Четвер, 21 листопада 2024
• Зупинилося серце захисника із Чортківської громади • Воїн із Теребовлянщини отримав високу відзнаку від президента • Переселенка із Запоріжжя обійняла високу посаду в громаді на Тернопільщині • 18 листопада на Тернопільщині вимикатимуть електроенергію • Понад 400 маскувальних сіток відправили на фронт волонтери із Великої Березовиці • Аварія у Тернополі: автомобіль “Toyota” проїхав на червоний сигнал світлофора • Понад 12 млн гривень взяв киянин за неякісні спальні мішки для тернопільських шкіл • Молодь із Борщева проводить благодійні ярмарки для підтримки воїнів • “Ділки” з Тернопільщини незаконно переправляли чоловіків через кордон • На Тернопільщині жінки складають половину кандидатів до лав Сил оборони • “Її вишиванки – гордість усієї родини”. Віра Присіч із Тернопільщини відсвяткувала 90-річчя • Артистці з Бережан Інні Калинюк присвоїли високе звання • Трагедія у Копичинцях: третя смерть через гриби… • Тернопільські поліцейські врятували 72-річну тернополянку • У пожежі на Кременеччині загинув чоловік • У Тернопільській духовній семінарії відбулася зустріч освітян та священників • П’яний водій у Тернополі повалив дорожній знак • “Зібрали рекордну суму”. У школі на Тернопільщині провели благодійний ярмарок • Працівники Тернопільської митниці склали 62 протоколи про порушення митних правил • 13 громад стали новими учасниками «Марафону лип» від «Контінентал»
Класичний університет Тернополя – університет, який єднає зі світом!

Опубліковано: 11 Листопада о 9:00 15


Карантин – не завада для якісного навчання і цікавого насиченого студентського життя: у цьому переконалися студенти класичного університету Тернополя – Західноукраїнського національного університету! Адже саме тут дистанційна форма освіти за допомогою найсучасніших комунікаційних технологій формує свідомих, суспільно активних фахівців, конкурентоспроможних на європейському і світових ринках праці.


Люди приходять до університету не просто, щоб посидіти за партою на занятті чи з книгою в бібліотеці, а передусім за якісним досвідом і спілкуванням. І навіть з переходом навчання онлайн у ЗУНУ студенти отримують і те, і інше! Студентські дебати, воркшотпи, мітапи, інтелектуальні ігри та відкриті лекції найфаховіших викладачів з усієї України і закордону – студенти ЗУНУ не лише спілкуються одні з одними та із викладацьким складом вишу, на відстані одного кліку для них – увесь світ!

 

Студенти ЗУНУ поспілкувались із молоддю з університетів Німеччини та Африки
У межах роботи Школи міжнародних комунікацій класичного університету Тернополя відбулася онлайн зустріч студентів з університетів Німеччини, Африки та України. Мета заходу – покращення міжкультурної комунікації та розвиток міжнародної співпраці.
У проєкті взяли участь студенти Університету
Потсдам і д-р Андреас Торстен (Dr. Andreas Torsten aus der Universität Potsdam, Deutschland), студенти Університету Капштадт та доцент Ріко Ерен (Dozent Rico Ehren aus Kapstadt, Südamerika), а також студенти Західноукраїнського національного університету та директор Школи міжнародних комунікацій, професор Ольга Царик.
Учасники спілкувалися німецькою мовою в робочих групах на тему «Табу в міжкультурній комунікації».

Ліза Бауер з Австрії: «Я помітила, що студенти ЗУНУ дуже вмотивовані!»
У рамках співпраці Західно-українського національного університету та Віденської вищої педагогічної школи (проєкт «Еразмус +») до класичного університету Тернополя вперше приїхала на семестрове навчання австрійка Ліза Бауер (Lisa Bauer, Pädagogische Hochschule Wien, Österreich). Ліза уже два місяці навчається в ЗУНУ і поділилася своїми враженнями від університету.
– Мене звати Ліза Бауер, мені 23 роки. Я приїхала із Відня (Австрія), беру участь у програмі обміну «Еразмус+» в Україні. Здобуваю освіту в Австрії вже чотири роки. Моя спеціалізація – учитель молодших класів для дітей з обмеженими можливостями від 6 до 10 років. Я закінчила школу в 2016 році і мала великі труднощі із вибором освітнього напряму. Але, працюючи з дітьми, зрозуміла, що фах вчителя молодших класів – це правильне рішення. Мені подобається те, що я вивчаю. У першому семестрі я мала можливість пройти практику з дітьми у навчальному середовищі, і це було чудово.
Я навчаюся у ЗУНУ лише 2 місяці, але вже помітила, що студенти університету дуже вмотивовані, бо хочуть досягнути поставлених цілей!
Як на мене, немає великої різниці між українськими та австрійськими студентами. Молодь, яку я зустрічала, йде до своєї мети. Студенти хочуть поїхати за кордон та зацікавлені у вивченні іноземних мов. Найбільше мені сподобалося, що всі тут дуже привітні та відкриті. Тільки приїхавши до університету, я сильно хвилювалася, що не знаю української мови й мала спілкуватися лише англійською. Переживала також, що довго не бачитимусь із родиною. Коли прибула до Тернополя, мене зустріли привітні дівчата: «Привіт, Ліза!», «Як справи?», «Як ти?» – і тоді я відчула полегшення, що не буду почуватися як «не своя». А враження про сам університет узагалі чудові! Професорка та директорка Школи міжнародних комунікацій Ольга Царик показала мені університет та познайомила із молоддю. Я дуже хвилювалася, але, як я вже зазначала, усі були дуже люб’язні до мене.
Разом із новими друзями тут ми гуляємо, слухаємо музику, читаємо книжки, також відвідуємо кінотеатри та музеї. Кожного дня я витрачаю одну-дві години на навчання, тоді коли маю домашнє завдання. Оскільки моє спрямування — це інклюзивна освіта, я переглядаю багато документальних фільмів, читаю книги про психічні та фізичні порушення у дітей. Я фокусуюся на інклюзивній освіті, тому хочу змінити те, як суспільство бачить людей із обмеженими можливостями. Це ціль, яку я поставила собі у майбутньому. Таким дітям також треба дати шанс на повноцінне життя.
Передаю привіт друзям, сім’ї та хочу подякувати усім, хто підтримував мене та посприяв навчанню в Україні. Раджу брати участь у програмі обміну «Еразмус+», поїхати за кордон, отримати нові враження та досвід. Переконана, що усі мають можливість це зробити, і це неймовірно класно.
А усім студентам ЗУНУ хочу побажати бути вмотивованими, сфокусованими та ніколи не забувати про свою мету. Навчання може бути складним, але ми завжди маємо пам’ятати про те, чому обрали цей шлях.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Нещодавно опубліковане

У Чортківській громаді чергова болюча втрата - 19 листопада зупинилося серце 54-річного військовослужбовця Павла Савки із села Росохач....


Рубрика: , Опубліковано: о 21:09


Головний сержант — командир гармати 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних Сил України, мешканець с. Кровинка Теребовлянської громади Віталій Сирляк відтепер повний кавалер ордена «За мужність»...


Рубрика: , Опубліковано: о 15:01


У Чортківській міській раді високу посаду обійняла переселенка із Запоріжжя Алеся Васильченко...


Рубрика: , , , Опубліковано: о 10:00


У понеділок, 18 листопада, внаслідок ракетного обстрілу обʼєктів енергетики, за розпорядженням НЕК «Укренерго» на Тернопільщині запроваджується графік погодинних вимкнень...


Рубрика: , Опубліковано: о 22:04


Уже понад рік у Великій Березовиці, що біля Тернополя, плетуть маскувальні сітки і відправляють на фронт...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:00



Теми дня
20 Листопада
17 Листопада
15 Листопада
12 Листопада