Понеділок, 16 вересня 2019
• Телефонний дзвінок вартістю в 10 тисяч гривень • «Почистив» не одну квартиру • Настя Приходько пішла під вінець! • #Digitalization: поки в Україні говорять – у Тернополі роблять • Загинув військовослужбовець з Тернопільщини Михайло Цимбалістий • Незважаючи на скруту, у «файному місті» ростуть громадські об’єкти • Куди поділися німці? • Сергій Надал: «Уроки минулого – завдання для сьогодення» • Парад полонених, жорстокі допити: моторошні спогади кіборга з Тернополя, що пробув 2 тижні у полоні • Генпрокурор звільнив В’ячеслава Перча • З’явилося відео вибуху на подвір’ї ректора ТНЕУ • Перший пішов! • Патрульні не взяли 500 гривень! • Україна фактично вийшла на Євро’2020 • Вересневий театральний марафон • У Тернополі — заходи до 75-річчя початку депортації українців з етнічних земель • Загинув водій вантажівки… • «Борщ’ їв»… аж дванадцять разів! • З Бережан – до Відня! • Дорога забрала два життя
Знову літо. Куди дітей подіти?

Автор: Опубліковано: 11 Червня о 12:00 103


З 1 червня традиційно стартував сезон літнього дитячого відпочинку. Для  юних жителів Тернопільщини гостинно розчинять двері 362 заклади оздоровлення та відпочинку нашої області.


Загалом цього року на території нашого краю працюють 9 стаціонарних заміських закладів оздоровлення та відпочинку, 5 дитячих санаторіїв, 330 мовних та таборів з денним перебуванням  дітей, 4 табори праці та відпочинку, 14 наметових містечок.

Як зауважує начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний, завдяки спільним зусиллям прокуратури Тернопільської області, обласної державної адміністрації, Шумської районної державної адміністрації та Шумської районної ради оздоровчий заклад «Дивосвіт» (колишній «Гайдарівець») с. Кутянка Шумського району переведений у комунальну власність району і він запрацює після трирічної перерви.

— На проведення оздоровчої кампанії 2017 року передбачено 5 млн. 900 тис. грн. з обласного бюджету, в тому числі: відділу сім’ї та молоді – 5 млн. 520 тис. грн., управлінню освіти і науки — 380 тис. грн. Місцевими бюджетами передбачено  3 млн. 370 тис. 760 гривень на проведення оздоровчої кампанії та 280 тис. гривень на підготовку дитячих таборів, 1 млн. 221 тис. 300 грн. виділено з бюджетів об’єднаних територіальних громад, — розповідає Ігор Чорний.  — Крім того, заплановано залучити 9 млн. 287 тис. грн. позабюджетних коштів, у тому числі профспілкові кошти, кошти підприємств та батьківська плата. Треба відзначити, що у 2017 році суттєво збільшено кошти на оздоровчу кампанію з місцевих бюджетів, а також передбачено фінансування з бюджетів об’єднаних територіальних громад. За бюджетні кошти передусім оздоровлюватимуться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, діти, що перебувають на диспансерному обліку, творчі та обдаровані діти, діти працівників АПК та соціальної сфери села, діти внутрішньо переміщених осіб, а також діти, батьки яких є учасниками АТО. Крім того, даним розпорядженням передбачено оздоровлення за кошти обласного бюджету дітей із Донецької та Луганської областей, яких щороку приймає Тернопільщина.

Під час літнього оздоровлення відділ сім’ї та молоді облдержадміністрації буде організовувати тематичні зміни:

— для розвитку творчих здібностей «Таланти Тернопільщини»;

— для лідерів учнівського самоврядування  «Лідер»;

— зміни національно-патріотичного виховання «Нащадки славного роду»;

— для кращих дітей-інформатиків «Юний інформатик».

Як зауважує Ігор Чорний, вартість перебування дітей у дитячих закладах області є найнижчою в Україні і складає 180-200 грн. за ліжко/день.

Якщо хочете з’ясувати деталі та маєте запитання, що стосуються проведення оздоровчої кампанії’2017, звертайтеся на «гарячу» телефонну лінію департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА — 23 49 77.

До речі

В області проживає 119 451 дитина шкільного віку, з них 62 108 дітей належать до пільгових категорій, з них 785 дітей із категорії діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, 21 211 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 2 123 дитина-інвалід, 4 083 дітей, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, 18 620 дітей, що перебувають на диспансерному обліку, 7 442 творчих та обдарованих дитини, а також 5 318 дітей працівників АПК та соціальної сфери села, 25 бездоглядних дітей, 224 дітей-переселенців, а також 2 239 дітей, батьки яких є учасниками АТО.

ДИСЛОКАЦІЯ
дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Тернопільської області на літній період 2017 року


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

З банківського рахунку 29-річного чоловіка зняли всі заощадження ...


Опубліковано: о 17:00


Крадіжку, поєднану з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому інкримінують працівники Тернопільського відділу поліції мешканцю обласного центру...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Співачка повінчалася зі своїм шкільним другом...


Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Від 1 тисячі до 1 мільйона 450 тисяч гривень можна отримати на реалізацію громадського проєкту за допомогою «електронної демократії»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


За даними штабу ООС, 13 вересня солдат отримав поранення несумісні з життям. Про додаткові обставини смерті  не повідомляють...


Опубліковано: о 13:20Теми дня
16 Вересня
13 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео