Понеділок, 20 травня 2024
• Олега Вийванка переобрали головою Тернопільського міськрайонного суду • “Працювала з нами 40 років”. Відійшла у засвіти секретарка Тернопільського міськрайонного суду • Інеса Сакалюк з Борщівщини творить чорні вишиванки на знак жалоби за чоловіком • “Життя обірвалось, мов тоненька ниточка”. Раптово померла студентка тернопільського вишу • Подружжя з Кременеччини взяло на виховання двоє дітей • «Контінентал» завершив посів ярих культур та посадку картоплі • Що робити, якщо посвідчення УБД втрачене чи пошкоджене? • Як покарали суддю з Чорткова, який закрив справу щодо смертельної ДТП? • У Чортківській лікарні провели складну операцію на черепі в важкопораненого захисника • Вісім аварій, троє загиблих… За вихідні на Тернопільщині трапились смертельні ДТП • Найдорожчий лот – тубус із зображенням Чорткова. На Тернопільщині провели благодійний аукціон • Тернополянин був свідком аварії і потрапив під колеса іншого автомобіля • Єпископ і капелан о. Володимир Фірман отримав нагороду за волонтерство • «Привіт, позич гроші». Жінка з Тернопільщини втратила понад 12 000 гривень • Антонові назавжди 25 років, Віктору – 35. На Тернопільщині зустріли двох загиблих Героїв • На Тернопільщині розпочалась найбільша в Україні теренова гра «Гурби-Антонівці» • Переселенці відвідали музей та легендарний хутір на Тернопільщині • У Тернополі «вар’яти» презентують нову гумористичну програму • Господарство на Тернопільщині не використовує штучних добрив та хімікатів • Величезний великодній кошик встановили у Заліщиках
У Новий рік – із новим баченням, але із збереженням традицій та цінностей

Автор: Опубліковано: 23 Грудня о 12:45 47


Підсумки року для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя.


Новорічні та різдвяні свята – це час радісних і дивовижних змін, коли прийнято підсумовувати, оцінювати зроблене, складати плани на майбутнє. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік, який минає, для Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя – був насичений знаковими подіями, напруженою працею, глибоким змістом та вагомими звершеннями.
– Попри те, що 2020-ий був нелегким для усіх, у нашому закладі вищої освіти відбулося багато подій та змін, і Новий рік ми зустрічаємо із новими здобутками, далекосяжними планами, оптимізмом та вірою у найкраще, — зазначає ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий. – Рік, що минає, був для університету насиченим на результативну наукову діяльність, міжнародну співпрацю та спортивні досягнення. Велике задоволення отримуємо від перемог наших студентів на всеукраїнських та міжнародних конкурсах і олімпіадах, бо переконаний, що наші юнаки та дівчата – найкращі.
Цей рік для нас ознаменувався насамперед зміною статусу університету. 25 серпня в історії вишу було перегорнуто нову сторінку — наказом Міністерства освіти та науки України університет отримав статус класичного й нову назву – Західноукраїнський національний університет! Це не просто зміна вивіски, а повний ребрендинг! Це – визнання усіх здобутків і напрацювань закладу вищої освіти, який за змістовним наповненням організації навчального процесу, наукової діяльності та міжнародної діяльності уже давно функціонував як класичний виш.
ЗУНУ – серед найкращих закладів вищої освіти України
До слова, у нещодавно опублікованому щорічному міжнародному рейтингу закладів вищої освіти QS EECA University Rankings Західноукраїнський національний університет посідає 13-те місце серед 200 найкращих закладів вищої освіти України. Це престиж і визнання. Пишаємося тим, що рейтинг, який формується незалежною міжнародною компанією, засвідчує наш високий статус та вагомі досягнення професорсько-викладацького колективу класичного університету Тернополя.
Ми хочемо зробити Тернопіль науковим центром Західної України. Це повинно стати новітнім трендом, бо ж так і є! Упродовж останніх років науковці нашого університету були серед розробників Бюджетного кодексу, новітнього Податкового кодексу, політики децентралізації. Тож коли ми бачимо, що на основі наукових розробок фахівців нашого закладу проводяться загальні реформи в Україні, то розуміємо, що наші науковці заслуговують на всеукраїнське визнання. Зміною статусу університету на Західно-
український ми хочемо показати, що Тернопіль є унікальним стратегічним містом, яке розташоване практично у центрі Західної України. У нас навчаються студенти із 21 області нашої країни, отже, університет уже давно є національним не лише за статусом.
Університет, в якому все – для студента!
– Щороку у нашому університеті збільшується кількість студентів та спеціальностей, — розповідає Андрій Крисоватий. — За змістовним наповненням організації навчального процесу, наукової діяльності та міжнародної ми виросли зі статусу суто економічного університету: економічні спеціальності в структурі підготовки фахівців нашого закладу вищої освіти складають 23 відсотки. У нас є потужний факультет комп’ютерно-інформаційних технологій, юридичний, соціально-гуманітарний факультет та навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування. Наші студенти вивчають соціальне забезпечення та педагогіку вищої школи, соціальну теологію, бізнес-комунікації та переклад, журналістику та ще багато іншого. Саме тому постало питання про зміну статусу на класичний багатогалузевий університет. Ми пропонуємо своїм студентам нові спеціальності – технічні, інженерні, природничі, юридичні, а також гуманітарного спрямування.
Настала нова ера для сучасної вищої освіти. Для нас сьогодні найважливішим є те, що, зберігаючи всі академічні компетенції, ми є майданчиком для дієвої комунікації та обміну думками. Відкритість до нового та постійне оновлення – запорука відповідності часу. Розуміємо, що від того, наскільки якісною буде освіта наших дітей, залежить стабільність завтрашнього дня, тому продовжуємо працювати над створенням максимально сприятливих умов для надання сучасних освітніх послуг. Ми переконані, що наступний рік стане періодом закріплення досягнутих результатів та підкорення нових вершин.
Проводжаючи знаменний для університету рік, хочемо висловити вдячність кожному студенту за працелюбність, відповідальність та прояв інтелектуального потенціалу задля досягнення цілей, які поставали перед нами протягом року. Щиро дякую також колективу науково-педагогічних працівників і співробітників ЗУНУ – за трудові успіхи та наукові здобутки, вірність і відданість рідному вишу, активну участь в усіх університетських починаннях, за ентузіазм та натхнення, що творять неповторну академічну атмосферу Західноукраїнського національного університету – класичного університету Тернополя. Наша спільна робота буде успішно продовжена у прийдешньому році, який, безперечно, буде наповнений новими успіхами та радощами, новими планами і результатами!
Вітаю усіх тернополян з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай свята будуть наповнені усмішками Ваших близьких, теплом сердець та радістю! Хай чудові зимові свята сповнять Ваші серця оптимізмом і любов’ю і ці почуття не залишать Вас упродовж усього року!


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

17 травня 2024-го року на зборах суддів Тернопільського міськрайонного суду обрано голову суду - Вийванка Олега Михайловича, який дотепер вже обіймав цю посаду...


Рубрика: , Опубліковано: о 10:00


Сьогодні, 17 травня, на 60 році життя передчасно пішла у засвіти старша секретарка Тернопільського міськрайонного суду Ольга Козачок....


Рубрика: , Опубліковано: о 11:34


Родина Інеси Сакалюк з Тернопільщини зберігає як реліквію чорні борщівські вишиванки своїх предків...


Рубрика: , Опубліковано: о 8:51


Раптово обірвалося життя студентки факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка Оксани Олійник...


Рубрика: , , Опубліковано: о 19:02


Подружжя Ірина та Віталій Юзюки із Великодедеркальської громади Кременецького району, що на Тернопільщині, взяли на виховання двох діток - 12-річну дівчинку і 14-річного хлопчика...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:00Теми дня
19 Травня
17 Травня
15 Травня
14 Травня
13 Травня