Вівторок, 28 березня 2023
• У парку «Загребелля» виявлено факти незаконного збирання березового соку • Студентка-нігерійка Джульєтта заспівала “Черемшину” для коханого • Кохання, загартоване війною • У Тернопільській громаді триває двомісячник благоустрою • Жива легенда УПА: мешканка Тернопільщини святкує поважний ювілей • Вчинив домашнє насильство – зумій понести за нього відповідальність • «Контінентал» розпочав весняну посівну • 77 тисяч гривень – за неіснуючий квадроцикл • Викрав телефон із-під прилавка • Сергій Добалюк: «У час війни кожен із нас мусить бути волонтером» • Майстриня з Тернопільщини втратила понад 15 тисяч гривень • «Війна знімає маски. На фронті всі — справжні» • «Гаряча лінія» для підтримки родин полеглих Героїв • Міський голова Тернополя відвідав на передовій захисників із 44-ої тернопільської бригади • Волонтерка Тіфані привезла допомогу до Тернополя • «Я не прийшов вбивати, а — захищати рідну землю» • Ляльки Лідії Лапки — для перемоги • Іконописець Володимир Шерстій пройшов пекельні бої на Харківщині • Фонд житла — для тимчасового проживання переселенців • Російська ракета вдарила по Підгаєччині
Західноукраїнський національний університет: нові спеціальності – вимога часу

Опубліковано: 17 Червня о 17:17 668


Цього року Західноукраїнський національний університет започатковує нові спеціальності та нові освітні програми!.


«Ми в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – ставимо собі за мету не просто йти в ногу з часом, а й випереджати його, опановувати нові освітні технології та програми. Цьому навчаємо й своїх студентів, піднімаючи планку на нові висоти, – зазначає ректор вишу Андрій Крисоватий. – Власне, саме заради них – наших студентів і майбутніх абітурієнтів – ми щороку набираємо оберти, «обростаємо» творчими ідеями та проєктами, додаємо нові найактуальніші спеціальності та спеціалізації…» Цього року Західноукраїнський національний університет започатковує нові спеціальності та нові освітні програми!
– На першому місці для нас – наші студенти. Ми розуміємо, наскільки молоді важливо знайти не лише цікаву, а й затребувану на ринку праці та добреоплачувану професію. Тож, аналізуючи тенденції і прогнозуючи потреби у спеціалістах, відповідно вибудовуємо стратегію розвитку Західноукраїнського національного університету і працюємо на майбутнє, відкриваючи нові спеціальності, – каже в.о. завідувача кафедри транспорту і логістики Західноукраїнського національного університету, доктор технічних наук, професор з транспортних технологій Павло Попович. – Радий повідомити усім абітурієнтам, що відтепер колектив кафедри транспорту і логістики ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами: «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології і логістика» на всіх рівнях вищої освіти: фаховий молодший бакалавр (навчання в коледжі ЗУНУ), бакалавр, магістр.

Роботодавці вже чекають

– Спеціальності, — зазначає Павло Попович, — відкрили на прохання багатьох стейкхолдерів- роботодавців. Від них було дуже багато звернень саме до нашого університету – адже тільки у Західноукраїнському національному університеті є висококваліфіковані кадри і нове сучасне унікальне обладнання: тренажери, лабораторні стимулятори, надсучасне програмне забезпечення для автотранспортної галузі. У 2021 році відбулася державна атестація всіх закладів вищої освіти України, відповідно до якої Західноукраїнський національний університет — єдиний в усій Тернопільській області був акредитований за найвищою групою «А» по технічних напрямках, причому жоден інший університет Тернополя в групу «А» по технічному напрямку не віднесений. Академічне середовище в нашому університеті також є унікальним для цих спеціальностей – для їх відкриття ми маємо дуже потужну матеріально-технічну базу, яка постійно оновлюється. На базі коледжу ЗУНУ успішно функціонує автошкола і всі студенти цих освітніх програм отримають водійські посвідчення. Адже тільки в ЗУНУ студенти одержать безліч корисних комунікацій та позитивних емоцій. Завдяки тому, що університет придбав коштовне та професійне програмне забезпечення, в освітніх програмах “Автомобільний транспорт” і “Транспортні технології і логістика” акцент робиться насамперед на цифрову освіту – сьогодні це надзвичайно актуально і потрібно. Фахівці, які в нашому класичному університеті займаються галуззю «Транспорт», мають міжнародний досвід, були керівниками спільного проєкту з великою потужною німецькою компанією.

Ринок працевлаштування у цій галузі нині – це надзвичайно перспективний ринок і по закінченні навчання наші студенти матимуть можливість влаштуватися на цікаву високооплачувану роботу. Є дуже багато транснаціональних компаній, які мають офіси в Україні, і знання специфіки їхньої роботи та іноземних мов дає можливість студентам заробляти чималі кошти. Початкова оплата праці в таких організаціях – від 400-500 доларів і до декількох тисяч! А можливість працювати віддалено на сьогодні, в той час, коли пандемія перевела весь світ в режим роботи онлайн, є чималим «бонусом» професії.

У нас серед стейкхолдерів – дві американські фірми, з якими ми співпрацюємо і підписано угоди. Одна із них уже направляє до нас на навчання своїх працівників, а інша оплачує навчання п’ятьох студентів. Дуже приємно, що нам як фахівцям довіряють такі крупні компанії-роботодавці.
Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: Міністерство інфраструктури України, ТОВ МВ «Стеллар»,ТОВ «Іден-Транс», DornierConsultingInternationalGmbH, WINGSTAR TRANSPORTATION LLC, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду й брати участь у стажуваннях, навчальних практиках та працевлаштовуватися.

Для освітніх програм – державна підтримка

Студенти, котрі навчатимуться за освітніми програмами «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології і логістика», посилено вивчають англійську мову – є учасниками майстер-класів, класичних і кейсових занять. Більше того, іноземна мова у нас професійного спрямування – на регулярній основі лекції читатимуть працівники компаній, з якими ми співпрацюємо. Це і керівники компаній, і логісти та інженери, котрі поділяться власним, унікальним професійним досвідом.

Такі спеціальності й освітні програми зацікавлять не лише тернопільських абітурієнтів, а й вступників із інших областей – зрештою, у нас в Західноукраїнському університеті навчаються студенти із 21 області України!

Ще важливий момент – освітні програми «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології і логістика» – у групі спеціальностей, котрі мають особливу підтримку держави, що дозволяє збільшити при вступі свій конкурсний бал на коефіцієнт — 1,02. Для тих, хто вступає до Західноукраїнського університету на ці освітні програми, є преференція – велика кількість державних місць у нашому закладі. І навіть якщо студенти навчатимуться на платній основі, саме в ЗУНУ – найбільш конкурентна ціна у регіоні, на відміну від інших закладів вищої освіти м. Тернополя, що мають подібні освітні програми, ціна не змінюється ні на одну копійку впродовж всього періоду навчання. Для абітурієнтів є можливість написати олімпіаду з математики в нашому університеті і до сертифіката ЗНО з математики додати аж до 20 балів.

Отож, запрошуємо до нас випускників – яку б спеціальність ви не обрали, освіта в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – стане для вас кроком в успішне майбутнє!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Щоб пограти в азартні ігри, які описуються на Чемпіон Клуб сьогодні, не потрібно їхати в інше місто чи країну. Слоти, рулетка, покер та інші розваги доступні з ПК, ноутбуків і смартфонів...


Рубрика: Опубліковано: о 17:59


Програші не любить ніхто, особливо затяті гравці в азартні розваги. Тим не менш, вони продовжують грати, розуміючи, що можна втратити солідну суму...


Рубрика: Опубліковано: о 17:48


22 березня в Тернопільській громаді у парку «Загребелля» патрулюючи місто вранці, працівники управління муніципальної інспекції спільно з поліцейським офіцером громади затримали громадян, які здійснювали незаконний збір березового соку...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Тернопільська студентка-нігерійка Джульєтта заспівала пісню «Черемшина» українською мовою в подарунок чоловікові...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:55


У Бучацькій громаді на рушничок щастя стали військовослужбовець Володимир Гутнік та його кохана Тетяна...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:10Теми дня
25 Березня
24 Березня
23 Березня