Понеділок, 17 лютого 2025
• У Збаражі злодій заліз у чуже авто і викрав барсетку • 10 тисяч гривень пропонував п’яний водій у комендантську годину • Німецькі волонтери передали обладнання для Тернопільського центру служби крові • Захисник тернопільської бригади одружився в музеї Юліуша Словацького • Тернополянка хотіла стати моделлю, а втратила 28 тисяч гривень • Протаранив прокуратуру: 20-річний водій не впорався з керуванням • Робочі місця для людей з інвалідністю створили у Чортківській міській раді • У Тернополі відремонтують будинок, пошкоджений ворожим дроном • ПЦУ відкрила чоловічий монастир у Почаєві • “Життя обірвалося в розквіті сил”. Біля Часового Яру загинув захисник із Тернопільщини • Юні спортсмени з Тернопільщини здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях із лижних гонок • Посадовці з Тернопільщини будують бліндажі на прифронтовій території • У Тернополі англієць розбив вікно в поліції і пошкодив ліхтар • Зіткнувся з деревом… Фатальна аварія в селі Гермаківка • Два тернопільських борці здобули призові місця на чемпіонаті України з боротьби греко-римської • У Тернополі презентували фільм про батальйон «Свобода» гвардії Наступу «Рубіж» • У Тернополі хлопчик випав із вікна третього поверху • 16 тис доларів США – за допомогу в незаконному перетині кордону • За порубку дерев у заповіднику на Тернопільщині загрожує до п’яти років тюрми • Аварія у Тернополі: автомобіль збив 16-річну дівчину
П’яна дівчина з Лановеччини захотіла покататись на чужому автомобілі

Опубліковано: 14 Вересня о 9:36 4


Далеко заїхати на чужому автомобілі дівчині не вдалося. Власник транспортного засобу наздогнав зловмисницю та зателефонував до поліції.


Повідомлення про злочин надійшло до співробітників Лановецького відділення поліції від місцевого жителя. Зі слів чоловіка, невідома особа намагалася викрасти його автомобіль марки «ВАЗ-2106».

Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що потерпілий залишив автівку поблизу свого господарства. Опівночі почув, що хтось завів двигун машини. Вибігши на вулицю, побачив, як невідома особа від’їжджає на його автомобілі. Чоловік не розгубився і кинувся навздогін. Йому вдалося зупинити крадія транспортного засобу.

За кермом автівки перебувала 18-річна мешканка одного із сіл Лановецької міської громади. Дівчина була в стані алкогольного сп’яніння та свій вчинок пояснила бажанням покататися. Вона скористалася тим, що автомобіль був відчинений, а в салоні знаходилися ключі від замка запалювання.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до п’яти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

У Збаражі невідомий викрав із салону автомобіля барсетку з документами та грошима, а також банківською карткою...


Рубрика: , , Опубліковано: о 11:03


За 10 000 гривень п’яний водій намагався уникнути покарання за керування автомобілем у нетверезому стані...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:40


До Тернопільського обласного центру служби крові днями завітали німецькі волонтери з організації «Peace and Love Transports»...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:59


Боєць тернопільської 105-ої окремої бригади територіальної оборони під час відпустки одружився з коханою Ольгою...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 20:29


До працівників Тернопільського районного управління поліції звернулася 19-річна мешканка обласного центру...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:13



Теми дня
12 Лютого
11 Лютого
6 Лютого
5 Лютого