Неділя, 18 листопада 2018
• Новий секс-символ українського кіно Олег Москаленко: «Катя сказала мені: «Не гальмуй!» Я подивився на неї… і все» • Сергій Тарута: «Маємо побудувати таку країну, яку будуть поважати в усьому світі» • Завдяки депутатам-націоналістам в Тернопільській області більше не поширюватимуть російський медіа-продукт • Тернополянка Леся Голик пішки пройшла 300-кілометровий Шлях Святого Якова • Василина Зозуля — співачка на мільйон… переглядів! • У Тернополі — урочистості з нагоди 100-річчя відновлення незалежності Польщі • Газові олігархи знову збагачуються, або Чому ростуть тарифи на тепло? • Військового контрактника з Тернопільщини вбили у Дніпрі • Тернопільська міськрада підняла тарифи на проїзд • Справа Франіва: що вирішить апеляція? • «Душу свого сина Романа не продаю!» • Біатлонний сезон покажуть телеканали UA: ПЕРШИЙ і СПОРТ1 • Завідуюча дитсадком у Бучачі з… підробленим документом • Посол США Марі Йованович: «Тернопіль — одне з небагатьох міст, де мерія оплачує навчання студентів з подальшим працевлаштуванням» • Архів Тернопільщини переїде у нове приміщення • Олександр Усик захистив усі пояси, проте в поєдинку з Белью йому було дуже непросто • Лідер «Батьківщини» змушує владу знизити тарифи • Юлія Тимошенко: «Прошу всю потужну команду нашої партії стати на захист людей» • У ДТП загинув чемпіон Європи та світу Андрій Пушкар • Інна Богословська: «Якщо на виборах ми не змінимо ситуацію, то через 2-3 роки замість держави залишаться Київ і кілька прилеглих областей»
Юлія Тимошенко: «Цей злочин нікому не зійде з рук!»

Опубліковано: 29 Жовтня о 10:00 13


Заява лідера ВО «Батьківщина» про підвищення ціни на газ для населення.


З 1 листопада ціна на газ для населення зросте на 23,5%. Це майже ще на чверть. Таку команду дав уряду Порошенко.Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. І ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти практично буде дуже важко.

Чому відбулося це підвищення цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням влади. І за ті сім місяців, що залишилися до завершення їх влади, вони, видобуваючи газ із наших українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди за рахунок кожної української родини.
Цього не можна допустити. Не можна Порошенкові дати так жорстоко поводитися з українцями.
І тому я звертаюся до депутатів всіх рівнів, що в такій тяжкій ситуації саме вони зобов’язані стати на захист людей, які їх обирали. Я закликаю депутатів всіх рівнів рад – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ і тарифів на тепло.
Я звертаюся до спікера парламенту пана Парубія, а також до депутатів Верховної Ради негайно ініціювати скликання позачергової сесії для того, щоб розглянути це питання і зупинити це жорстоке поводження з людьми. Якщо депутати, всі політичні сили не прореагують на це, зроблять вигляд, що нічого не відбувається, – більшість родин просто нездатні будуть пережити цю зиму.
І паралельно з цим ще скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки. Скасовуються субсидії, навіть якщо одна особа з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І оце масове скасування субсидій – ще один удар по українцях. Відбувається так, як я і попереджала: спочатку задеруть ціни на газ і тепло, а потім поскасовують субсидії, які були просто тимчасовим знеболюючим засобом.
Я також хочу повідомити, що коли ця влада буде усунута шляхом демократичних виборів через сім місяців, я гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть мінімум удвічі зменшені, мінімум! А то, можливо, ще й в два з половиною раза. Тому що це спонтанне підвищення цін на газ взагалі перейшло всі межі, і кожен, кожен, хто брав участь у злочинному, необґрунтованому підвищенні тарифів на газ і на тепло, буде за це відповідати за Кримінальним кодексом. Нікому це не зійде з рук!

До речі

З 1 листопада цього року ціна на газ для населення зросте на 23,5%. Отож, з початку наступного місяця українці будуть змушені платити 855 грн. за 100 кубометрів блакитного палива. Про це повідомив на засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Глава уряду намагався представити таке підвищення тарифу як благо, адже в перших проектах зростання ціни фігурували інші цифри — газ мав зрости на 60%.
Нагадаємо, що у вересні цього року уряд України на переговорах з МВФ досяг принципової домовленості про поступове підвищення ціни на газ до рівня імпортного паритету до 2020 року.

Юлія Тимошенко, лідер «Батьківщини»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Актор Олег Москаленко виконав головну роль у найбільш очікуваному українському фільмі десятиліття «Дике поле» – екранізації одного з найуспішніших романів культового письменника Сергія Жадана...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


У минулому широко знаний бізнесмен, а нині політик розповів, чому він пішов у політику і представив програму дій «Принципи поваги», яку партія «Основа» пропонує суспільству...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Під час пленарного засідання сесії відповідне звернення виголосив голова Тернопільського обласного осередку ВО «Свобода» Олег Сиротюк...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Ця паломницька дорога відома вже майже тисячоліття і нині є однією з найпопулярніших серед мандрівників у всьому світі...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Тернопільська «Зозулька» і весь інтернет “на вуха” поставила, і в музичному середовищі по всій Україні про себе на повен голос заявила...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
16 Листопада
15 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео