Відразу викликала швидку допомогу, але лікарі констатували лише смерть чоловіка. На місце події виїжджала слідча група Кременецького районного відділу поліції.
За попередньою інформацією, потерпілий на території власного домогосподарства – в гаражі ремонтував автомобіль Mercedes-Benz Sprinter. Транспортний засіб підняв за допомогою домкрату і додатково встановив з обох боків дерев’яні колодки. Зняв колесо, заліз до оглядової ями та почав поправляти домкрат. У цей час одна з підпірок злетіла і автомобіль притиснув його до бетонного покриття.
За деякий час до гаража зайшла донька. Вона разом із сусідом вивільнила тіло батька і викликала швидку. Проте 36-річного кременчанина врятувати не вдалося. Слідчі відкрили провадження відповідно до статті 115 Кримінального кодексу України з поміткою “нещасний випадок”. Триває досудове розслідування, – повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Джерело: НОВА Тернопільська газета