Четвер, 28 вересня 2023
• Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій • “Пережила не одну війну…” На Тернопільщині привітали 100-річну ювілярку • Молодь із Тернопільщини прибрала територію ботанічного саду • “Нове життя” переселенців на Тернопільщині
Волонтерство окриляє!

Опубліковано: 20 Січня о 10:25 11


А ви колись задумувались про те, що кожен з нас — рушій змін? Щодня ми обираємо, що зробити та постійно приймаємо рішення, які змінюють життя – не тільки наше, але й нашого оточення, та й усього світу.


Прокидаючись уранці, кожного дня ми вирішуємо, як прожити наступний день нашого життя – залишитися у тій самій буденності, чи, можливо, спробувати щось нове, змінити своє життя, наповнити його новими сенсами, відкрити свою суперсилу? Кожного дня ми маємо мільйони шансів для змін! Що ж відбудеться, якщо скористатися одним із них і почати допомагати іншим?

Що зміниться для вас?

Долучитися до «осередку» добра, постійно чути слова вдячності, відчувати радість від своєї роботи — приємна буденність волонтерів.
Благодійна допомога корисна для здоров’я добродійника — і це не жарт! Нейробіологи довели, що завдяки благодійності людина почувається краще на фізичному рівні!
Волонтерство допомагає «змінити оптику» — подивитися на світ по-новому, навчитися цінувати і радіти тому, що маємо. Не дивно, що люди, які постійно роблять добрі справи, почувають себе більш наповненими та щасливими.
Тоді кожен день набуває сенс, а перша думка після пробудження — «Сьогодні чудовий день, щоб змінити чиюсь долю на краще».
Коли віддаєш щось з добрими намірами, життя відповідає взаємністю.
Позитив, внутрішня енергія, задоволення своїми вчинками та натхнення зробити ще більше — зміни, які відчувають люди.
Також благодійна допомога — шанс знайти друзів за інтересами, розвивати свої вміння та навички, які можна реалізовувати у звичайному житті. Поділитися власним досвідом, навчитися новому в інших й розвинути власний талант — додаткові переваги цієї діяльності.
Нині усі ми шукаємо нові сенси та джерела сили. Бути сильним — це, виявляється, так, просто, якщо на тебе з надією та вдячністю дивляться очі інших — тих, кому ми змогли допомогти!

Зміни, які бачать оточуючі

Хороший приклад впливає на інших і може мотивувати теж піти стежкою добра.
Так поступово, крок за кроком, змінюється й сама країна… Тепер це держава, де кожен — небайдужий, який не проходить повз, а робить все від себе залежне!
Щоб переконатися у цьому, достатньо роззирнутися довкола: волонтери розбирають завали зруйнованих будинків та спільною працею відбудовують понищене війною; садять клумби та дерева. З кожного відбудованого будинку починається й відновлюватися держава! Країна, у якій живуть небайдужі люди, змінюється просто на очах! Щоб переконатися у цьому, достатньо просто роззирнутися довкола: волонтери розбирають завали зруйнованих будинків та спільною працею відбудовують понищене війною; разом розмальовують квітами понівечені кулями огорожі та автівки, садять квіти і дерева замість знищених… Змінюючи одне життя, ми змінюємо світ, а змінюючи простір, ми змінюємо свідомість людей – там, де одного дня прибирати вулицю, розбирати завали чи садити квіти вийшло десятеро людей, наступного дня їх буде уже сотня!

Зміна свідомості, підтримка тих, хто цього потребує — це допомога під час війни.

«Коли самотня людина зіштовхується з труднощами, це породжує безпорадність та зневіру… Але коли вона бачить активність, небайдужість інших, це налаштовує на позитивний настрій та віру в себе. Реалізовуючи благодійні проєкти простору добра, я не раз помічала закономірність: люди, яким ми допомогли, згодом і самі дуже активно включаються в волонтерство, адже чудово розуміють, як багато важить підтримка у складні часи. Добро завжди до добра тягнеться — я в цьому особисто переконалася» – описує власні враження волонтерка Goodacity Оксана.
Будь-які зміни — спільна робота. Добрі справи одних — надихають інших слідкувати прикладу волонтерів. Люди починають більше довіряти доброчинним організаціям — адже всі бачать там своїх знайомих, одномістян та друзів, а для бізнесу стає важливим не тільки отримувати прибуток, а й бути соціально відповідальним.
Допомагати внутрішньо переміщеним особам, оголосити збір коштів для військових чи прихистити безхатніх тварин — кожен обирає свій спосіб надати допомогу під час війни.
Українці об’єднуються на основі спільних інтересів, формують благодійні організації та фонди. Ми уже довели, що можемо творити великі переміни та змінювати країну! Майбутнє – у наших руках, тому не варто їх опускати!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18


Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:11


Активні юнаки та дівчата завжди є драйверами якісних змін — мають багато цікавих ідей, готові втілювати в життя корисні проєкти, об’єднуватися для розвитку рідних містечок та сіл...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:02


З метою реалізації концепції розвитку галузі охорони здоров’я на території Тернопільської громади, на засіданні сесії міської ради депутати прийняли рішення про реорганізацію двох медичних комунальних некомерційних підприємств міста...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:43Теми дня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня