Субота, 18 серпня 2018
• Україна вимирає: оприлюднено шокуючу статистику • Потоп у Львові • У соцмережах відреагували на грандіозний потоп у Львові • Монтер колії загинув під колесами тепловоза… • На відпочинок – до Литви! • На Тернопільщині – 11 тисяч 300 багатодітних родин • «Китайська молодь рветься за багатством, любов – на другому місці» • У Тернопільській міській раді завелися радикальні «галицькі хруні» • В українських спортсменів на двох – одне кохання і чотири медалі з чемпіонату Європи • Прилеглі до Тернополя громади знаходять кошти на дітей • Водій розчавив об стіну 8-річну дівчинку… • Новий футбольний майданчик отримали мешканці вулиці Київської • З “Чайкою” зіграємо у Лютежі • Олександр Венгринович: «Лемко був, є і буде!» • Великі дива з маленьких сірників: як тернополянин до Книги рекордів України потрапив! • У Козовій — «рогате свято» • “Нива” – “Минай” 3:2: ВІДЕО ГОЛІВ • Сесія міської ради Тернополя завершилася конструктивно: медики й освітяни будуть із зарплатами! • Зелені зони в Тернополі займуть 40% міста! • Степан Барна: «Фестиваль «Дзвони Лемківщини демонструє, що ми не збираємося відмовлятися від самоідентичності й історичної пам’яті»
За 10 днів реформи уклали декларації 2700 тернополян

Опубліковано: 18 Квітня о 15:31 12


Якщо виникають якісь непорозуміння, труднощі, порушення, звертайтеся безпосередньо до керівників комунальних лікувальних закладів.


12 квітня у Тернопільській міській раді відбулася спільна прес-конференція начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення ТМР Ростислава Левчука, керівника Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрія Артимовича та головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Миколи Медведя щодо реформування системи охорони здоров’я та підписання декларацій із сімейними лікарями про надання первинної медичної допомоги.

Зі слів головного медика Тернополя Ростислава Левчука, станом на 12 квітня усі комунальні заклади охорони здоров’я у місті функціонують у статусі некомерційних організацій та зареєстровані в системі eHealth. Упродовж десяти днів роботи національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» вже понад 2700 тернополян уклали угоди з сімейними лікарями та з липня цього року отримуватимуть безкоштовну первинну медичну допомогу.

Ростислав Левчук також наголосив на праві вільного вибору лікаря первинної ланки без прив’язки до місця реєстрації чи місця проживання пацієнта, а також можливості змінювати свого лікаря у будь-який час та перепідписувати декларацію з іншим лікарем.

«У Тернополі є 16 амбулаторій, що розташовані по всьому місту. У них працюють 110 лікарів, з якими можна укладати угоди. Технічно до цього ми цілком готові, – зазначив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Медвідь. –  Усі сімейні лікарі і дільничні терапевти Тернопільського Центру первинної медико-санітарної допомоги вже укладають декларації у будь-який зручний для пацієнтів час. Одночасно зазначу, що  інформацію про кожного лікаря, його освіту, досвід роботи та ін. можна знайти на сайті www.medical.te.ua.  Законодавчо заборонено відмовляти пацієнтові в укладанні декларації. Якщо будуть такі факти, що хтось ставитиме перепону при цьому, прошу повідомляти на мій прямий телефон 52-46-50 і ми оперативно будемо вирішувати ці питання».

Вибір педіатра для маленьких тернополян такий самий. Андрій Артимович пояснив, що усім батькам, для зручності, будуть телефонувати з поліклініки і пропонувати прийти для укладання угод на призначений час, щоб не створювати черги. «У нас є 54 дільничних педіатри, яких абсолютно вистачає для того, аби забезпечити усіх дітей міста наданням первинної медичної допомоги, – наголосив Андрій Артимович. – Процес укладання угод безстроковий, тож не варто хвилюватися, встигнуть записатися всі. Не може бути відмови будь-кому з приводу того, що, скажімо, не там живе дитина, не та дільниця чи ще якісь причини, крім однієї – якщо лікар набрав рекомендовану кількість пацієнтів. Хоча, треба зауважити, лікар може укласти й більшу кількість декларацій, але це вже на його розсуд та відповідальність. Втім, рекомендована кількість є достатньою для того, щоб надавати якісну допомогу».

В амбулаторіях  у доступних для пацієнтів місцях розміщена повна інформація про лікарів, які тут працюють. Інформація про лікарів Центру первинної медико-санітарної допомоги Тернополя розміщена на сайті закладу www.medical.te.ua у розділі «Лікарі центру», а інформація про лікарів Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні — на сайті www.tmdkl.te.ua. На цих ресурсах можна також записатись на прийом до лікаря через інтернет.

«Наразі я рекомендую всім не шукати кращого сімейного лікаря або педіатра, а звернутися до свого лікаря, – радить Ростислав Левчук. – Це дозволить уникнути черг, зареєструватися в системі eHealth і при потребі змінити лікаря у будь-який момент, у цьому немає жодних обмежень. Головне сьогодні – зареєструватися в системі eHealth, щоб перебувати у загальному державному реєстрі. Якщо виникають якісь непорозуміння, труднощі, порушення, звертайтеся безпосередньо до керівників комунальних лікувальних закладів. Якщо ж виникатимуть системні труднощі, що потребують втручання відділу охорони здоров’я, ми завжди готові вам допомогти. Телефон «гарячої лінії» відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради: 25-08-39».

АдресаСтруктурний підрозділТелефон реєстратури
вул. Острозького, 6     (поліклініка №1)Амбулаторії  №?1, 2, 3, 4№1, 2, 3, 452-74-07, 52-45-52
вул. Волинська, 40      (поліклініка №3)Амбулаторія № 555-09-10
вул. Петриківська. 25А (м-н «Дружба»)Амбулаторія № 651-32-14
вул. Золотогірська. 12 (м-н «Кутківці»)Амбулаторія №753-89-91
вул. Ст.Бандери. 72 (м-н «Східний»)Амбулаторія № 851-35-77
вул.Купчинського, 14 (поліклініка №2)Амбулаторії № 9, 10, 11, 12, 1326-33-10, 26-10-71
вул. Куліша, 7    (м-н «Сонячний»)Амбулаторія № 1443-67-01
вул. Курбаса, 6  (м-н «Сонячний»)Амбулаторія № 1528-17-80
вул. Бродівська, 50б (м-н «Новий Світ»)Амбулаторія № 1640-07-46

Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

За інформацією Держстату, всього в Україні станом на 1 липня 2018 року проживало 42 млн 263,9 тис. осіб...


Рубрика: Опубліковано: о 23:31


...


Опубліковано: о 23:21


Розміщення відео та фото викликали масу коментарів. Користувачі жартували "Венеціянаш", "Стаємо морською державою", "Кличко челлендж"...


Рубрика: Опубліковано: о 23:15


49-річний Андрій Гац із Залужжя трагічно загинув на роботі...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


За останніх три роки вдалося оздоровити за кордоном близько 400 дітей. Цього року повинні охопити ще 200 дітей...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00Теми дня
17 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео