П’ятниця, 18 січня 2019
• Картина – пальчики оближеш! • Митрополит Епіфаній: «Обрання було для мене несподіванкою…» • Помстився зятю — спалив авто • 20 облич’2018: Ігор Слюсарчук • Демократичні сили визначилися з єдиним кандидатом у президенти • Наколядували на рекорд! • Фатальна аварія у Ступках • Даринка впала на сцені… • Олександр Шевченко: «Щастя – це коли всі навколо щасливі» • Досі згадувати Кіріла в храмах – це злочин! • Президент Петро Порошенко: «Найважливіший фактор нашої єдності – українська мова» • 20 облич’2018: Роман Задорожний • Вадим Рахліс: «У Тернополі я підготую перших професійних переговорників у Західній Україні!» • У підсудних — «гора» претензій. Судді готові все витримати • Ансамбль «Ходаки» переміг на міжнародному фестивалі колядок • «Олег своєю смертю ніби мав зупинити горе-керівника…» • Божик скрипки вразив Тернопіль! • 20 облич’2018: Наталя Багрій • Тернопільський лікар Серій Фаренюк президентом стати не зможе… • Віктор Павлік розповів про лікування онкохворого сина
За 10 днів реформи уклали декларації 2700 тернополян

Опубліковано: 18 Квітня о 15:31 13


Якщо виникають якісь непорозуміння, труднощі, порушення, звертайтеся безпосередньо до керівників комунальних лікувальних закладів.


12 квітня у Тернопільській міській раді відбулася спільна прес-конференція начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР Ростислава Левчука, керівника Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрія Артимовича та головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколи Медведя щодо реформування системи охорони здоров’я та підписання декларацій із сімейними лікарями про надання первинної медичної допомоги.

Зі слів головного медика Тернополя Ростислава Левчука, станом на 12 квітня усі комунальні заклади охорони здоров’я у місті функціонують у статусі некомерційних організацій та зареєстровані в системі eHealth. Упродовж десяти днів роботи національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» вже понад 2700 тернополян уклали угоди з сімейними лікарями та з липня цього року отримуватимуть безкоштовну первинну медичну допомогу.

Ростислав Левчук також наголосив на праві вільного вибору лікаря первинної ланки без прив’язки до місця реєстрації чи місця проживання пацієнта, а також можливості змінювати свого лікаря у будь-який час та перепідписувати декларацію з іншим лікарем.

«У Тернополі є 16 амбулаторій, що розташовані по всьому місту. У них працюють 110 лікарів, з якими можна укладати угоди. Технічно до цього ми цілком готові, – зазначив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Медвідь. –  Усі сімейні лікарі і дільничні терапевти Тернопільського Центру первинної медико-санітарної допомоги вже укладають декларації у будь-який зручний для пацієнтів час. Одночасно зазначу, що  інформацію про кожного лікаря, його освіту, досвід роботи та ін. можна знайти на сайті www.medical.te.ua.  Законодавчо заборонено відмовляти пацієнтові в укладанні декларації. Якщо будуть такі факти, що хтось ставитиме перепону при цьому, прошу повідомляти на мій прямий телефон 52-46-50 і ми оперативно будемо вирішувати ці питання».

Вибір педіатра для маленьких тернополян такий самий. Андрій Артимович пояснив, що усім батькам, для зручності, будуть телефонувати з поліклініки і пропонувати прийти для укладання угод на призначений час, щоб не створювати черги. «У нас є 54 дільничних педіатри, яких абсолютно вистачає для того, аби забезпечити усіх дітей міста наданням первинної медичної допомоги, – наголосив Андрій Артимович. – Процес укладання угод безстроковий, тож не варто хвилюватися, встигнуть записатися всі. Не може бути відмови будь-кому з приводу того, що, скажімо, не там живе дитина, не та дільниця чи ще якісь причини, крім однієї – якщо лікар набрав рекомендовану кількість пацієнтів. Хоча, треба зауважити, лікар може укласти й більшу кількість декларацій, але це вже на його розсуд та відповідальність. Втім, рекомендована кількість є достатньою для того, щоб надавати якісну допомогу».

В амбулаторіях  у доступних для пацієнтів місцях розміщена повна інформація про лікарів, які тут працюють. Інформація про лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя розміщена на сайті закладу www.medical.te.ua у розділі «Лікарі центру», а інформація про лікарів Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні — на сайті www.tmdkl.te.ua. На цих ресурсах можна також записатись на прийом до лікаря через інтернет.

«Наразі я рекомендую всім не шукати кращого сімейного лікаря або педіатра, а звернутися до свого лікаря, – радить Ростислав Левчук. – Це дозволить уникнути черг, зареєструватися в системі eHealth і при потребі змінити лікаря у будь-який момент, у цьому немає жодних обмежень. Головне сьогодні – зареєструватися в системі eHealth, щоб перебувати у загальному державному реєстрі. Якщо виникають якісь непорозуміння, труднощі, порушення, звертайтеся безпосередньо до керівників комунальних лікувальних закладів. Якщо ж виникатимуть системні труднощі, що потребують втручання відділу охорони здоров’я, ми завжди готові вам допомогти. Телефон «гарячої лінії» відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради: 25-08-39».

АдресаСтруктурний підрозділТелефон реєстратури
вул. Острозького, 6     (поліклініка №1)Амбулаторії  №?1, 2, 3, 4№1, 2, 3, 452-74-07, 52-45-52
вул. Волинська, 40      (поліклініка №3)Амбулаторія № 555-09-10
вул. Петриківська. 25А (м-н «Дружба»)Амбулаторія № 651-32-14
вул. Золотогірська. 12 (м-н «Кутківці»)Амбулаторія №753-89-91
вул. Ст.Бандери. 72 (м-н «Східний»)Амбулаторія № 851-35-77
вул.Купчинського, 14 (поліклініка №2)Амбулаторії № 9, 10, 11, 12, 1326-33-10, 26-10-71
вул. Куліша, 7    (м-н «Сонячний»)Амбулаторія № 1443-67-01
вул. Курбаса, 6  (м-н «Сонячний»)Амбулаторія № 1528-17-80
вул. Бродівська, 50б (м-н «Новий Світ»)Амбулаторія № 1640-07-46

Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Розписані пряники тернопільської художниці є навіть в Японії та США...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


Порівняно молоді літа митрополита Епіфанія компенсуються стрімкою кар’єрою та п’ятьма роками роботи заступником патріарха Філарета...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00


Від трьох до п’ятнадцяти років позбавлення волі загрожує 58-річному мешканцю села Бариш Бучацького район...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Ось уже удев’ятнадцяте «НОВА…» визначає рейтинг таких людей на Тернопіллі — 20 облич року.
І разом з ними пропонуємо Вам також згадати рік, що минає, — які спогади він залишить у пам’яті...


Рубрика: Опубліковано: о 10:00


В єдності – сила, тому настав час заради майбутнього відкинути власні амбіції і гуртуватися навколо єдиного кандидата...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00Теми дня
18 Січня
17 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео