Вівторок, 25 червня 2024
• Сергій Притула просить про донати на свій день народження • Помер лідер дисидентського руху з Тернополя Дем’ян Чернець • У Тернополі відбулася зустріч із родинами загиблих бійців бригади «Лють • Пережила трагедію операції “Вісла”: довгожителька з Тернопільщини святкує 100-літній ювілей • Смертельна аварія на Кременеччині: син і батько перекинулись на автомобілі • Із Заліщиків до Києва – на дивані! Винахідник вирушив у тур-збір на потреби ЗСУ • На “Рогатці” в Тернополі облаштували кільцевий рух • «Україна – наш дім»: переселенці знайшли прихисток в соціальному житлі в Чорткові • 1000 доларів хабара – за успішне закінчення навчання у виші Тернополя • Народному хору «Заграва» із Тернополя – 35 років • Замість весілля – похорон. Наречена захисника з Тернополя одягнула білу сукню… • Аварія у Тернополі: автобус врізався в стовп • Волонтери з Бережан зібрали 2,5 тонни макулатури задля донатів • 34 тисячі гривень видурили у пенсіонерки з Тернопільщини • “Пишаємось нашим татом!” Донька захисника з Тернопільщини зворушила привітанням • Шантажували подружжя і вимагали 4 тисячі доларів • “Тонко відчував своїх моделей”. Передчасно обірвалось життя відомого фотографа з Тернополя • “Пришвидшував” виготовлення паспортів: судитимуть чоловіка із Чорткова • Картину Івана Марчука продали за 300 тисяч доларів • Затримали тернополянина, який продав… гранату
У Тернополі частково відновлює роботу малий і середній бізнес

Опубліковано: 6 Травня о 18:00 116


Вихід з карантину буде поетапним, залежно від рівня захворювання на COVID-19
.


Оперативний штаб по боротьбі з COVID-19 у Тернополі прийняв рішення про надання дозволу з 5 травня на часткове відновлення роботи ряду сфер життєдіяльності, що були дозволені Постановою Кабінету Міністрів України. Зокрема, йдеться про торгівлю продуктами швидкого харчування, надання фінансових послуг, ургентну стоматологічну допомогу.

З цього приводу міський голова Тернополя Сергій Надал заявив наступне: «Цього рішення всі чекали з нетерпінням давно. Тепер головне — щоб проведені карантинні заходи не виявились марними. На виконання вимог Кабінету Міністрів України підприємці повинні жорстко дотримуватися санітарних норм: регулярно проводити дезінфекцію приміщень, вимірювання температури у працівників, неухильно дотримуватись вимог гігієни. Звертаюся до підприємців: ви несете відповідальність не тільки за здоров’я працівників і клієнтів, а й за здоров’я їхніх рідних і близьких.»
Сьогодні епідеміологічна ситуація в області залишається складною, в першу чергу через появу нового осередку інфікування на півночі Тернопільщини під час великодніх свят. Тому радикальна відміна карантину може спровокувати різке погіршення ситуації.
«Можливо, в інших містах України можуть вдаватися до швидших методів виходу з карантину. Але поки Тернопільська область залишається серед лідерів щодо кількості хворих на коронавірус, ми не маємо права ризикувати. Вихід з карантину буде поетапним, залежно від рівня захворювання», — пояснив Сергій Надал.

Які конкретні види діяльності дозволені в Тернополі з 5 травня 2020 року:
1. Діяльність з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки за умови забезпечення персоналу і споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, а також із дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі у день, вимірюванням температури працівників перед початком роботи, безконтактною передачею замовлень.
2. Торгівля продуктами швидкого харчування, в тому числі кавою і гарячими напоями в одноразовому пакуванні – із забороною вживання їжі та напоїв у місці продажу, за умови забезпечення персоналу і споживачів засобами індивідуального захисту, зокрема, респіраторами або захисними масками, а також з дотриманням вимог санітарної обробки приміщень не рідше, ніж двічі у день, вимірюванням температури працівників перед початком роботи, безконтактною передачею замовлень.
3. Провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ за умови перебування в приміщенні не більше одного відвідувача, з використанням засобів індивідуального захисту працівниками та відвідувачами, а також з дотриманням інших санітарних та протиепідемічних заходів — прибирання з деззасобами двічі в день з відміткою в графіку прибирань.
4. Надання ургентної (невідкладної) стоматологічної допомоги приватними стоматологічними клініками і кабінетами за умов:
– наявності довідки, розміщеної на доступному для відвідувачів місці про результати аналізів обстеження на COVID-19 методом ПЛР;
– забезпечення роботи медичного персоналу в засобах індивідуального захисту згідно з наказом МОЗ України від 30.04.2020 р. №994 «Про внесення змін до додатку 6 до Стандартів медичної допомоги «Коронавірусна хвороба (COVID-19)»;
– за попереднім записом, але не більше одного пацієнта в кабінеті;
– дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів в умовах карантину згідно з наказами МОЗ України.
Пресслужба Тернопільської міської ради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , , , ,

Нещодавно опубліковане

Особливості гральних автоматів в онлайн казино на гривні парік 24...


Рубрика: Опубліковано: о 15:49


Відомий телеведучий та волонтер Сергій Притула з Тернопільщини нині святкує день народження...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:21


Відійшов у вічність тернополянин Дем’ян Іванович Чернець - громадсько-політичний діяч, колишній політв’язень, що зазнав репресій за участь у боротьбі за незалежність України у XX столітті, заступник голови Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:12


Аби підтримати родини загиблих бійців об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють» на зустріч з ними прийшли заступник командира бригади «Лють» В’ячеслав Вусінський, начальник Головного управління Національної поліції Тернопільщини Сергій Зюбаненко та виконувач обов'язки голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Важинський...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:05


21 червня свій 100-річний ювілей святкує мешканка с.Долина Теребовлянської громади Пелагія Іванівна Козачок...


Рубрика: , , Опубліковано: о 8:54Теми дня
22 Червня
21 Червня
20 Червня
19 Червня
17 Червня