Понеділок, 21 січня 2019
• Осінній атентат у Мюнхені • Степан Барна:«Маємо робити ставку на розвиток малого та середнього бізнесу в області» • Дотягнутися пальцем до обличчя • Тарас Юрик: «Тернопільські представники медведчуківської політсили «За життя» виступили проти Української церкви» • 20 облич’2018: Михайло Левицький • «У наступному житті я хотів би народитися в Україні і бути футболістом, як Шевченко!» • Короп, запечений у духовці • Олександр Рикун: «Мене одночасно запрошували і до «Шахтаря», і до «Динамо», але на заваді стали проблеми з режимом» • Тернопіль – туристичний форпост України • Картина – пальчики оближеш! • Митрополит Епіфаній: «Обрання було для мене несподіванкою…» • Помстився зятю — спалив авто • 20 облич’2018: Ігор Слюсарчук • Демократичні сили визначилися з єдиним кандидатом у президенти • Наколядували на рекорд! • Фатальна аварія у Ступках • Даринка впала на сцені… • Олександр Шевченко: «Щастя – це коли всі навколо щасливі» • Досі згадувати Кіріла в храмах – це злочин! • Президент Петро Порошенко: «Найважливіший фактор нашої єдності – українська мова»
Юлія Тимошенко: «Цей злочин нікому не зійде з рук!»

Опубліковано: 29 Жовтня о 10:00 14


Заява лідера ВО «Батьківщина» про підвищення ціни на газ для населення.


З 1 листопада ціна на газ для населення зросте на 23,5%. Це майже ще на чверть. Таку команду дав уряду Порошенко.Це означає, що на новий опалювальний сезон ціна на газ і тарифи на тепло будуть на 23,5% вищі. Для абсолютної більшості людей в Україні це справжній шок. І ще одна катастрофа, яка заштовхає українців у таку нішу бідності, з якої вийти практично буде дуже важко.

Чому відбулося це підвищення цін на газ, а як наслідок – тарифів на тепло? Тому що найкращі родовища України вже розібрані корумпованим оточенням влади. І за ті сім місяців, що залишилися до завершення їх влади, вони, видобуваючи газ із наших українських родовищ, хочуть покласти знову на свої офшорні рахунки мільярди за рахунок кожної української родини.
Цього не можна допустити. Не можна Порошенкові дати так жорстоко поводитися з українцями.
І тому я звертаюся до депутатів всіх рівнів, що в такій тяжкій ситуації саме вони зобов’язані стати на захист людей, які їх обирали. Я закликаю депутатів всіх рівнів рад – обласних, районних, міських – негайно скликати позачергові сесії і звернутися до президента Порошенка негайно скасувати цей злочин перед людьми, це ще одне необґрунтоване підвищення цін на газ і тарифів на тепло.
Я звертаюся до спікера парламенту пана Парубія, а також до депутатів Верховної Ради негайно ініціювати скликання позачергової сесії для того, щоб розглянути це питання і зупинити це жорстоке поводження з людьми. Якщо депутати, всі політичні сили не прореагують на це, зроблять вигляд, що нічого не відбувається, – більшість родин просто нездатні будуть пережити цю зиму.
І паралельно з цим ще скасовуються субсидії, які багато людей отримували в попередні роки. Скасовуються субсидії, навіть якщо одна особа з родини виїхала працювати за кордон, навіть якщо вони десь там комусь перерахували пенсії. І оце масове скасування субсидій – ще один удар по українцях. Відбувається так, як я і попереджала: спочатку задеруть ціни на газ і тепло, а потім поскасовують субсидії, які були просто тимчасовим знеболюючим засобом.
Я також хочу повідомити, що коли ця влада буде усунута шляхом демократичних виборів через сім місяців, я гарантую вам, що тарифи на газ і на тепло будуть мінімум удвічі зменшені, мінімум! А то, можливо, ще й в два з половиною раза. Тому що це спонтанне підвищення цін на газ взагалі перейшло всі межі, і кожен, кожен, хто брав участь у злочинному, необґрунтованому підвищенні тарифів на газ і на тепло, буде за це відповідати за Кримінальним кодексом. Нікому це не зійде з рук!

До речі

З 1 листопада цього року ціна на газ для населення зросте на 23,5%. Отож, з початку наступного місяця українці будуть змушені платити 855 грн. за 100 кубометрів блакитного палива. Про це повідомив на засіданні уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Глава уряду намагався представити таке підвищення тарифу як благо, адже в перших проектах зростання ціни фігурували інші цифри — газ мав зрости на 60%.
Нагадаємо, що у вересні цього року уряд України на переговорах з МВФ досяг принципової домовленості про поступове підвищення ціни на газ до рівня імпортного паритету до 2020 року.

Юлія Тимошенко, лідер «Батьківщини»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Степан Бандера народився 1 січня 1909 року на Івано-Франківщині в патріотичній родині священика...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Прикладом успішно реалізованих проектів, вважає голова ТОДА, є відкриття нових підприємств...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:00


Для канадця Адоніса Стівенсона після нокауту від Олександра Гвоздика це стало завданням на цілий день
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Україна торжествує! Єдина православна церква, про яку століттями мріяли покоління українців, стала реальністю. Здійснилося те, що донедавна вважалося фантастичним і нереальним...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Ось уже удев’ятнадцяте «НОВА…» визначає рейтинг таких людей на Тернопіллі — 20 облич року.
І разом з ними пропонуємо Вам також згадати рік, що минає, — які спогади він залишить у пам’яті...


Рубрика: Опубліковано: о 10:00Теми дня
21 Січня
18 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео