Четвер, 25 червня 2026
• Три предмети – по 200 балів: успіх випускника Тернопільського ліцею №15 • Сергій Притула охрестив сина Марка у Києво-Печерській Лаврі • “Бути батьком на фронті — це бачити, як росте твоя дитина, лише через екран телефона” • Втекла від війни та відкрила три ювелірні магазини в Тернополі • Перша проща священничих родин до Зарваниці об’єднала понад 200 паломників • У Тернополі дружини полеглих воїнів висадили квітник пам’яті на честь Героїв • «Разом зайшли — разом вийдемо». Понад три місяці гвардієць тримав оборону і вивів поранених побратимів • Корупційний «конвеєр» в лікарнях Тернополя • У психоневрологічній лікарні Тернополя відкрили куточок духовної літератури • Російську мову вилучили з переліку захищених в Україні • У Тернополі влітку працюватимуть два луна-парки • На Тернопільщину приїхала молодь із прифронтової Харківщини • Зупинилося серце відомої лікарки з Тернополя • Галицький камерний оркестр виступить із благодійним концертом у Тернополі • Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту • Відкрий свої «Ресурси»: у Тернополі відбулися 13-ті Наукові пікніки • У Тернополі в приміщенні ТЦК знайшли застреленим 46-річного чоловіка • Пройшов шість кілометрів. На Тернопільщині розшукали 6-річного хлопчика • Бенефіс Оксани Малінович: яскрава, багатогранна і натхненна • Перекинувся на саморобному тракторі… Смертельна аварія на Кременеччині
З 26 січня у Тернополі запровадили додаткові карантинні обмеження

Опубліковано: 26 Січня о 17:45 10


У зв’язку із різким зростанням захворюваності на COVID-19 у Тернопільській громаді впродовж останнього тижня і з метою недопущення погіршення епідеміологічної ситуації відбулося засідання міського оперативного штабу.


«На жаль, упродовж останнього тижня в рази зростає кількість хворих на COVID-19 серед мешканців Тернопільської громади. Значно збільшилася кількість людей з коронавірусною інфекцією, які перебувають у медичних закладах. Спостерігається ріст захворюваності і серед дітей. За результатами роботи штабу прийнято ряд додаткових обмежень на території громади. Згідно з критеріями МОЗ, наразі Тернопіль належить до «помаранчевої зони», тому ми повинні запроваджувати додаткові обмеження для того, щоб розірвати ланцюг захворюваності», – зазначив міський голова Сергій Надал.
Заслухавши виступи медиків та інших учасників засідання, штаб прийняв ряд додаткових обмежень:
І) Обмежити доступ до структурних підрозділів міської ради відві-
дувачів. Відповідальним працівникам Тернопільської міської ради забезпечити можливість подання документів, заяв, звернень тощо поштовими або електронними засобами.
ІІ) Заборонити роботу закладів громадського харчування та перебування відвідувачів у закладах ресторанного господарства та громадського харчування після 22-ої та до 7-ої години, із забороною проведення розрахункових операцій після 21-ої години, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.
ІІІ) Заборонити роботу дитячих ігрових кімнат.
IV) Управлінню освіти і науки:
Рекомендувати керівникам закладів освіти:
– організувати освітній процес для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності із використанням технологій дистанційного навчання, виходячи з об’єктивної ситуації із захворюваністю в кожному закладі, зокрема для учнів 1-4 класів:
– забезпечити належним чином освітній процес відповідно до вимог чинного законодавства (постанови головного державного санітарного лікаря від 6 вересня 2021р. №10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»);
– забезпечити належну якість повітря в приміщеннях закладів освіти;
– забезпечити неухильне подання інформації до ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ» щодо кількості відсутніх дітей у закладах освіти, кількості закритих класів, закладів.
V) Суб’єктам господарювання поновити на входах інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів одночасного перебування відповідно до постанови КМУ від 9 грудня 2020 №1236.
VІ) З 24 січня 2022 р. тимчасово заборонити масові зібрання, дискотеки, святкові події, крім випадків 100 % вакцинації усіх учасників таких заходів із заповненістю приміщень, яка не перевищує 50% загальної кількості (контроль покласти на організаторів заходів та керівників-адміністраторів).
VІІ) Управлінню транспортних мереж та зв’язку організувати максимально можливу вакцинацію водіїв та кондукторів громадського транспорту.
VІІІ) Весь персонал закладів громадського харчування, торгівлі та інших закладів побутового обслуговування населення (крім товарів першої необхідності), які обслуговують населення з приймання відвідувачів, повинен бути 100% вакцинований та заповненість приміщень не повинна перевищувати 50% загальної кількості.
Усі обмеження, окрім тих, де зазначена дата їх запровадження, набувають чинності 26 січня 2022 р.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

Андрій Шимків отримав по 200 балів з математики, хімії та історії України...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:09


Відомий волонтер і громадський діяч Сергій Притула із Тернопільщини охрестив свого наймолодшого сина Марка у Києво-Печерській лаврі...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 18:05


Світлини тернопільських бійців із власними дітьми опублікували в День батька на сторінці 44 окремої артилерійської бригади у Фейсбуці...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 17:47


Історія переселенки з Краматорська надихає не опускати рук навіть у найскладніших ситуаціх...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 19:04


У Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася перша проща священничих родин Тернопільсько-Зборівської архиєпархії...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:21



Теми дня
21 Червня
20 Червня
14 Червня
13 Червня