Він стверджує, що може грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. При цьому «звичайний» піаніст може виконати максимум 13-14 нот в секунду. Він вчився у Канаді, мешкав у Франції, працював у Паризькій опері. Майже все своє життя він був невизнаний. Світ класичної музики не приймав його. У своїх інтерв’ю Мельник розповідав, що йому доводилося голодувати в Парижі, грати в готелях, де його ніхто не слухав…
Йому незабаром 70, і нині його концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора року тому вперше приїхав з концертом і до України.
Ще на початку 80-их піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом. Він боїться, що його «безперервна музика» може померти разом з ним.
У рамках свого всеукраїнського туру 14 квітня Любомир Мельник вперше виступить у нашому місті — дасть концерт у Тернопільській обласній філармонії. Квитки вартістю від 100 до 350 гривень можна придбати онлайн на concert.ua
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: піаніст, Тернопіль