Понеділок, 14 жовтня 2019
• Змагання, після якого… не підеш «на пиво» • Чи встигнуть об’єднані громади використати державні кошти? • «Свободівець» Олег Сиротюк: «Скажи «Ні!» капітуляції 14 жовтня на майдані Незалежності в Києві» • Подружжя поверталося з Італії. Повернулось у трунах… • Як тернополяни на краю світу побували • «My Pol» – поліція у смартфоні! • Усик – без суперника • А ви йдете… на «Культурні пікніки»? • Помер депутат облради Олександр Башта • У п’ятницю – вирішальна гра! • Скільки коштує зняти кліп? • «Нам сурми свободу заграли» • Осінній концертний бум • Впав з шестиметрової висоти… • Бій року! • У Тернополі з’явиться новий автобусний маршрут • Дві смерті на підприємстві у Теребовлі: за два роки не знайшли винних… • Чому реальні зміни в країні ніяк не почнуться? • Як «VIP-Ternopil» Гриця Драпака… «женили» • Новим головою Тернопільської ОДА стане Ігор Сопель
Звернення колективу КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго»

Опубліковано: 4 Жовтня о 17:06 69


24 вересня представники КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» взяли участь у черговій зустрічі з мешканцями Тернополя, яка позиціонувалась як «громадські обговорення», а де-факто перетворилась на огульну критику місцевих політиків, які не подобались аудиторії.


Керівництво і трудовий колектив КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради звертається до громади і влади міста Тернопіль з проханням дати відсіч спробам окремих заангажованих груп громадян перетворити виробниче підприємство на заручника політичних протистоянь і, як наслідок, зупинити роботу підприємства з впровадження проектів модернізації системи централізованого теплопостачання міста.

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» як соціально відповідальне підприємство, послугами якого користується громада Тернополя, наголошує, що проекти модернізації котелень на альтернативне паливо є стратегічними, узгодженими з Тернопільською міською радою, екологічні наслідки проектів постійно контролюються уповноваженими законодавством України органами.

За сучасними стандартами, котельні системи централізованого теплопостачання повинні забезпечувати можливість використання щонайменше двох видів палива одночасно для того, щоб гарантувати безперебійність виробництва теплової енергії незалежно від будь-яких зовнішніх обставин.

Завдяки впроваджуваним проектам модернізації підприємство має реальну перспективу вже через два роки збудувати систему, яка відповідатиме всім сучасним вимогам до систем життєзабезпечення та стандартам з раціонального використання ресурсів. Це дасть можливість забезпечити високу якість послуг з централізованого теплопостачання та поступове зниження їх вартості для споживачів.

Ми відкриті до дискусії щодо того, як відбувається досягнення стратегічної мети, ми прислухаємося до думки громадськості і вносимо певні корективи в реалізацію проектів модернізації. Звісно, ми діємо виключно в законодавчому полі.

Але ми не можемо допустити до огульних безпідставних звинувачень на нашу адресу з боку політично заангажованих активістів, які робляться останніми задля власної політичної реклами та зведення рахунків з політичними опонентами.

Так, 24 вересня представники КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» взяли участь у черговій зустрічі з мешканцями Тернополя, яка позиціонувалась як «громадські обговорення», а де-факто перетворилась на огульну критику місцевих політиків, які не подобались аудиторії.

Організатори зустрічі не змогли забезпечити однакові права на виступ кожного. Доповідачі, які намагалися донести до громади позицію нашого підприємства, піддавались дискримінації і образам під схвальні коментарі ведучих. Ми також ставимо під сумнів легітимність ухвалення рішення за результатами зустрічі, адже робота лічильної комісії звелась до профанації через те, що учасники не були забезпечені мандатами, отож будь-хто (тобто не члени громади Тернополя) міг голосувати за його ухвалення.

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» залишає за собою право в передбаченому законом порядку оскаржити подальші дії організаторів цієї зустрічі і просить громаду Тернополя не піддаватись на політичні маніпуляції.

Ми продовжуємо за будь-яких обставин виконувати свої соціальні зобов’язання перед мешканцями, готуємо місто до початку опалювального сезону.

Адміністрація КП «ТМТКЕ»


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

У Тернополі відбулася перша «Пивна миля»...


Рубрика: , Опубліковано: о 18:00


Від початку реформи децентралізації держава підтримує об’єднані територіальні громади фінансово...


Рубрика: Опубліковано: о 17:00


Так звана формула Штайнмаєра передбачає проведення виборів на окупованих територіях України, легітимність яких мають підтвердити спостерігачі ОБСЄ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Минуло понад два місяці, як в аварії на Закарпатті загинуло подружжя Діна і Василь Соломчуки із села Панівці Борщівського району...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 15:00


Роман Задорожний — про мандрівку до Країни льоду й полум’я, тролів і ельфів, екзотики та неймовірних краєвидів ...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00Теми дня
11 Жовтня
10 Жовтня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео