Понеділок, 25 травня 2020
• “Зеленський і далі гадить”, — Соскін розкритикував владу • Наступного тижня всю Україну накриють дощі та грози • На Тернопільщині за добу 6 нових випадків зараження коронавірусом • “Рік Зеленського – рік реваншу”: від Майдану до будинку президента • Наталія Діденко знає, якою буде погода в останні дні травня • Тернополянин «під градусом» повідомив про замінування банку • 25 травня у Тернополі відновить роботу громадський транспорт • Із 1 червня в Тернополі дошкільнята зможуть відвідувати дитячі садки • Тетяна бореться за життя, бо вдома її чекає донечка • Шпинатна суперсила • Подружжя Попиків із Козівського району вирощує банани, лимони, мандарини, гранати і навіть ананаси! • До «Дальнього пляжу» — пішохідною доріжкою • Блогерка на пенсії: 90-річна бабця Ріна з Закарпаття викликала фурор в Instagram • COVID-19 станом на 24 травня: 1115 випадків на Тернопільщині, 20986 – в Україні • Верховний Суд не пом’якшив покарання вбивцям таксистки Євгенії Кордупель • «Всі обмеження тільки в голові!» • Коли сама собі фотограф… Тернополянка із «Самоізоляцією» перемогла на міжнародному фотоконкурсі • Біля школи №5 облаштовують «Шкільний дворик імені Святої Ядвіги» • Віктор Овчарук: «Дякую всім, хто допомагає тернопільським медикам у подоланні коронавірусу» • COVID-19 забрав життя голови Кременецької районної ради Володимира Стефанського
Впровадження індивідуальних теплових пунктів у Тернополі дозволить економити та покращити якість постачання гарячої води

Опубліковано: 20 Квітня о 10:00 109


Тернопільська міська рада та КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”  зацікавлені взяти участь у проекті DemoUkrainaDH.


Цей проект фінансується Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO у співпраці з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства України і дає можливість за грантові та інвестиційні кошти NEFCO провести модернізацію системи централізованого теплопостачання міста. 20 грудня 2016 р. Тернопільська міська рада ухвалила рішення № 7/13/57 про участь комунального підприємства в конкурсі Demo Ukraina DH.

Запропоновані комунальним підприємством інвестиційні заходи, розроблені відповідно до довготермінової стратегії розвитку системи централізованого теплопостачання у Тернополі, фокусуються на зниженні споживання палива, електроенергії та технічної води, а також на зменшенні інших експлуатаційних та операційних витрат. Головна мета інвестпроектів — у найкоротші терміни досягти підвищення рівня послуг з централізованого теплопостачання.

Відзначимо, що основними проблемами у діяльності підприємства є:

– недостатній рівень керування послугою з теплопостачання;

– низький рівень приладного обліку споживання теплової енергії у багатоквартирних будинках;

– значне споживання електричної енергії при наданні послуг з постачання теплової енергії.

Тому назріла необхідність модернізації існуючої системи централізованого теплопостачання Тернополя за допомогою встановлення 25-ти індивідуальних теплових пунктів (ІТП). З їх допомогою підприємство зможе забезпечити споживачам екологічно чисте і економічно ефективне теплопостачання. Крім того, впровадження програми з допомогою Проекту  DemoUkrainaDH дасть можливість застосувати нові технології та сучасні високотехнологічні рішення в системі централізованого опалення Тернополя.

Проект включає встановлення 25-ти ІТП  на суму 300 тис. євро грантових коштів та 350 тис. євро інвестицій. Встановлені ІТП  працюватимуть на опалення та гаряче водопостачання, що дасть можливість економити енергоносії завдяки уникненню втрат теплової енергії в теплових мережах. ІТП працюватимуть в режимі пріоритетної подачі гарячої води: в години підвищеного споживання гарячої води опалення тимчасово буде зменшуватися, що автоматично зменшить пікове навантаження.

Встановлення ІТП також дасть можливість економити за рахунок уникнення так званих “перетопів”. Крім того, вимірювання кількості теплової енергії та виставлення рахунків за фактично спожите тепло спонукатиме споживачів вживати заходи з енергозбереження.

Передбачуваний ефект від встановлення ІТП:

– можливість керувати споживанням теплової енергії у кожному будинку;

– цілодобове гаряче водопостачання споживачам;

– досягнення комфортної температури в квартирах споживачів та в будинку загалом;

– зменшення споживання теплової енергії, а відтак природного газу;

– економія коштів.

Замість довідки

Комунальне підприємство теплових мереж “Тернопільміськтеплокомуненерго” надає послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання у Тернополі. Підприємство надає тепло до 85% житлового фонду, культурних та соціальних об’єктів обласного центру. Загальна теплова потужність котелень — 642,02 Гкал/год. (558,26 МВт). Функціонують 49 центральних теплових пунктів (ЦТП), в тому числі з підготовкою гарячої води (так званих бойлерних), а також близько 176,62 кілометра магістральних та розподільчих теплових мереж (довжина траншеї в двотрубному вимірі).


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

На Тернопіллі наступні десять днів — дощові...


Опубліковано: о 9:44


Станом на 25 травня 2020 року в Тернопільській області, за результатами досліджень методом ПЛР, від початку епідемії підтверджено 1121 випадок коронавірусу (1045 дорослих і 76 дітей), з них 24 летальні. Видужало 791 особа...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:29Теми дня
25 Травня
24 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео