Вівторок, 03 серпня 2021
• До 1 серпня триває прийом заявок на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської громади • Реалізація чотирьох проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021» – на завершальному етапі • Урядова тарифна політика блокує розвиток громад • Сергій Надал: «Тернопіль – єдиний обласний центр західної України, де можна купатися на міських пляжах» • У вересні жителі Тернопільської громади старші 55 років зможуть пройти безкоштовну комплексну діагностику організму • У Тернополі відбулись урочисті заходи з нагоди 1033-ї річниці хрещення Київської Русі-України • На об’їзній дорозі Тернополя тривають активні ремонтні роботи • У Тернополі встановлюють камери автофіксації порушень ПДР • Вчителям Тернопільської громади закуплять сучасні ноутбуки • У Тернополі відгуляло весілля подружжя рятувальників • У Тернополі відкрили новий сучасний мультиспортивний майданчик • «Навелосипедив» на рекорд! Олег Собчук потрапив до Книги рекордів України • Біля краєзнавчого музею в Тернополі росте дерево Ігоря Герети • Два роки їздив Україною з підробленими документами • П’яний водій молоковоза пропонував 10 тис. гривень хабара • На базі міської поліклініки №2 працює відділ «Хірургії одного дня» • Від посіву до збирання: 100 юних аграріїв беруть участь у проєкті «Розумний город» • «Дзвони Лемківщини» – цьогоріч «вживу»! • Олімпіада’2020: тернопільський слід • Оксана Береза: «Ніколи навіть подумати не могла, що стану власницею пекарні. Поки не взяла в руки це тісто…»
Юрій Дзюбан: «Від нашого вибору залежить, чи буде розвиватися наша Громада!»

Опубліковано: 23 Жовтня о 9:10 554


Мої оцінки і плани виростають на основі знань, досвіду, розуміння проблем і володіння можливостями хоча би щось робити корисного для людей.


Для мене зрозуміло, що всі кандидати на посаду Теребовлянського міського голови, ідучи на вибори, сподіваються перемогти. По-своєму обирають шлях до перемоги і засоби для її наближення. Я поважаю їхні рішення, визнаю як достойних суперників і готовий до чесних змагань за увагу, симпатії та вибір людей. Готовий буду потиснути руку кожному, хто дотримається шляхетних правил на цьому непростому шляху, незалежно від того, кому з нас усміхнеться перемога.

У мене було сотні зустрічей з людьми. Відверто дивлюсь їм у вічі. З розумінням вислуховую їхні слова. Кажу, що думаю, а думаю про справи, життєві проблеми залежно від того, якими вони є. Мої оцінки і плани виростають на основі знань, досвіду, розуміння проблем і володіння можливостями хоча би щось робити корисного для людей. Думаю, що встиг немало, хоч попереду ще дуже і дуже багато справ.

Часто змушений критикувати владу, бо вважаю її винною у більшості теперішніх проблем. За моєю критикою ідуть слова про те, що потрібно і можна робити. Багато з того відразу роблю. Для цього маю можливості і вмію їх знаходити. На щастя, мені вірять і йдуть назустріч партнери.

Ще задовго до виборчої кампанії дав собі обіцянку не вступати у брудні сутички, не збирати негативної інформації про інших кандидатів, не нагнітати навколо них нездорової напруги. Кожен з нас по-своєму сильний, у кожного є слабкості. Люди розберуться, хто достойніший, з ким можна пов’язувати свої надії. Головне, щоб вони мали змогу побачити нас такими, якими насправді ми є. Тому старався у словах і справах бути таким, яким себе знаю і розумію. Вважав і вважаю неприпустимим негативно висловлюватися на адресу інших кандидатів, а тим більше — вдаватися до фальсифікацій.

Давно вже зрозумів, що не кожен із учасників кампанії здатний дотримуватися таких принципів. Деякі з них інших завдань, ніж поганьблення того, що я роблю, для себе і не бачать. Я не звертав уваги на нечистоплотні публікації с фальсифікацією інформації про мій життєвий шлях, приписування мені дій, яких не вчиняв, участі в проектах, якої не брав. Мені не соромно за пройдений шлях, я був чесний перед собою, людьми і Богом.

Я до влади не рвуся, справ i повноважень менi вистачає. Причина в iншому: країна загалом і наша Теребовлянська ОТГ, скочується в безодню корупцiї, антизаконня, чиновницького розбою i несправедливостi. Ми втрачаємо час і можливості для гідного життя, бо нами намагаються керувати люди, якi або не вмiють думати, або дивляться тiльки, де б украсти, чи живуть учорашнiм днем.

До формування полiтики, в Теребовлянській ОТГ, мусять прийти люди, якi нарештi почнуть дбати про Громаду i мають досвiд серйозних справ. Яким не потрiбне корупцiйне збагачення. Яким надоїло жити в атмосферi приниження.

В неділю ми всі повинні піти на виборчі дільниці, зробити свідомий і відповідальний вибір. Ми мусимо подолати свою байдужості, втому чи лінь, не піддатися спокусі продати свій голос за гроші, дарунки або за вигідну посаду, бо від нашого вибору залежить, чи буде розвиватися наша Громада!

 

Разом розбудуємо Громаду і відродимо Теребовлю!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

До 1 серпня 2021 року ще можна подати заявку на участь у конкурсі кращих практик в багатоквартирному житловому фонді Тернопільської міської територіальної громади...


Опубліковано: о 17:12


На різноманітних локаціях Тернополя триває реалізація проєктів-переможців «Громадського бюджету-2021»...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:07


Через урядову політику Тернопіль змушений спрямувати понад 50 млн. грн. замість ремонту дворів, на компенсації за гарячу воду і перевезення, які мала виділити держава...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:53


Керівництво українських міст масово забороняє купатися на міських пляжах через непідготовленість водойм до літнього сезону...


Опубліковано: о 12:53


У вересні Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр розпочинає пілотний проєкт check-up діагностики для жителів Тернопільської громади старших 55 років...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:09Теми дня
31 Липня
30 Липня
28 Липня
27 Липня
26 Липня
25 Липня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео