Четвер, 21 листопада 2024
• Зупинилося серце захисника із Чортківської громади • Воїн із Теребовлянщини отримав високу відзнаку від президента • Переселенка із Запоріжжя обійняла високу посаду в громаді на Тернопільщині • 18 листопада на Тернопільщині вимикатимуть електроенергію • Понад 400 маскувальних сіток відправили на фронт волонтери із Великої Березовиці • Аварія у Тернополі: автомобіль “Toyota” проїхав на червоний сигнал світлофора • Понад 12 млн гривень взяв киянин за неякісні спальні мішки для тернопільських шкіл • Молодь із Борщева проводить благодійні ярмарки для підтримки воїнів • “Ділки” з Тернопільщини незаконно переправляли чоловіків через кордон • На Тернопільщині жінки складають половину кандидатів до лав Сил оборони • “Її вишиванки – гордість усієї родини”. Віра Присіч із Тернопільщини відсвяткувала 90-річчя • Артистці з Бережан Інні Калинюк присвоїли високе звання • Трагедія у Копичинцях: третя смерть через гриби… • Тернопільські поліцейські врятували 72-річну тернополянку • У пожежі на Кременеччині загинув чоловік • У Тернопільській духовній семінарії відбулася зустріч освітян та священників • П’яний водій у Тернополі повалив дорожній знак • “Зібрали рекордну суму”. У школі на Тернопільщині провели благодійний ярмарок • Працівники Тернопільської митниці склали 62 протоколи про порушення митних правил • 13 громад стали новими учасниками «Марафону лип» від «Контінентал»
Перенесення мобільного номера з 1 травня. Як це працюватиме?

Опубліковано: 1 Травня о 13:00 381


Послуга із перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв'язку (MNP) запрацює з 1 травня. Cуть послуги: абонент мобільного зв'язку зможе перейти на обслуговування до іншого оператора, зберігши свій мобільний номер.


Що таке MNP?

Mobile Number Portability – це послуга повного перенесення номеру до іншого оператора. Вона дозволяє змінити оператора і при цьому зберегти свій номер, включно із кодом.

З появою в Україні MNP ваш номер належитиме вам, а не операторам. Сьогодні мобільний номер – це половина життя. На ньому: банківські та дисконтні картки, акаунти у соцмережах, доступи до сайтів та мобільних додатків, контакти друзів, родичів чи клієнтів.

За кордоном така послуга доступна вже давно. В Україні відповідний закон був прийнятий ще в 2010 році, але включення послуги постійно відкладали.

Наразі в Національній комісії регулювання зв’язку кажуть, що все готово і послуга запрацює з 1 травня цього року. Оператори також тестують обладнання і запевняють, що готові до її запуску.

Що треба зробити, щоб змінити оператора і зберегти свій номер?

  1. Переконатися, що номер зареєстровано на вас. Для цього необхідно зателефонувати своєму операторові, або відвідати його офіційний магазин. Співробітники магазину або call-центру скажуть вам, чи зареєстровано номер на вас. Якщо номер незареєстрований, то треба пройти процедуру реєстрації у поточного оператора.
  1. Подати заявку на портацію новому оператору. Заявку можна буде подати онлайн або особисто – на сайті оператора або у фірмовому магазині.
  2. Отримати нову SIM-карту, на яку буде перенесено номер. Як тільки оператор, від якого ви йдете, дасть згоду на перенесення вашого номеру, ви зможете прийти до найближчого фірмового магазину свого нового оператора та отримати там нову SIM-картку, на яку після цього буде автоматично перенесено ваш номер.

Чи може оператор відмовити у перенесенні номера?

Є декілька причин, через які поточний оператор або система можуть відмовити абоненту в отриманні послуги:

  1. Номер не зареєстрований;
  2. Номер зареєстрований на іншу особу;
  3. У заяві про перенесення подані неповні або недостовірні дані;
  4. Надання послуг було припинено з причин, передбачених законодавством (шахрайство та інше).
  5. Після останнього перенесення абонентського номера не минуло 30 календарних днів;
  6. Абонент подав заявки на перенесення номера кільком операторам мобільного зв’язку.

Які документи потрібні для реєстрації номера?

Щоб зареєструвати номер мобільного телефону на себе, можна подати будь-який з цих документів:

паспорт громадянина України;

паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

дипломатичний паспорт України;

службовий паспорт України;

посвідчення особи моряка;

посвідчення члена екіпажу;

посвідчення особи на повернення в Україну;

тимчасове посвідчення громадянина України;

посвідчення водія;

посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон;

посвідка на постійне проживання;

посвідка на тимчасове проживання;

картка мігранта;

посвідчення біженця;

проїзний документ біженця;

посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;

проїзний документ особи, якій надано додатковий захист;

реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Більше інформації можна знайти на сайті та на офіційних веб-сторінках мобільних операторів.


Джерело: Економічна правда
Позначки:

Нещодавно опубліковане

У Чортківській громаді чергова болюча втрата - 19 листопада зупинилося серце 54-річного військовослужбовця Павла Савки із села Росохач....


Рубрика: , Опубліковано: о 21:09


Головний сержант — командир гармати 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, мешканець с. Кровинка Теребовлянської громади Віталій Сирляк відтепер повний кавалер ордена «За мужність»...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:01


У Чортківській міській раді високу посаду обійняла переселенка із Запоріжжя Алеся Васильченко...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00


У понеділок, 18 листопада, внаслідок ракетного обстрілу обʼєктів енергетики, за розпорядженням НЕК «Укренерго» на Тернопільщині запроваджується графік погодинних вимкнень...


Рубрика: , Опубліковано: о 22:04


Уже понад рік у Великій Березовиці, що біля Тернополя, плетуть маскувальні сітки і відправляють на фронт...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:00



Теми дня
20 Листопада
17 Листопада
15 Листопада
12 Листопада