Вівторок, 19 лютого 2019
• Роксолана вже не та • У Тернополі формують нову концепцію транспортної мережі: на вулиці виїдуть великогабаритні автобуси • Медицина Тернопілля крізь призму обласного бюджету на 2019 рік • Премія імені Петра Сороки: перші лауреати • Невже їй справді 50?! • На Тернопільщині діють різні програми підтримки учасників бойових дій • Яценюк іде в прем’єри • Президент Петро Порошенко: «Ми йдемо своїм шляхом, і цей шлях — до членства України в ЄС і НАТО» • Тернопіль прощається з отцем Анатолієм Зінкевичем (фото,відео) • Підозрюваний у вбивстві: «Ми знали, що Ващенко комусь заважав…» • Два кольори українства: Дмитро Павличко написав вірш-присвяту Президентові Петру Порошенку • Сергій Надал: «Відповідальність — наша національна риса» • «Ми провели романтичний вечір у римських термах. Це був мій найпрекрасніший день народження!» • «Тернопільська пісня» розвернула на «Голосі…» суддівські крісла • Чи полетять «голуби миру» на «Євробачення»? • Здолати бідність в Україні за п’ять років • «Поки водій був у супермаркеті, викрали його Toyota Land Cruiser…» • «Винні у смерті двох дітей повинні сидіти в тюрмі!» • На Руській і надалі буде аптека, попри маніпуляції недобросовісного орендаря • Юлія Тимошенко на Тернопільщині говорила про мир, духовність та перемогу
Валерій Синельников: «Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я сам повинен бути щасливою людиною»

Опубліковано: 25 Вересня о 14:00 14


Валерій Синельников – людина, яка пояснює безліч явищ у житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників.


З його вченням ви можете погоджуватися чи ні, але багато висловів Валерія Синельникова таки змушують замислитися. Він – людина, яка пояснює безліч явищ у житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників. Пропонуємо вашій увазі підбірку цитат Валерія Синельникова.

Я глибоко вірю в те, що можна змінити долю людини в тому і лише в тому випадку, якщо сама людина стає господарем своєї долі. А для цього насамперед повинна взяти на себе відповідальність за свої думки.
***
Наш світ є зовнішнім відображенням наших власних думок. Все, що ми маємо в своєму житті, ми створюємо самі.
***
Стосунки – це не мета і не сенс життя, а лише засіб для повноцінного життя.
***
Все в цьому світі – стан нашого тіла, душевний і фізичний стан здоров’я, стосунки в родині з близькими, стосунки з людьми і навколишнім світом, робота, фінансове становище – все це відображення і трансформація наших думок, почуттів і емоцій. Звідси випливає геніальне за своєю простотою і мудрістю переконання: «Ми з вами живемо в гармонійному, справедливому і чистому світі, де кожному дається за його думками». «По вірі вашій дасться вам!» – це слова з Біблії. Ви отримуєте в житті те, у що вірите.
***
Єдина мета спілкування – співтворчість, творення.
***
Якщо ви хочете жити в чистому і прекрасному світі, то почніть з себе.
***
Захоплюйтеся! Захоплюйтеся людьми, навколишнім світом. Пам’ятайте, що не тільки ви унікальні, а й інші люди також унікальні.
***
Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я сам повинен бути щасливою людиною.
***
Важливо навчитися не тільки дарувати, а й приймати подарунки.
***
Навколишній світ налаштований на нас, на наші думки і бажання. Щомиті він прагне допомогти нам. Але в метушні ми або не помічаємо цієї допомоги, або відмовляємося від неї.
***
Кожна людина сама створює собі хвороби.
***
Потрібно жити і прагнути до своєї мрії. Один з головних інструментів, який ми маємо, – це наш розум. Ми використовуємо його для створення свого світу. Необхідно його вдосконалювати. Але є ще душа, про яку дуже часто забувають. І в неї треба вкладати. Збагачувати чистими і натхненними почуттями.
***
Наші наміри не повинні обмежуватися тільки певними матеріальними цінностями: будинками, квартирами, машинами. Це можуть бути нові стосунки або якась цінна внутрішня риса. Краще, коли нас у житті цікавить абсолютно все.
***
Жалість до людей обов’язково викликає у відповідь агресію людей. Адже це агресивне почуття.
***
Будь-яка людина, яка зустрічається вам у житті, несе для вас якусь важливу інформацію, одкровення.
***
Питання харчування у багатьох людей викликають бурю емоцій. Це відбувається тому, що їжа є одним з джерел отримання задоволення, насолоди, і коли говорять, наприклад, що не можна їсти м’ясо, вживати алкоголь або курити, то у людей виникає відчуття, що у них забирають все найцінніше.
***
Куди думка – туди енергія. Куди енергія – туди кров. А кров – це матеріальне втілення душі.
***
Гроші та речі – погано? Ні. Але робота заради грошей і речей – погано. Хіба це життя? Це вже не життя, а виживання.
***
Потрібно рухатися у напрямку до того, чого ви хочете, а не бігти геть від того, що вам не подобається. Як тоді можна рухатися у напрямку до чогось, якщо ви не знаєте, що це таке? Якщо ви не знаєте, куди йти, то ви ніколи туди не потрапите.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

Мер’єм Узерлі зважилася на радикальну зміну іміджу...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Минулого року відбулося комплексне дослідження існуючої транспортної мережі Тернополя. На основі цього мерії були надані пропозиції для формування нової. Наразі триває її активне обговорення...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


З метою забезпечення потреби в повному обсязі з оплати комунальних послуг та енергоносіїв за рахунок доходів обласного бюджету передбачено 5,2 млн. гривень ...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


«Денники» Петра Сороки стали помітним явищем у літературному житті країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Дженніфер Еністон запросила на ювілей екс-чоловіка...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00Теми дня
19 Лютого
18 Лютого
15 Лютого
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео