Вівторок, 29 листопада 2022
• У Тернополі працюють десять пунктів обігріву • У Почаївській лаврі знайшли матеріали проти України • Із присвятою Збройним силам України! У Тернополі виступить Капела бандуристів • Замість ялинки – хатинка святого Миколая • Мобільні зупинки-укриття у Тернополі мають сертифікати відповідності • Велосипедист переїжджав у темряві дорогу… • У Тернополі планують розгорнути 12 стаціонарних пунктів обігріву • 8000 світловідбивальних стрічок-флікерів отримали маленькі тернополяни • Незаконно вивозили за кордон військовозобов’язаних • Справжнє обличчя війни • Шахрай поцупив із банківського рахунку 35 тисяч гривень • Наковтався пігулок. Тернопільська поліцейська врятувала сусіда • Будемо з картоплею, гречкою та цукром • Реалізація модернізації теплових мереж Тернополя • «Тернопіль забезпечить зимовою формою та взуттям наших воїнів із Тероборони» • Вперше в Україні у Тернополі запрацювала єдина система подачі тепла та гарячої води • У Тернополі з великим сольним концертом виступить Хор Верьовки • СБУ затримала у Тернополі злочинця з Кавказу • Життя обірвалося у військовому госпіталі… • У Тернополі СБУ повідомила про підозру проросійському агітатору
За міського голову Тернополя Сергія Надала готові проголосувати 75,6%!

Опубліковано: 30 Вересня о 12:00 39


Серед рейтингів кандидатів у мери сюрпризів нема. Міський голова Тернополя Сергій Надал незмінно лідирує у мерських перегонах. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг” 23 вересня у Тернополі. Зокрема, якби вибори відбулися найближчої неділі, то Сергій Надал набрав би 75,6% (!) голосів тернополян. Така соціологія від київської групи «Рейтинг».


Що стосується інших претендентів, то висуванець “Європейської Солідарності” Віктор Овчарук має підтримку 5,4 % респондентів; Іван Сороколіт від “Сили людей” — 5,1 %; Віктор Гевко від “Слуги народу” — 4,6 %… Як бачимо, більшість суперників Сергія Надала відстають від нього приблизно у 15 разів.
При такому розподілі голосів результат виборів у Тернополі може бути визначений вже у першому турі. До речі, схожа ситуація спостерігається в Івано-Франківську, Хмельницькому та інших українських містах, де діючі міські голови є висуванцями від ВО «Свобода».
Партії, що підтримують мера, — також у лідерах
Очевидно, що й партії, які декларують підтримку Сергія Надала, також мають найвищий сумарний рівень підтримки тернополян. Це — ВО “Свобода”, яке висунуло Сергія Надала своїм кандидатом, і партія “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, яка позиціонує себе як команда діючого мера. Судячи з результатів опитування, проведеного у серпні цього року, пройти до міської ради та ще й отримати більшість в органі самоврядування мають усі шанси саме ці дві політичні партії.
Три партії боротимуться за почесне третє місце
Пройти до міської ради може також “Європейська Солідарність”.
На межі проходження, судячи з мерських рейтингів, є президентська “Слуга народу” і, зважаючи на медійну активність, — партія “За майбутнє”. Однак, навіть якщо ці партії пройдуть «на жилах» у міську раду, жодна з цих сил, судячи з усього, не буде відігравати суттєвої ролі у міській раді.
Решта програють…
Очевидно, до міської ради не потрапить партія “Сила людей” з одіозною кандидатурою Івана Сороколіта. Цей кандидат сконцентрував довкола себе виключно критичний електорат і сьогодні конкурує з низкою собі подібних — критично налаштованих і невдоволених.
Не потрапляє до міської ради і ВО “Батьківщина”. Якщо у липні ця політична сила мала підтримку близько 7 %, то тепер її висуванець Леонід Бицюра набирає заледве половину цього показника. На виборах до Верховної Ради 2019 року його сприймали як висуванця “Свободи” і члена “команди Надала”. Сьогодні ж він — кандидат від “Батьківщини”, який публічно відмежувався від міського голови Тернополя. Не виключено, що саме цей фактор і призвів до обвалу рейтингу “Батьківщини”.
Загалом спостерігається тенденція, що загально-
українські бренди і гасла не працюють на місцевому рівні. Позиція Сергія Надала підсилилась на фоні його протистояння з урядом, на що наважується мало хто з місцевих лідерів.
Популярність міського голови серед тернополян є основним чинником високих рейтингів партій “Свобода” і “Порядок. Відповідальність. Справедливість”. Інші кандидати не сформували конструктивної лінії агітації, а на критиці успішного діючого міського голови не набирають більше 5%, що ставить під загрозу проходження до міської ради їх політичних сил.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Розташовані пункти обігріву за адресами:...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:44


СБУ знайшла в об’єктах УПЦ (МП) на Тернопільщині та Прикарпатті пропагандистські матеріали, що заперечують існування України...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 16:39


Колектив, який вже більше ста років дарує слухачам свою творчість! Тембри народних інструментів та композиції, які наповнюють і гріють душу, адже це рідне, українське!...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:04


4 грудня на Театральному майдані Тернополя запрацює Казкова резиденція (Хатинка Миколая)...


Рубрика: , Опубліковано: о 11:01


Мобільні укриття, що влаштовані поруч із зупинками громадського транспорту у Тернополі, мають сертифікат відповідності та відповідають усім вимогам укриття...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:58Теми дня
28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада