Середа, 13 травня 2026
• Бузок, що не в’яне: у тернопільській бібліотеці відкрили виставку вишитого мистецтва • “Нас не зламати!”. Компанія “ARS” показала наслідки руйнувань після ворожої атаки • Російський шахед знищив склад кондитерського магазину “Тортіно” • Понад 50 цілей. Тернопільща зазнала наймасштабнішої атаки росії… • Галицький камерний оркестр зіграв відомі хіти для поранених військових • У Тернополі відбудеться Міжконфесійний фестиваль-конкурс духовної пісні «Я там, де є Благословіння» • «Мрію голос твій почути, мамо»: у Тернополі до Дня матері виступить Національна капела бандуристів • Трагедія у Байківцях: під час будівельних робіт загинув 63-річний чоловік • Зняв свій портрет з Алеї надії: Іван Дробоцький з Шумщини повернувся з полону • Тернополяни витрачають до 60% зарплати на оренду житла • У Тернополі пройде ювілейний фестиваль “Гамселить” • Крафт, апсайклінг і стартапи: молодь Тернопільщини презентувала навчальні бізнес-проєкти у Львові • Тернопіль приєднався до європейської мережі «Міське озеро» • Теракт у Львові: завербована жінка заклала вибухівки у смітник • Назустріч виїхав нетверезий водій… У Тернополі загинули два рятувальники • У Микулинцях рідні загиблих Героїв виготовили стрітенські свічки • Поліція розшукала водія-втікача, причетного до смертельної аварії в Почаєві • Одруження у виправній колонії на Тернопільщині • Архиєпископ Теодор на Богоявлення відвідав воїнів на фронті • На фронті обірвалося життя телеоператора із Тернополя Павла Ящищака
Українська хіпста-бабуся Степанида Цвіт: життя на пенсії триває!

Опубліковано: 25 Грудня о 10:16 94


Два з половиною тижні тому в Instagram з’явився незвичайний акаунт Степаниди Цвіт з ніком hipsta_granny.


Українська хіпста-бабуся Степанида Цвіт носить піджак з леопардовим принтом, фарбує волосся у фіолетовий колір і робить селфі зі своїм фітнес-тренером.

Попри те, що профіль бабусі в Instagram існує всього 17 днів, за нею стежать майже 6 тисяч користувачів. На запитання, скільки їй років, відповідає — 25, тому що не важливо скільки в паспорті, має значення, скільки в душі.

Степанида Цвіт ходить на шопінг, готова витратити на пару черевиків всю річну пенсію і качає сідниці, як у Кім Кардашьян.

Вона ходить на суші, колекціонує окуляри, а найкращим способом провести недільний ранок вважає тренування.

«Мама такою була завжди. У натовпі на неї одразу звертають увагу, а жінки її віку так дивляться… Добре, що не крутять пальцем біля скроні», — розповідає донька інстаграмної бабусі Надія.

Степаниду Цвіт насправді звуть Алла Рогозіна, їй 58 років. Жінка має диплом юриста і все життя разом із чоловіком пропрацювала у магазині будматеріалів. Нині на пенсії.

Вона захоплюється вишиванням і плетінням, займається медитацією і вивчає методики духовного розвитку.

Через популярність її Instagram-профілю жінку все частіше запрошують на кастинги проектів та інші світські виходи. А почалося все з однієї фотосесії. Коли донька запропонувала одягти щось яскравіше й підсунула піджак з леопардовим принтом, Степанида сказала: «Все, тепер я тільки так і буду ходити».

У рожевій сорочці, синій шубі, зеленому шалику і футболці з «Сімпсонами» вона почувається комфортно, тому що з молодих років прагнула вирізнятися в натовпі.

Уперше побачивши себе із фіолетовими пасмами, жінка запитала: «Чому я так раніше не робила?»

Яскраві образи вона не соромиться повторювати у повсякденному житті. Спершу це викликало розгубленість у її онуки. Дівчинка спочатку дивувалася, а потім звикла до епатажної бабусі.

Загалом, люди, які добре знають Аллу Рогозіну, підтримують її. Жінка ніколи не намагалася створити собі кумирів — навпаки, завжди прагнула бути особливою.

До ідеї завести Instagram Надію підштовхнуло бажання показати мамі, що пенсія — це не вирок, і життя триває. Загальне напружене становище в країні та економічні проблеми у родині пригнічували жінку, доньці здавалося, що мама впадає в депресію.

Тепер, коли Надія пропонує мамі купити «трохи спокійніші» штани, та заперечливо хитає головою. Обидві сподіваються, що Степанида Цвіт переконає старших людей не припиняти шукати себе і жити на повну силу.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Нещодавно опубліковане

У Тернопільській міській бібліотеці-філії №4 для дорослих «Етно-центр» відбулося відкриття пересувної виставки вишитих картин у традиційній техніці «бузок»...


Рубрика: , , Опубліковано: о 20:16


Житло, збудоване до 2013 року, варто добровільно додати в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (ДРРП)...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:42


Після ворожого удару по будівельному супермаркету ARS у Тернополі компанія повідомила про значні руйнування флагманського магазину...


Рубрика: , Опубліковано: о 20:00


Під час атаки російських шахедів на Тернопіль 1 травня повністю знищено склад кондитерського магазину “Тортіно” ...


Рубрика: , Опубліковано: о 19:33


Сьогодні Тернопільщина зазнала однієї з наймасштабніших повітряних атак - зафіксовано понад 50 повітряних цілей...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:11


Найпопулярніше цього тижня

Теми дня
3 Травня
2 Травня
1 Травня
28 Квітня
24 Квітня