Субота, 26 листопада 2022
• У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі… • У Тернополі СБУ повідомила про підозру проросійському агітатору • Троє братів із Теребовлі — на фронті • Мікрогранти від Goodacity – на добрі справи! • Коханий «Пташки» загинув на війні… • У Бережанах «війна» через… переселенців • Як передати українським військовим… тепло • «Важкі бої, а наші захисники ще й про песиків дбають…»
Юлія Тимошенко у Тернополі: «Так званий «ринок землі» – це підготовка до монопольного володіння українською землею великими корпораціями»

Опубліковано: 8 Липня о 14:57 36


У п’ятницю, 2 липня, до Тернополя з робочим візитом завітала народна депутатка України, лідерка політичної партії ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.


Юлія Володимирівна зустрілася з тернополянами на Центральному ринку, взяла участь у Параді випускників центральними вулицями Тернополя і звернулася до вчорашніх школярів з напутнім словом. А ще лідерка «Батьківщини» поспілкувалася з місцевими журналістами, обговоривши складні виклики, що нині постали перед нашою державою. Найголовніший з них — відкриття з 1 липня так званого «ринку землі», який приховує в собі відразу кілька небезпек для України.

— Аналога ухваленому монобільшістю Верховної Ради закону про розпродаж землі у світі немає, — переконана Юлія Володимирівна. — Це стратегія масштабного обезземельнення українців. Але наша команда починає об’єднувати всі патріотичні сили в громадах, щоб до осені зібрати потужний потенціал і сказати цьому категоричне «ні». Водночас ми будемо добиватися проведення земельного референдуму та рішення Конституційного суду про неконституційність закону про розпродаж землі.
Так званий «ринок землі» не дозволить жити і працювати фермерам, а людям – зберегти землі в постійному користуванні, зокрема, городи. Народна депутатка переконана, що це підготовка до монопольного володіння українською землею великими корпораціями.
— Обіцянки влади про те, що в Україну прийдуть великі корпорації, вкладуть інвестиції та наведуть лад з українською землею, завершаться недопустимими речами: прибуток від землі не належатиме Україні, без податків залишаться громади, а держава позбудеться впливу на продовольчу безпеку, — підкреслила лідерка «Батьківщини». — Та хочу вам сказати, що ми не припиняємо боротися. У той час, як на ініціативні збори щодо проведення референдуму зібралися 12 тисяч людей, коли потрібно було лише 300, у Центральній виборчій комісії не вистачило одного голосу, щоб провести референдум. Але нас це не зупинить, ми будемо усіма силами добиватись свого, відстоюючи інтереси людей. У Конституційному суді також є наше подання, оскільки у цьому законі про продаж землі грубо порушено 22 статті Конституції України.

Наразі делеговані від «слуг народу» представники ЦВК заблокували проведення земельного референдуму, але «Батьківщина» й надалі не відступить від організації волевиявлення.
— У Конституційному суді є абсолютна більшість суддів, готових визнати неконституційність закону про розпродаж землі й зупинити його дію, — повідомила Юлія Тимошенко. — І хоча його роботу заблоковано, ми будемо спільно з фермерами добиватися його засідання. Ми також звертаємося до людей по всій країні з проханням не продавати свої паї, допоки не зміниться ця влада і не буде побудована цивілізована система поводження із землею. А у разі захоплення землі у людей наша партійна команда по всій країні відкриває гарячі телефонні лінії, щоб, як «швидка допомога», реагувати і захищати їх. Влада діє жорстко й комплексно та не збирається змінювати стратегію управління країною, тому до осені треба консолідувати українську націю і робити висновки. Нам не можна втрачати час і дозволяти так знущатися над Україною!

Окрім того очільниця партії звернулася через засоби масової інформації до українців з великим проханням і пересторогою не поспішати продавати свої землі, оскільки це все суцільний, всеохоплюючий обман. Людей, так як і в свій час з ваучерами, обдурять:
— Потримайте ці паї, не продавайте принаймні доти, поки не зміниться ця влада і не буде збудована нормальна система — така, як у Франції, Польщі. У всьому цивілізованому світі є залізне непохитне правило: сільськогосподарську землю віддають лише тим, хто живе на цій землі, власноруч обробляє її. І найбільше, наскільки я знаю, це 500 га (а не 10 тисяч!) на одного фермера.
Юлія Тимошенко розповіла також, що нині по всій країні відкривають партійні гарячі телефонні лінії для того, щоб люди могли звернутися за допомогою у разі, якщо у них силоміць почнуть відбирати землю.
— Ми негайно будемо реагувати на такі звернення, виїжджати на місце і через місцеві органи влади, суди, застосовуючи усі наші можливості, відстоювати права людей бути господарями на своїй землі, — на завершення наголосила Юлія Тимошенко. — Нам не можна втрачати час, не можна допустити, щоб так знущалися над Україною!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Тернопіль готується до складного зимового періоду. Відтак, у місті тривають роботи з підготовки та влаштування додаткових стаціонарних пунктів обігріву для цивільного населення...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:06


Майже 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни від Тернопільської міської ради...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:03


Понад триста військовозобов'язаних чоловіків вивезли за кордон з території України приватні підприємці...


Рубрика: , , Опубліковано: о 13:30


Дев’ятий місяць масштабної війни в Україні, а загалом — дев’ятий рік. Українці важкою ціною виборюють свою незалежність...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:00


35 тисяч гривень викрали аферисти з банківського рахунку тернополянки: правоохоронці проводять розшукові заходи
...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00Теми дня
25 Листопада
24 Листопада
19 Листопада
18 Листопада