеглої території пропонується створення багатофункціонального культурно-освітнього, туристично-відпочинкового, готельно-оздоровчого комплексу); готельно-туристичний комплекс Вишнівецького палацу; проєкт організації території з кінетичними спорудами (проєкт туристичного відпочинкового комплексу, що стане візитною карткою міста Зборів. У ньому поєднають сучасний ландшафтний дизайн, цікаві високотехнологічні скульптури, затишне місце відпочинку, велику кількість паркомісць для зручного розташування автомобілів і заклад харчування) тощо.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Три причини підтримати Максима Черкашина...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Компанією Research & Branding Group було проведено дослідження громадської думки мешканців України стосовно їхніх електоральних настроїв напередодні дострокових виборів до Верховної Ради України 21 липня 2019 р...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:01


Під час цієї виборчої кампанії мені доводилось відповідати на чимало важливих запитань виборців...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


Молода і професійна команда президента Володимира Зеленського дещо відсторонена від нинішньої виборчої лихоманки, адже посилено працює...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Наш обов'язок і наше завдання — продовжити справу Героїв. Найбільшим для них пам'ятником буде успішна Україна, українська Україна — без московських попів, без «русского міра»...


Рубрика: Опубліковано: о 14:00Теми дня
19 Липня
18 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео