На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області в період вихідних і святкових днів з 24 до 27 серпня тривали ремонтні роботи на дорогах як державного, так і місцевого значення.
На трасі Н-02 Львів – Тернопіль на ділянці між Зборовом та Озерною (км 102-101) працювала установка РЕКС. Шляховики укріпили 1,1 км дорожньої основи. На ділянці Довжанка – Цебрів на 2,2 км виконали КМА та облаштовували вирівнюючий шар асфальтобетону. На цій же дорозі у понеділок, 28 серпня, розпочали ремонт ділянки протяжністю 1,3 км перед населеним пунктом Озерна. Там наразі регенерують дорожнє покриття.
Триває поточний ремонт і на трасі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече. Так, на ділянці протяжністю 3 кілометри від перехрестя Кременець – Біла Церква до Горинки настелено 2500 тонн ЩМА.
За допомогою ін’єкційно-струменевого методу ліквідовано 2200 кв. м неглибокої ямковості на дорогах Татарів – Косів – Коломия (ділянка Товсте – Борщів) та Тернопіль – Скалат – Жванець (ділянки Борщів – Мельниця-Подільська та Гусятин – Скалат).
Ліквідацію просадок і здуття продовжують дорожники на обході Тернополя. За останніх чотири дні тут настелили 60 тонн асфальтобетону.
На дорозі Порохова – Космирин ліквідовано близько двох тисяч квадратних метрів ямковості, а також здійснене вирівнювання.
У межах населеного пункту Хоростків (дорога Гримайлів – Яблунів) встелено 180 тонн гарячого асфальтобетону вирівнюючим шаром.
На умовах співфінансування тривають роботи з усунення пошкоджень дорожнього покриття на дорогах Підволочиськ — Скалат та Вербовець — Ласківці. За вихідні тут ліквідовано 750 квадратних метрів ямковості.
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: дороги, ремонт, Тернопільщина