Неділя, 16 грудня 2018
• В «Укрпошті» діє резиденція новорічного чарівника • Як Петро Порошенко зміцнив позиції української мови на радіо, ТБ, в кіно і освіті • Майже 350 мільйонів гривень залучили громади Тернопілля на реалізацію інфраструктурних проектів • «Йде Різдво» –жива автентика від Ірини Музики • Поджазували на славу! • На Тернопільщині створили громадську організацію Спілка воїнів та волонтерів АТО • 12 тернопільських майстрів тайського боксу привезли нагороди з Івано-Франківська • Тернополянка Надія Бенькалович про те, як хвороба перевернула її ставлення до життя • «Сопілка привела до Тернополя, а тут я пізнав… Бога!» • У Тернополі відкрили сучасний офіс «Open Space» • Анатолій Гриценко і Віктор Чумак заявили про об’єднання • Сестра Василя Ломаченка — просто красуня! • Поштарський бунт • Блискавичний успіх Юлії Джими • Василь Ломаченко об’єднав титули • «Ставайте на коліна, бо я вас вб’ю!» • Володимир Колінець: «Буш агітував за збереження Союзу» • Самогубство через… субсидію • «Якби Віктор не стрибнув з балкона, він би згорів…» • Останні слова Стіва Джобса
Валерій Синельников: «Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я сам повинен бути щасливою людиною»

Опубліковано: 25 Вересня о 14:00 12


Валерій Синельников – людина, яка пояснює безліч явищ у житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників.


З його вченням ви можете погоджуватися чи ні, але багато висловів Валерія Синельникова таки змушують замислитися. Він – людина, яка пояснює безліч явищ у житті світському і духовному, лікар-психотерапевт і гомеопат, автор десяти книг, виданих накладом понад вісім мільйонів примірників. Пропонуємо вашій увазі підбірку цитат Валерія Синельникова.

Я глибоко вірю в те, що можна змінити долю людини в тому і лише в тому випадку, якщо сама людина стає господарем своєї долі. А для цього насамперед повинна взяти на себе відповідальність за свої думки.
***
Наш світ є зовнішнім відображенням наших власних думок. Все, що ми маємо в своєму житті, ми створюємо самі.
***
Стосунки – це не мета і не сенс життя, а лише засіб для повноцінного життя.
***
Все в цьому світі – стан нашого тіла, душевний і фізичний стан здоров’я, стосунки в родині з близькими, стосунки з людьми і навколишнім світом, робота, фінансове становище – все це відображення і трансформація наших думок, почуттів і емоцій. Звідси випливає геніальне за своєю простотою і мудрістю переконання: «Ми з вами живемо в гармонійному, справедливому і чистому світі, де кожному дається за його думками». «По вірі вашій дасться вам!» – це слова з Біблії. Ви отримуєте в житті те, у що вірите.
***
Єдина мета спілкування – співтворчість, творення.
***
Якщо ви хочете жити в чистому і прекрасному світі, то почніть з себе.
***
Захоплюйтеся! Захоплюйтеся людьми, навколишнім світом. Пам’ятайте, що не тільки ви унікальні, а й інші люди також унікальні.
***
Якщо я хочу, щоб мої діти були щасливі, то я сам повинен бути щасливою людиною.
***
Важливо навчитися не тільки дарувати, а й приймати подарунки.
***
Навколишній світ налаштований на нас, на наші думки і бажання. Щомиті він прагне допомогти нам. Але в метушні ми або не помічаємо цієї допомоги, або відмовляємося від неї.
***
Кожна людина сама створює собі хвороби.
***
Потрібно жити і прагнути до своєї мрії. Один з головних інструментів, який ми маємо, – це наш розум. Ми використовуємо його для створення свого світу. Необхідно його вдосконалювати. Але є ще душа, про яку дуже часто забувають. І в неї треба вкладати. Збагачувати чистими і натхненними почуттями.
***
Наші наміри не повинні обмежуватися тільки певними матеріальними цінностями: будинками, квартирами, машинами. Це можуть бути нові стосунки або якась цінна внутрішня риса. Краще, коли нас у житті цікавить абсолютно все.
***
Жалість до людей обов’язково викликає у відповідь агресію людей. Адже це агресивне почуття.
***
Будь-яка людина, яка зустрічається вам у житті, несе для вас якусь важливу інформацію, одкровення.
***
Питання харчування у багатьох людей викликають бурю емоцій. Це відбувається тому, що їжа є одним з джерел отримання задоволення, насолоди, і коли говорять, наприклад, що не можна їсти м’ясо, вживати алкоголь або курити, то у людей виникає відчуття, що у них забирають все найцінніше.
***
Куди думка – туди енергія. Куди енергія – туди кров. А кров – це матеріальне втілення душі.
***
Гроші та речі – погано? Ні. Але робота заради грошей і речей – погано. Хіба це життя? Це вже не життя, а виживання.
***
Потрібно рухатися у напрямку до того, чого ви хочете, а не бігти геть від того, що вам не подобається. Як тоді можна рухатися у напрямку до чогось, якщо ви не знаєте, що це таке? Якщо ви не знаєте, куди йти, то ви ніколи туди не потрапите.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

14 грудня у головному відділенні Тернопільської «Укрпошти» розпочала діяльність резиденція новорічного чарівника...


Автор: Опубліковано: о 19:00


Саме за Порошенка Україна остаточно й безповоротно вийшла з російського мовного та інформаційного простору...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Тернопільщина була і залишається лідером децентралізації, що розпочалася майже п’ять років тому. Тоді ж держава віддала ресурси і повноваження на місця...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Нині гурт «Фіра» готує нову програму і вже незабаром — 14 січня у драмтеатрі — репрезентуватиме альбом «Йде Різдво» тернополянам...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Упродовж усіх фестивальних днів у драмтеатрі був аншлаг, а на afterparty в “Козі” збиралося стільки люду, що не те, що яблуку, голці ніде впасти було...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00Теми дня
14 Грудня
13 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео