Понеділок, 02 жовтня 2023
• Тарифи на тепло у Тернопільській громаді у найближчий опалювальний сезон не зміняться • Тернопільські спортсмени здобули призові місця у XXI рейтингових змаганнях International Lviv Regata • Священник із Бережан отримав міжнародну премію Івана Павла II • Один із «Вовків Да Вінчі» • ОБІЙМИ для всієї України. У Бережанах створили унікальну мапу України з ляльок-мотанок • Пів тисячі пряників задля ЗСУ. Тернопільські студентки провели благодійний ярмарок • Молодь українських сіл вчиться впроваджувати зміни в громадах • До лікарні швидкої допомоги приєднають два медичні заклади • Квадрокоптери, радіостанції і планшети для захисників • До шлюбу — з чотирма дітьми! • Віддала косу для ЗСУ • До наших захисників на передову вирушить «Допомога армії від Тернополя» • У Тернополі працював шахрайський кол-центр • Розпочався відбір до об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» • Опалювальний сезон в умовах війни: чи готовий Тернопіль? • «За борги за комуналку можуть арештувати автомобіль і банківські рахунки» • «ЯМаріуполь»: рік прихистку в Тернополі • Олег Липка: «У ферму я вклав не тільки гроші, а й душу» • День міста Тернополя з 2024 року відзначатимуть 15 серпня • Сучасні апостоли — на передовій
Західноукраїнський національний університет – класичний університет Тернополя – нові перемоги та здобутки!

Опубліковано: 17 Грудня о 19:05 12


Закінчення року – найкращий час для підбиття підсумків. Для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя – цей час був сповнений копіткої праці, звитяг і відкриттів, наукових звершень та спортивних перемог.


Наші двері завжди відкриті для майбутніх студентів!
Для кожного вищого навчального закладу День відкритих дверей – це особлива подія, адже цього дня університет відвідують усі, хто бажає стати повноправним членом студентської сім’ї. У неділю, 12 грудня, у класичному університеті Тернополя відбувся День відкритих дверей.

Професорсько-викладацькі колективи факультетів, інститутів, коледжів та студентська спільнота Західноукраїнського національного університету спілкувалися та розповідали абітурієнтам про особливості вступу до закладу вищої освіти, освітні програми, спеціальності, а також ділилися враженнями про студентське життя, цікаві заходи, перспективи успішної кар’єри.
Адміністрація привітала майбутніх студентів й зазначила, що навчатися у класичному університеті Тернополя – престижно, адже викладачі відповідально ставляться до організації процесу надання освітніх послуг, забезпечують належну матеріально-технічну базу, створюють комфортні умови навчання, закордонне стажування, підтримують і вболівають за своїх студентів.
Про деталі вступної кампанії 2022 року, необхідні сертифікати ЗНО розповів відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Шашкевич. Під час Дня відкритих дверей молодим людям було запропоновано різноманітні активності, відбулася концертна програма за участю студентів, екскурсія закладом вищої освіти.
Приємно, що старшокласники цікавилися освітніми програмами, проживанням у гуртожитках та можливостями семестрового навчання за кордоном.

Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина: Західноукраїнський університет став майданчиком для обміну науковими напрацюваннями
У Західноукраїнському національному університеті з ініціативи кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин імені Б.Д. Гаврилишина започатковано Міжнародні наукові читання імені Богдана Гаврилишина. Місія проєкту – просування візіонерських і філософських ідей видатного українця зі світовим ім’ям, популяризація та поширення цінностей відповідальності людини, ініціювання майданчика для експертних дискусій, виявлення молодих талантів, підтримка і розвиток їх наукових та освітніх ініціатив, формування нової генерації ціннісно-орієнтованих лідерів-змінотворців. Партнером і співорганізатором Міжнародних наукових читань виступив Фонд Родини Богдана Гаврилишина. Зустріч об’єднала понад 60 учасників із 7 країн, зокрема: Великобританії, Словаччини, Німеччини, Китаю, Польщі, Австрії та України. До заходу долучилися представники Bayes Business School (Великобританія), Університету економіки та менеджменту у Братиславі (Словаччина), Університету фінансів та економіки в Нінбо (Китай), Віденського університету (Австрія), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця.
Учасники обговорили актуальні проблеми впливу пандемії Covid-19 на світову та національні економіки; питання фінансування охорони здоров’я і забезпечення здорового довголіття; нові підходи і тренди в управлінні талантами під впливом очікувань поколінь Y і Z; переваги та ризики інновацій в умовах цифрового суспільства.

«Сьогодні кафедра міжнародних відносин та дипломатії започатковує чудову традицію. Богдан Гаврилишин – це геніальний економіст, почесний доктор права п’яти університетів, член Римського клубу, меценат. Він працював у 89 країнах світу. Він завжди наголошував на усвідомленні та прийнятті кожним членом суспільства індивідуальної відповідальності. Водночас Богдан Гаврилишин зазначав, що успішна й ефективна людина все життя вчиться. І з цим також важко не погодитися. Очевидним є те, що більшість важливих і складних питань можна вирішити лише спільними зусиллями представників вітчизняних наукових шкіл у співпраці із зарубіжними колегами. Тому мені приємно, що сьогодні Західноукраїнський університет став майданчиком для обміну науковими поглядами та напрацюваннями. Надзвичайно важливо, щоб наукова дискусія стала плідною для усіх та дала поштовх для формування нових ідей. Бажаю всім учасникам результативного спілкування, розширення наукових поглядів, морального й інтелектуального задоволення!» – сказав у вітальному слові ректор ЗУНУ Андрій Крисоватий.

Студент ЗУНУ здобув золоту нагороду!
Упродовж 1-5 грудня 2021 року у Львові відбувався традиційний щорічний турнір з боксу на призи Андрія Котельника.
Студент юридичного факультету Західноукраїнського національного університету Назар Чеверда успішно виступив, здобувши золоту нагороду.
Вітаємо Назара та бажаємо наполегливо досягати нових спортивних вершин!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

На засіданні виконавчого комітету прийнято рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію»...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:08


16-17 вересня у м. Наварія (Львівська область) та 22-23 вересня на Ковельському водосховищі відбулися змагання з водних видів спорту, участь в яких взяли тернополяни, вихованці «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту»...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 13:07


Нещодавно внаслідок поглибленої оцінки людських і професійних якостей Академічний сенат присвоїв ректорові прокатедри Святої Софії Міжнародну нагороду за прагнення до втілення в життя благородних ідеалів та життєвих цінностей...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:05


Ігор Питак із Тернополя несе службу в легендарному батальйоні ...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:26


Подружжя переселенців Оксана та Олекса Муравльови створили у Бережанах унікальну мапу України з ляльок-мотанок...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 15:18Теми дня
29 Вересня
27 Вересня
26 Вересня