Вівторок, 30 листопада 2021
• У Борщеві водієві за п’яну їзду присудили 10 діб арешту • У Тернополі на вулиці Мазепи водійка Chevrolet врізалася у Skoda: травмовано двох жінок • У Тернополі під час ремонту двору чоловік вкрав 10 бордюрів • Навіщо палив? Затримали хулігана, який пошкодив три автівки в Тернополі • У День пам’яті жертв Голодомору сотні тернополян запалили на Театральному майдані свічки пам’яті • Тернопільські поліцейські перевіряють громадські заклади на дотримання посилених карантинних вимог • М’ясо чи риба? • 27 листопада на Театральному майдані Тернополя відбудеться всеукраїнська акція «Запали свічку» • На Зборівщині під колесами автомобіля загинув хлопчик • Мешканець Теребовлянщини надіслав інтимні фото 16-річної сусідки її друзям • Не стало відомого теребовлянського бізнесмена і політика Юрія Дзюбана • Шанс на життя, яким не можна знехтувати • Із боржниками КП «Тернопіль-міськтеплокомуненерго» працює виконавча служба • Господар будівельного майданчика • Тернопіль проходить нову хвилю пандемії поза «червоною зоною» • Не стало колишнього міського голови Тернополя Богдана Левківа • 10-місячна Юліанка з Тернополя потребує допомоги • Файне місто показує всій Україні приклад енергоефективності • До кінця року до обласного центру привезуть п’ять тролейбусів Škoda • На Театральному майдані розпочалися роботи зі встановлення головної новорічної ялинки міста
Західноукраїнський національний університет: час нових здобутків!

Опубліковано: 6 Жовтня о 11:29 17


Осінь для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя – видалася плідною на нові наукові досягнення, перемоги та здобутки.


Вересень та перші дня жовтня були насичені визначними подіями, вагомими здобутками у науковій, освітній, навчально-виховній діяльності. Нові освітні програми та інтенсиви, цікаві заходи для студентів та інтелект-шоу, спортивні звитяги та підписання аж трьох меморандумів про співпрацю – усі ці заходи об’єднує одна риса:  самовіддана, подвижницька праця всього студентського та викладацького колективу ЗУНУ!

 

Науковець ЗУНУ Антін Шувар «Кращий винахідник Тернопільської області»!

Доктору сільськогосподарських наук, в.о. завідувача кафедри агробіотехнологій Західноукраїнського національного університету Антіну Шувару за рішенням президії Тернопільської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України від 12 вересня 2021 року присвоєно почесне звання «Кращий винахідник Тернопільської області».

Антін Михайлович є провідним фахівцем в галузі рослинництва та землеробства, автором багатьох патентів і авторських свідоцтв.

Щиро вітаємо Антіна Михайловича, бажаємо невичерпного натхнення та нових здобутків!

 Австрійська студентка навчається в ЗУНУ!

У рамках співпраці Західноукраїнського національного університету та Віденської вищої педагогічної школи до Тернополя вперше приїхала на семестрове навчання австрійка – Ліза Бауер (Lisa Bauer, Pädagogische Hochschule Wien, Österreich).

Разом зі студентами спеціальності «Бізнес-комунікації та переклад» Ліза Бауер взяла участь у заходах 3-го Міжнародного тижня у класичному університеті Тернополя.

Упродовж семестру вона відвідуватиме лекції та семінари, що проводяться англійською мовою, зокрема «Лінгвокраїнознавство», «Діловий етикет», «Англійську мову», «Міжнародні відносини та світову політику», «Міжнародний менеджмент», а також «Українську мову».

Щиро бажаємо Лізі Бауер успіхів у навчанні та незабутніх вражень!

Меморандуми про співпрацю: будуєм наукове майбутнє разом!

Ректор класичного університету Тернополя  Андрій Крисоватий разом із Головою Держпродспоживслужби Владиславою Магалецькою урочисто підписали меморандум про партнерство і співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Андрій Крисоватий зазначив: «У межах партнерства ми створимо найкращі умови для навчання, адже нам важливо за допомогою новітніх форм і методів стати рушійною силою у вдосконаленні освітнього процесу».

«Співпраця із провідним закладом вищої освіти – Західноукраїнським національним університетом спрятиме залученню молоді та підвищенню професійних навичок наших фахівців», – сказала Владислава Магалецька.

Підписавши меморандум, сторони виявили бажання співпрацювати у таких напрямах:  підвищення кваліфікації  та професійне навчання працівників Держпродспоживслужби, практико-орієнтоване навчання студентів, розробка освітніх програм та проєктів, обмін публікаціями й досвідом, організація  спільних лекцій, ceмінapiв, дискусійних платформ.

Окрім того,  нещодавно у класичному університеті Тернополя відбулася зустріч ректора Андрія Крисоватого та начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, генерала поліції третього рангу Олександра Богомола.

У межах тісної співпраці сторони обговорили подальші дії щодо підвищення кваліфікації працівників поліції, підготовку майбутніх фахівців та проведення спільних заходів, спрямованих на ефективне запобігання і вирішення актуальних проблем захисту громадян. Під час засідання Вченої ради сторони  підписали меморандум про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області й домовилися про партнерство у міжнародних ініціативах, залучення ГУНП в Тернопільській області у якості зовнішніх стейкхолдерів, обмін навчальною інформацією, створення нових проєктів і програм.

Під час засідання Вченої ради відбулася ще одна подія: ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий разом із начальником управління освіти і науки  Ольгою Хомою підписали меморандум про співробітництво між Західноукраїнським національним університетом та Управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Освітяни обговорили основні напрями партнерства й домовилися про спільну розробку та обмін навчальними програмами, публікаціями, звітами, організацію лекцій, семінарів, тренінгів і дискусійних платформ.

Андрій Крисоватий, привітавши гостей, зазначив: «Метою підписання цього меморандуму є організація співпраці, спрямованої на об’єднання зусиль щодо вдосконалення освітнього процесу, адже тільки наполегливими діями ми сформуємо та виховаємо нове покоління кваліфікованих спеціалістів».

«Мені приємно, що  наша співпраця є результативною, адже освітній та науковий простір нашого краю – це великі можливості для розвитку молодих людей, які будують майбутнє України» – зазначила Ольга Хома.

 


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Борщівський районний суд призначив покарання для водія мотоцикла, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

...


Опубліковано: о 12:11


В травматологічне відділення з тілесним ушкодженнями звернулися двоє пасажирів автомобіля Chevrolet...


Опубліковано: о 18:06


До співробітників Тернопільського районного управління поліції звернувся представник приватної підрядної організації, що здійснювала ремонтні роботи в дворі одного з будинків по вулиці Корольова в обласному центрі...


Опубліковано: о 15:08


Три знищених автомобілі за останніх три доби, а також пошкоджене державне майно - наслідки нічних "жартів" невідомого...


Рубрика: Опубліковано: о 10:52


Щорічна традиційна Всеукраїнська акція «Запали свічку» відбулася 27 листопада, у День пам’яті жертв Голодомору, на Театральному майдані Тернополя...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:05Теми дня
30 Листопада
29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео