П’ятниця, 25 вересня 2020
• Урядовці «кришують» контрабанду ліків від COVID-19, а натомість звинувачують місцеве самоврядування у збільшенні хворих • Західноукраїнський національний університет об’єднав науковців світу під час Другого Міжнародного Тижня! • Віктор Овчарук: «Упродовж усієї каденції обласна рада активно працювала, щоб зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими» • Від нас пішла Легенда… • Вбили завучку Тернопільської ЗОШ №11… • Президент побував у новому дитячому садочку в Білій • Володимир Зеленський на Тернопіллі: відкрив «Водну арену», тестував ремонти доріг і взяв участь у представленні Стратегії розвитку • Які роботи завершили у Парку Національного відродження • На бульварі Д. Галицького тривають роботи з облаштування бювету • 3000 закоханих пар скористалися у Тернополі сервісом «Шлюб за добу» • У Тернополі триває облаштування нових зупинок громадського транспорту • COVID-19 на Тернопільщині: 197 випадків захворювання за добу, два – летальні • У церкві в Зборові унікальний різьблений і кований іконостас • 5 рецептів пікантних заготовок зі слив • Уже подали 16 проєктів на «Громадський бюджет 2021» Тернополя • Олег Сиротюк: «Змінивши постанову про місцеві вибори, чинна влада вручить депутатські мандати бойовикам» • Україна друга в Європі за смертністю від COVID-19 • Зеленський – у Тернополі! • «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» упевнено лідирує у рейтингу партій • Триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів
Вперше у Тернополі з’явився комунальний сучасний томограф

Опубліковано: 27 Січня о 18:00 323


Томограф встановили у міському лікувально-діагностичному центрі (вул. Руська, 47).


Нове обладнання дозволяє суттєво зменшити променеве навантаження на пацієнта — на цілих 75%. Томограф встановили у міському лікувально-діагностичному центрі (вул. Руська, 47). З його допомогою фахівці зможуть обстежувати тернополян на якісно кращому рівні. Вже цього тижня перші пацієнти змогли відчути переваги нового устаткування, яке центру вдалося закупити завдяки додатковим коштам, виділеним з міського бюджету. Аби установа відповідала статусу міського лікувально-діагностичного центру, протягом 2017 року на удосконалення матеріально-технічної бази спрямували 13,7 млн. грн., і це тільки перший етап.

Придбати сучасне обладнання діагностичному Центру допомогла мерія

«Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» є комунальною установою. Специфіка таких закладів полягає в тому, що вони повинні працювати принаймні не в збиток, але і вартість послуг має бути доступною пересічним тернополянам. Плюс до цього – сама їх якість, а в даному випадку – це високоточна діагностика і лікування – має відповідати стандартам європейської медицини.

«Рівень медпослуг в Тернополі повинен бути достатньо високим, аби забезпечити вчасне виявлення хвороб та їх подальше лікування в межах міста, наскільки це максимально буде можливо. Адже лікування в сусідніх обласних центрах чи у столиці – це додаткові витрати для хворого чи його родини. Курс на доступну та якісну медицину, який взяв Тернопіль, буде продовжено. Тому що ми хочемо бачити нашу громаду здоровою», — переконаний міський голова Тернополя Сергій Надал.

Тернополяни зможуть проходити томографію за пільговим принципом

Щоб пройти обстеження з комп’ютерної томографії, необхідно отримати направлення профільних спеціалістів. Послуга є платною, адже в іншому випадку Центр не зможе забезпечити утримання та технічне обслуговування діагностичної апаратури.

Разом із тим, керівництво міста подбало про те, щоб певні категорії тернополян — а це близько 70 тис. осіб — змогли проходити томографічне обстеження за пільговим принципом.

Зокрема, між мерією міста та адміністрацією Центру досягнуто домовленостей, що цілковито звільняються від плати за дану послугу учасники бойових дій та інваліди війни І-ої групи.

Пройти обстеження за собівартістю зможуть:

Інваліди І-ої та ІІ-ої груп, інваліди війни ІІ-ої та ІІІ-ої груп, учасники війни та АТО, ліквідатори аварії на ЧАЕС І-ої та ІІ-ої категорій.

Для власників «Карти тернополянина», членів благодійного фонду «Лікарняна каса міста Тернопіль», ветеранів та людей з інвалідністю – передбачено 10% знижку.

Тернопільська громада має бути здоровою, тому мерія буде фінансувати медицину

Оснащувати «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» продовжать і цього року. За словами мера міста Сергія Надала, у 2018 році заплановано купити обладнання і предмети довгострокового користування на суму майже 6 млн. грн. Серед найбільш очікуваних як медиками, так і пацієнтами поповнень – це мамограф, ендоскопічна стійка, обладнання в клініко-діагностичну лабораторію та кабінет функціональної діагностики.

Ще понад 2 млн. грн. планують спрямувати на ремонт фасаду будівлі, включаючи заміну старих вікон на енергоощадні, а також на капремонт системи опалення, водопостачання та водовідведення.

При цьому Сергій Надал нагадав, що у Тернополі зазнала змін Програма «Здоров’я тернополян». Зміст нововведень полягає в тому, щоб зробити лікарні міста більш «домашніми»: зокрема, буде закуплено новий м’який інвентар – ковдри, подушки, постільну білизну, а також посуд та побутові предмети.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Головна причина — це непрофесійність та некомпетентність урядових чиновників, а іноді і злочинний саботаж...


Рубрика: Опубліковано: о 17:36


У класичному університеті Тернополя розпочали роботу учасники Другого Міжнародного Тижня, I-WEEK’2020...


Опубліковано: о 16:25


За попередні понад двадцять років медицина була найчастіше деструктуризованою галуззю...


Опубліковано: о 13:25


На 84-ому році не стало народного артиста Володимира Ячмінського...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:05


Тіло мертвої сусідки вранці, 22 вересня, близько 11:30, виявила тернополянка...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:23Теми дня
24 Вересня
23 Вересня
22 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео