Неділя, 01 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
За сприяння «Контінентал» у Нижбірку впорядкували територію біля амбулаторії

Автор: Опубліковано: 13 Травня о 13:00 89


Тривалий час «Контінентал Фармерз Груп» допомагає мешканцям села Нижбірок та Васильковецької сільської об’єднаної територіальної громади. Компанія сприяє пайовикам у вирішенні багатьох проблем. Одним із наймасштабніших спільних проєктів стало облаштування амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.


Кілька років тому амбулаторія розміщувалася в одному із занедбаних приміщень колишньої колгоспної контори. Керівництво тодішньої Васильковецької сільської ради переймалося, що допомогу людям медики змушені надавати в незадовільних умовах. Під час зустрічі з представниками компанії селяни обговорили це питання. Після перемовин дирекція кластера «Тернопіль» вирішила безкоштовно передати на баланс громади решту будівлі цієї ж контори, що перебувала у власності «Контінентал».
«Приміщення деякий час стояло закритим, не функціонувало. Щоб туди переїхала амбулаторія, компанія посприяла з ремонтом, зокрема допомогла облаштувати комунікації, викопати криницю, — пригадує заступник керівника кластера “Тернопіль” зі зв’язків з громадськістю Компанії “Контінентал” Іван Триснюк. — Згодом працівники компанії разом із селянами влаштували толоку, навели порядок в оновленій будівлі. Ми також посприяли з умеблюванням закладу, закупівлею необхідного обладнання».
Та на цих добрих справах співробітництво з Васильковецькою ОТГ не завершилося. Нещодавно «Контінентал Фармерз Груп» спрямувала кошти на впорядкування території біля амбулаторії у Нижбірку. Як стверджує Іван Триснюк, компанія скерувала 23,5 тисячі гривень, щоб закупити бруківку. Тож тепер біля будівлі чисто, охайно, красиво. Відрадно, що з погіршенням погодних умов відвідувачі амбулаторії зможуть забути про болото, калюжі неподалік входу.
«Контінентал» посприяв у наведенні благоустрою неподалік амбулаторії. Завдяки підтримці компанії ми придбали бруківку, вклали її коштом громади. Раніше “Контінентал Фармерз Груп” допомогла нам з усіма внутрішніми роботами в будівлі. Тепер мріємо оновити ще фасад нашої амбулаторії», — каже голова Васильковецької ОТГ Андрій Гайдаш.
Андрій Володимирович зазначає, що співпраця з компанією дієва та ефективна. У «Контінентал» завжди відгукуються на потреби пайовиків, знають про тривоги та клопоти місцевих мешканців. Цієї весни, окрім наведення благоустрою, за кошти «Контінентал Фармерз Груп» придбали інтерактивну дошку для загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Нижбірку. На закупівлю обладнання для учнів виділили 37,6 тисячі гривень.
Зауважимо, що на території Васильковецької ОТГ компанія обробляє понад 2400 гектарів землі. Відповідно до своєї соціальної програми «Контінентал Фармерз Груп» турбується про пайовиків у всіх п’яти регіонах своєї присутності. Зокрема, торік на потреби громад компанія спрямувала 30,8 мільйона гривень.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня