Понеділок, 02 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Віктор Овчарук: «Великою загрозою для Кремля є Петро Порошенко, бо саме він консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, і цим пояснюється запровадження персональних санкцій проти нього»

Опубліковано: 18 Вересня о 10:00 30


Персональні санкції, які запровадила російська влада проти п’ятого президента України та низки українських депутатів, – це як своєрідний «знак якості», як нагорода за захист державних інтересів України, наголошує лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.


«Вони намагалися шість років нас налякати. Шість років завдяки нашим з вами зусиллям ми зберегли Україну. Шість років ми руйнували їхні плани розшматувати Україну і створити Новоросію. Шість років тому хлопці і дівчата їхали на Майдан для того, щоб зберегти європейську Україну. А потім прямо з Майдану на фронт для того, щоб дати відсіч російській агресії, яка ніяк не може змиритися з самим фактом існування нашої з вами незалежної держави», – зауважує Петро Порошенко.
«Запровадженням санкцій проти Петра Порошенка Росія визнала, що п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» є її реальним ворогом, якого вона надзвичайно боїться», — наголошує голова Тернопільської обласної ради, представник «Європейської Солідарності» Віктор Овчарук.
«Російська Федерація всіма методами намагається повернути Україну під свій вплив. Ми бачимо відверті прояви проросійського реваншу, і єдина політична сила, яка чинить гідний супротив, — це «Європейська Солідарність» на чолі з її лідером Петром Порошенком. Людина, яка консолідує патріотів довкола захисту українських цінностей, її європейського шляху, є величезною загрозою для планів Кремля. Своїм рішенням щодо запровадження санкцій проти Петра Олексійовича Росія ще раз підтвердила, якими великими є ці страхи і побоювання, — зазначає Віктор Овчарук. — «Європейський поступ України неможливо зупинити. Україна вже зробила свій вибір. Як би Росія не намагалася нав’язати свій сценарій, ми не відступимо і будемо відстоювати нашу територіальну цілісність, нашу церкву, мову і євроатлантичний вектор розвитку».
«Європейська Солідарність» і всередині країни продовжує тримати оборону проти п’ятої колони Кремля та непрофесійної влади, яка боїться опозиційних політиків більше, ніж справжніх ворогів України, наголошує лідер партії Петро Порошенко.
«Проти кого вони боряться? Хто для них вороги? Софія Федина – бо президент себе вважає через неї потерпілим. Він її боїться. Так ми ж і не обіцяли легкого життя, ми обіцяли, що фракція «Європейської Солідарності» і буде тим парламентським спецназом, який не дасть нас затягнути за волосся в Російську імперію», – зазначає п’ятий президент.
Зазначимо, що Росія запровадила персональні санкції також проти Олега Синютки, Степана Кубіва та інших політичних діячів і патріотів.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня