Субота, 05 грудня 2020
• Шаховий король з Тернопільщини міг зіграти у… «Ході королеви» • Сльози Марадони • «Помер біля дверей інфекційного відділення в кисневій масці…» • Без програми енергоефективності у Тернополі суми у платіжках за тепло могли б бути на 400-600 грн. вищими • Мерія Тернополя забезпечила заробітною платою бюджетників, незважаючи на відсутність фінансування від уряду • «Відень наскрізь пронизаний музикою…» • «JazzBez» у Тернополі: трішки джазу в холодну пору • На відміну від інших міст, мерія Тернополя заздалегідь подбала про медичний кисень у лікарнях • Сергій Надал проти локдауну за рахунок українців • 8 грудня на окремих вулицях Тернополя буде відсутнє водопостачання • Тернопільська обласна рада обрала голів комісій та затвердила склад президії • Платіжка за опалення зменшиться на понад 11% • У тернопільських лікарнях триває облаштування кисневих точок та приліжкових кисневих концентраторів • «Наша родина вижила в час Голодомору, бо дідусь заховав трохи зерна біля річки…» • «Українців морили голодом, щоб стерти з лиця землі» • Біля Байковець зіткнулись чотири авто: 29-річний водій загинув, вагітна жінка – в лікарні • Бюджетні слухання в Тернополі відбудуться онлайн • Що заплановано в Тернополі у грудні? • 9 одиниць спеціалізованої техніки здійснювали посипання доріг і тротуарів протиожеледними сумішами сьогодні вночі • ЗМІ стали відомі остаточні дати локдауну в Україні
Впровадження індивідуальних теплових пунктів у Тернополі дозволить економити та покращити якість постачання гарячої води

Опубліковано: 20 Квітня о 10:00 134


Тернопільська міська рада та КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”  зацікавлені взяти участь у проекті DemoUkrainaDH.


Цей проект фінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO у співпраці з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства України і дає можливість за грантові та інвестиційні кошти NEFCO провести модернізацію системи централізованого теплопостачання міста. 20 грудня 2016 р. Тернопільська міська рада ухвалила рішення № 7/13/57 про участь комунального підприємства в конкурсі Demo Ukraina DH.

Запропоновані комунальним підприємством інвестиційні заходи, розроблені відповідно до довготермінової стратегії розвитку системи централізованого теплопостачання у Тернополі, фокусуються на зниженні споживання палива, електроенергії та технічної води, а також на зменшенні інших експлуатаційних та операційних витрат. Головна мета інвестпроектів — у найкоротші терміни досягти підвищення рівня послуг з централізованого теплопостачання.

Відзначимо, що основними проблемами у діяльності підприємства є:

– недостатній рівень керування послугою з теплопостачання;

– низький рівень приладного обліку споживання теплової енергії у багатоквартирних будинках;

– значне споживання електричної енергії при наданні послуг з постачання теплової енергії.

Тому назріла необхідність модернізації існуючої системи централізованого теплопостачання Тернополя за допомогою встановлення 25-ти індивідуальних теплових пунктів (ІТП). З їх допомогою підприємство зможе забезпечити споживачам екологічно чисте і економічно ефективне теплопостачання. Крім того, впровадження програми з допомогою Проекту  DemoUkrainaDH дасть можливість застосувати нові технології та сучасні високотехнологічні рішення в системі централізованого опалення Тернополя.

Проект включає встановлення 25-ти ІТП  на суму 300 тис. євро грантових коштів та 350 тис. євро інвестицій. Встановлені ІТП  працюватимуть на опалення та гаряче водопостачання, що дасть можливість економити енергоносії завдяки уникненню втрат теплової енергії в теплових мережах. ІТП працюватимуть в режимі пріоритетної подачі гарячої води: в години підвищеного споживання гарячої води опалення тимчасово буде зменшуватися, що автоматично зменшить пікове навантаження.

Встановлення ІТП також дасть можливість економити за рахунок уникнення так званих “перетопів”. Крім того, вимірювання кількості теплової енергії та виставлення рахунків за фактично спожите тепло спонукатиме споживачів вживати заходи з енергозбереження.

Передбачуваний ефект від встановлення ІТП:

– можливість керувати споживанням теплової енергії у кожному будинку;

– цілодобове гаряче водопостачання споживачам;

– досягнення комфортної температури в квартирах споживачів та в будинку загалом;

– зменшення споживання теплової енергії, а відтак природного газу;

– економія коштів.

Замість довідки

Комунальне підприємство теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у Тернополі. Підприємство надає тепло до 85% житлового фонду, культурних та соціальних об’єктів обласного центру. Загальна теплова потужність котелень — 642,02 Гкал/год. (558,26 МВт). Функціонують 49 центральних теплових пунктів (ЦТП), в тому числі з підготовкою гарячої води (так званих бойлерних), а також близько 176,62 кілометра магістральних та розподільчих теплових мереж (довжина траншеї в двотрубному вимірі).


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Василеві Іванчуку пропонували зіграти в серіалі від Netflix...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 14:46


Скандальне життя футбольного Генія
...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:08


Коронавірус забрав життя підприємця, президента Тернопільського Ротарі-клубу Ігоря Цепенюка
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:56


У Тернополі комунальники більше року регулярно перераховують тариф на гарячу воду та опалення у бік зменшення...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:51


Незважаючи на падіння доходів через епідемію COVID-19, Тернопільська міська рада виділила додаткові гроші на освіту, медицину та очищення ставу
...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:46Теми дня
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео