Четвер, 09 грудня 2021
• «Навіть за ґратами жінка має залишатися жінкою…» • «Бог – найкращі ліки від наркоманії та алкоголізму!» • На тернополянку “навішали” кредитні борги • Смертельна аварія біля села Настасів: водій був без ременя безпеки • У Тернополі знайшли вбитою 22-річну Катерину Кравчук із Великої Березовиці • Тернополянин зустрів злодіїв біля дверей своєї квартири • В аварії на Чортківщині загинув молодий чоловік • Втретє відклали розгляд справи Андрія Горбатюка в Тернопільському апеляційному суді • Із 6 грудня на території Тернопільської громади діють додаткові правила карантину • Шахрай “закрутив” голову тернополянину і зняв із банківської картки 17 тис. гривень • Відійшов у засвіти відомий тернопільський педагог Ярослав Вовк • Стрілянина у Тернополі: заспокоїв галасливу компанію… пістолетом • Терпкий смак грудня: ТОП-5 рецептів з хурми для зимового раціону • “Підрядник затіяв хитру гру, щоб розвалити справу, але йому це не вдасться!” • При заборгованості перед КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» можливий арешт нерухомого майна • До Західноукраїнського національного університету — на День відкритих дверей! • За підтримки «Контінентал» висаджено понад вісім тисяч дерев • Якою буде прийдешня зима? • Трішки джазу в холодну пору • На свято Миколая — по тисячі гривень вакцинованим!
Західноукраїнський національний університет: нові спеціальності – вимога часу

Опубліковано: 17 Червня о 17:17 517


Цього року Західноукраїнський національний університет започатковує нові спеціальності та нові освітні програми!.


«Ми в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – ставимо собі за мету не просто йти в ногу з часом, а й випереджати його, опановувати нові освітні технології та програми. Цьому навчаємо й своїх студентів, піднімаючи планку на нові висоти, – зазначає ректор вишу Андрій Крисоватий. – Власне, саме заради них – наших студентів і майбутніх абітурієнтів – ми щороку набираємо оберти, «обростаємо» творчими ідеями та проєктами, додаємо нові найактуальніші спеціальності та спеціалізації…» Цього року Західноукраїнський національний університет започатковує нові спеціальності та нові освітні програми!
– На першому місці для нас – наші студенти. Ми розуміємо, наскільки молоді важливо знайти не лише цікаву, а й затребувану на ринку праці та добреоплачувану професію. Тож, аналізуючи тенденції і прогнозуючи потреби у спеціалістах, відповідно вибудовуємо стратегію розвитку Західноукраїнського національного університету і працюємо на майбутнє, відкриваючи нові спеціальності, – каже в.о. завідувача кафедри транспорту і логістики Західноукраїнського національного університету, доктор технічних наук, професор з транспортних технологій Павло Попович. – Радий повідомити усім абітурієнтам, що відтепер колектив кафедри транспорту і логістики ЗУНУ здійснює підготовку фахівців за освітніми програмами: «Автомобільний транспорт» і «Транспортні технології і логістика» на всіх рівнях вищої освіти: фаховий молодший бакалавр (навчання в коледжі ЗУНУ), бакалавр, магістр.

Роботодавці вже чекають

– Спеціальності, — зазначає Павло Попович, — відкрили на прохання багатьох стейкхолдерів- роботодавців. Від них було дуже багато звернень саме до нашого університету – адже тільки у Західноукраїнському національному університеті є висококваліфіковані кадри і нове сучасне унікальне обладнання: тренажери, лабораторні стимулятори, надсучасне програмне забезпечення для автотранспортної галузі. У 2021 році відбулася державна атестація всіх закладів вищої освіти України, відповідно до якої Західноукраїнський національний університет — єдиний в усій Тернопільській області був акредитований за найвищою групою «А» по технічних напрямках, причому жоден інший університет Тернополя в групу «А» по технічному напрямку не віднесений. Академічне середовище в нашому університеті також є унікальним для цих спеціальностей – для їх відкриття ми маємо дуже потужну матеріально-технічну базу, яка постійно оновлюється. На базі коледжу ЗУНУ успішно функціонує автошкола і всі студенти цих освітніх програм отримають водійські посвідчення. Адже тільки в ЗУНУ студенти одержать безліч корисних комунікацій та позитивних емоцій. Завдяки тому, що університет придбав коштовне та професійне програмне забезпечення, в освітніх програмах “Автомобільний транспорт” і “Транспортні технології і логістика” акцент робиться насамперед на цифрову освіту – сьогодні це надзвичайно актуально і потрібно. Фахівці, які в нашому класичному університеті займаються галуззю «Транспорт», мають міжнародний досвід, були керівниками спільного проєкту з великою потужною німецькою компанією.

Ринок працевлаштування у цій галузі нині – це надзвичайно перспективний ринок і по закінченні навчання наші студенти матимуть можливість влаштуватися на цікаву високооплачувану роботу. Є дуже багато транснаціональних компаній, які мають офіси в Україні, і знання специфіки їхньої роботи та іноземних мов дає можливість студентам заробляти чималі кошти. Початкова оплата праці в таких організаціях – від 400-500 доларів і до декількох тисяч! А можливість працювати віддалено на сьогодні, в той час, коли пандемія перевела весь світ в режим роботи онлайн, є чималим «бонусом» професії.

У нас серед стейкхолдерів – дві американські фірми, з якими ми співпрацюємо і підписано угоди. Одна із них уже направляє до нас на навчання своїх працівників, а інша оплачує навчання п’ятьох студентів. Дуже приємно, що нам як фахівцям довіряють такі крупні компанії-роботодавці.
Кафедра активно співпрацює з такими установами й організаціями: Міністерство інфраструктури України, ТОВ МВ «Стеллар»,ТОВ «Іден-Транс», DornierConsultingInternationalGmbH, WINGSTAR TRANSPORTATION LLC, де студенти також мають можливість набувати практичного досвіду й брати участь у стажуваннях, навчальних практиках та працевлаштовуватися.

Для освітніх програм – державна підтримка

Студенти, котрі навчатимуться за освітніми програмами «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології і логістика», посилено вивчають англійську мову – є учасниками майстер-класів, класичних і кейсових занять. Більше того, іноземна мова у нас професійного спрямування – на регулярній основі лекції читатимуть працівники компаній, з якими ми співпрацюємо. Це і керівники компаній, і логісти та інженери, котрі поділяться власним, унікальним професійним досвідом.

Такі спеціальності й освітні програми зацікавлять не лише тернопільських абітурієнтів, а й вступників із інших областей – зрештою, у нас в Західноукраїнському університеті навчаються студенти із 21 області України!

Ще важливий момент – освітні програми «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології і логістика» – у групі спеціальностей, котрі мають особливу підтримку держави, що дозволяє збільшити при вступі свій конкурсний бал на коефіцієнт — 1,02. Для тих, хто вступає до Західноукраїнського університету на ці освітні програми, є преференція – велика кількість державних місць у нашому закладі. І навіть якщо студенти навчатимуться на платній основі, саме в ЗУНУ – найбільш конкурентна ціна у регіоні, на відміну від інших закладів вищої освіти м. Тернополя, що мають подібні освітні програми, ціна не змінюється ні на одну копійку впродовж всього періоду навчання. Для абітурієнтів є можливість написати олімпіаду з математики в нашому університеті і до сертифіката ЗНО з математики додати аж до 20 балів.

Отож, запрошуємо до нас випускників – яку б спеціальність ви не обрали, освіта в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – стане для вас кроком в успішне майбутнє!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Важко повірити, що свої чуттєві вірші Юлія С. із Києва написала у… тюрмі...


Автор: Рубрика: , , , Опубліковано: о 14:27


Тернополянин Олег Коган змінив своє життя в реабілітаційному центрі ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:22


З повідомленням про шахрайські дії до співробітників Тернопільського районного управління поліції звернулася 25-річна жінка. Невідомі незаконно оформили на неї онлайн кредити...


Рубрика: , Опубліковано: о 13:00


На автодорозі Мишковичі-Дружба, між селами Лучка-Настасів, перекинувся автомобіль. ...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:00Теми дня
9 Грудня
8 Грудня
7 Грудня
6 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео