Субота, 21 травня 2022
• “Почалася війна — зник ковід. А нас далі змушують вакцинуватись…” • Відійшов у Вічність Олександр Смик • Загибель двох хлопців у Теребовлі: справа пів року в суді, а її ще не почали слухати • У маршрутках Тернополя перевіряють контролери • Тернопільщина попрощалася з Героєм Олександром Луциком • Kalush Orchestra переміг на “Євробаченні”! Зі сцени співаки закликали врятувати бійців з “Азовсталі” • Війна, але дороги треба відновлювати • У Тернопільській ЗОШ №28 живуть вимушені переселенці • У Тернополі перевидали книгу, яку переховували від радянської влади… в землі • Загинув Герой Сергій Степанюк із Тернопільщини. Осиротіли троє дітей… • Вирок у справі щодо смерті 12-річного Ромчика Кулака: лікарі поставили невірний діагноз • «Я не такий чорний, яким мене «малює» слідство» • Смертельна аварія на Монастирищині: пасажир загинув, водій – у лікарні • За час війни на Тернопільщині сталося 15 смертельних аварій • Катя з Шумщини рятує маріупольців і наших захисників на «Азовсталі» • У Тернополі “накрили” три незаконні гральні заклади • «Українці перемогли нацистів, переможуть і рашистів» • “Дякую за втішні слова у важку хвилину…” – вдова загиблого захисника з Бучача • Папа Франциск зустрівся із дружинами захисників Маріуполя із полку “Азов” • Над Тернополем уночі спостерігали рідкісне явище – гало
З 26 січня у Тернополі запровадили додаткові карантинні обмеження

Опубліковано: 26 Січня о 17:45 6


У зв’язку із різким зростанням захворюваності на COVID-19 у Тернопільській громаді впродовж останнього тижня і з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації відбулося засідання міського оперативного штабу.


«На жаль, упродовж останнього тижня в рази зростає кількість хворих на COVID-19 серед мешканців Тернопільської громади. Значно збільшилася кількість людей з коронавірусною інфекцією, які перебувають у медичних закладах. Спостерігається ріст захворюваності і серед дітей. За результатами роботи штабу прийнято ряд додаткових обмежень на території громади. Згідно з критеріями МОЗ, наразі Тернопіль належить до «помаранчевої зони», тому ми повинні запроваджувати додаткові обмеження для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності», – зазначив міський голова Сергій Надал.
Заслухавши виступи медиків та інших учасників засідання, штаб прийняв ряд додаткових обмежень:
І) Обмежити доступ до структурних підрозділів міської ради відві-
дувачів. Відповідальним працівникам Тернопільської міської ради забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень тощо поштовими або електронними засобами.
ІІ) Заборонити роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів у закладах ресторанного господарства та громадського харчування після 22-ої та до 7-ої години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21-ої години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
ІІІ) Заборонити роботу дитячих ігрових кімнат.
IV) Управлінню освіти і науки:
Рекомендувати керівникам закладів освіти:
– організувати освітній процес для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності із використанням технологій дистанційного навчання, виходячи з об’єктивної ситуації із захворюваністю в кожному закладі, зокрема для учнів 1-4 класів:
– забезпечити належним чином освітній процес відповідно до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 6 вересня 2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»);
– забезпечити належну якість повітря в приміщеннях закладів освіти;
– забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей у закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.
V) Суб’єктам господарювання поновити на входах інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів одночасного перебування відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 №1236.
VІ) З 24 січня 2022 р. тимчасово заборонити масові зібрання, дискотеки, святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% загальної кількості (контроль покласти на організаторів заходів та керівників-адміністраторів).
VІІ) Управлінню транспортних мереж та зв’язку організувати максимально можливу вакцинацію водіїв та кондукторів громадського транспорту.
VІІІ) Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів, повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не повинна перевищувати 50% загальної кількості.
Усі обмеження, окрім тих, де зазначена дата їх запровадження, набувають чинності 26 січня 2022 р.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

20 травня Тернопільський апеляційний суд слухав «ковідну» справу — про відсторонення від роботи невакцинованого вчителя музичного мистецтва Кременецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ігоря Бендасюка...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:18


Помер заслужений діяч мистецтв України, письменник та український бард Олександр Смик із Тернополя...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:00


Сьогодні, 18 травня, у Теребовлянському районному суді мало відбутися засідання по справі щодо загибелі двох працівників - Володимира Солтиса і Андрія Михасика - на місцевому підприємстві "Колос-2", проте слухання вкотре перенесли...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 16:29


Від березня 2022 року інспекторами муніципальної інспекції спільно з контролерами КП «Тернопільелектротранс» здійснювався посилений контроль за оплатою проїзду в громадському транспорті міста та видачею проїзних квитків...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:03


Сьогодні на Шумщині провели в останній шлях загиблого на війні Олександра Луцика. Поховали Героя в рідному селі Залісці...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:43



Теми дня
20 Травня
18 Травня
15 Травня
14 Травня
13 Травня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео