Коли колядує «Тріода» — кожна нота зачіпає душу, а якщо голоси тріо здіймаються під куполами храму, це — божественно. Саме так цьогоріч розпочали зустріч Різдва «тріодівці». 26 грудня в Архикатедральному соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці у Тернополі відбувся вечір колядок, що започаткував різдвяні зустрічі у храмі під гаслом «Українським миром — колядуймо щиро!» Власне, першими гостями-колядниками став тернопільський гурт «Тріода». Ще торік «тріодівці» запровадили традицію колядувати в рідному краю, їздили з колядками по усій Тернопільщині. «На Різдво — додому» — такою є назва їхньої різдвяної програми. Сучасна обробка традиційних колядок “Тріодою” — дивовижна! “Тріодівці” не просто колядують, вони і на сцені, і в житті щиро радіють народженню Христа, і це відчуває слухач. Щоб ще більше наповнити свою програму святковим настроєм, цьогоріч тріо підготувало чудову відео-казку «На Різдво — додому», яку презентували в Архикатедрі. На початку нинішньої зими «тріодівці» зняли різдвяний кліп із виконанням колядок. У відео-казці — виконавці на вулицях засніженого Тернополя, колядують разом із молоддю в студії, а ще — завітали з колядою в одну священичу родину. Днями «тріодівці» представлять різдвяний кліп у соцмережах.
— Наш храм сповнився різдвяної музики, а між усіма присутніми вітала особлива родинна атмосфера. Це надзвичайний момент підготовки до зустрічі з народженим Спасителем, — сказав отець Роман Демуш, який організував зустріч із «Тріодою».
9 січня, о 19.00 год., до Архикатедрального собору Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці з колядою завітає Ірина Музика та гурт «Фіра», які презентують дебютну платівку колядок «Йде Різдво». А 27 січня, о 19.00 год., добірку колядок виконають хори Архикатедрального Собору.
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: відео-казка, На Різдво - додому, Різдво, Тріода