Що ж він за один, той MELOVIN, і що у нього з оком, — таке питання не дає спокою українцям від суботи, 24 лютого, відколи відбувся фінал Національного відбору «Євробачення’2018», під час якого авторитетне журі та глядачі разом обрали представника від України. Melovin отримав другу найвищу оцінку від журі конкурсу і максимум від телеглядачів. За пісню «Under the ladder» у його виконанні проголосували понад 60 тисяч людей — це третина від загальної кількості голосів. Хто ж такий Melovin і чи є в нього шанс на перемогу в Лісабоні?
Хто і звідки, і чому?
21-річний одесит Костя Бочаров із тих людей, котрі «не здаються без бою». Саме цю пісню Святослава Вакарчука він співав, коли з третьої спроби потрапив на прослуховування проекту «X-Фактор’6», а потім переміг. Путівка на «Євробачення» далась йому також непросто. Він став фіналістом нацвідбору у 2017-ому, отримав найбільше голосів від глядачів, однак за сумою балів представляти Україну на домашньому конкурсі пішов гурт O`Torvald.
Упродовж року Melovin випустив кілька пісень, зняв відеокліп та приготував план перемоги у Нацвідборі. Як бачимо, план спрацював…
Однією з головних “фішок” співака є яскрава лінза біло-блакитного кольору в одному оці. Насправді у Кості все в порядку із зором. Яскраві лінзи — лише спосіб виділитися. Раніше в арсеналі співака були лінзи різних кольорів, зокрема, сірі та зелені. Нині ж він носить тільки біло-блакитну лінзу. За словами артиста, його праве око — справжнє, а ліве, з лінзою, символізує мистецтво.
Костянтин Бочаров народився 11 квітня 1997 року в Одесі в родині Микола та Валентини Бочарових. Ще з дитинства хлопець цікавився творчістю і завжди брав участь в різних постановках та концертах, які й сам неодноразово організовував. Костянтин пробував своїй сили у музичній школі, яку, як не дивно, покинув, і відправився у театральну школу, яку успішно закінчив.
Щодо псевдоніму, то, як раніше розповідав співак, його творче ім’я MELOVIN є поєднанням імені всесвітньо відомого дизайнера Маквіна (який є його кумиром) та свята Хелловіну. Співак досить вимогливий до себе і свого сценічного імені, тому часто просить ЗМІ і шанувальників називати його лише під псевдонімом MELOVIN. Більше того, ставити наголос правильно – на перший склад.
MELOVIN своїх шанувальників називає меловінаторами. Що цікаво, він їм навіть присвятив татуювання з написом “Brave. Love. Freedom.”, що перекладається, як “Сміливість. Любов. Свобода”.
Чи є шанси на перемогу?
Вже стало традицією говорити, що на «Євробачення» треба везти шоу з танцями та спецефектами. Однак після того, як змінився алгоритм визначення переможця конкурсу (до голосування глядачів додалася оцінка професійного журі), перемагали «невидовищні» солісти — Джамала та Сальвадор Собрал. Тому формат переможця вивести складно. Від того шанси є в усіх учасників конкурсу незалежно від стилю. У фіналі відбору Melovin співав свою «Under the ladder» (дослівно «Під драбиною») та грав на фортепіано, під яким язики полум’я спалювали опори східців. Використання вогню на сцені — прийом на «Євробаченні» не новий. Світлана Лобода виступала на «Євробаченні’2009» зі стовпами вогню та барабанною установкою. Цей прийом особливо не допоміг співачці… Але у Melovin є своя аудиторія. Це переважно дівчата-підлітки, які здебільшого й голосували за нього під час відбору. Чи будуть у нього фанатки в Європі, дізнаємося вже навесні.
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: MELOVIN, Євробачення, Євробачення’2018