Понеділок, 22 липня 2024
• У готелі в Тернополі військовий застрелив прикордонника • Мамині вишиванки передала до музею в Залізцях • Надії було лише 24. Обірвалось життя поліцейської з Тернопільщини • Олександра Криницького призначили представником уповноваженого з прав людини в Тернопільській області • 20 тисяч кал – на городі у Василя Романчака із Теребовлянщини • Землю накрила магнітна буря червоного рівня • У рідному селі Романа Купчинського на Зборівщині відновлюють музей • У Великій Березовиці вшанують загиблих Героїв • Вбивство Ірини Фаріон: деталі замаху та версії слідства • Працівниця “Тернопільводоканалу” творить дивовижні речі з бісеру • Посадовцю з Тернопільщини повідомлено про підозру через закупівлю генераторів • Чи розпочнеться в серпні навчання в тернопільських школах? • Просунули “вигідного” переможця тендеру. Перед судом постануть селищний голова і депутатка з Тернопільщини • Ансамбль танцю “Сонечко” здобув перемогу на фестивалі в Болгарії • Погрожував дружині розправою. Судитимуть чоловіка з Підволочиська • Закарбували красу Коропця. Співачка Віта Грицак сфотографувалася біля Дністра • Фермер із Тернопільщини частує динями пацієнтів лікарні й літніх людей • Верховна Рада скасувала перехід на літній час • Письменниця з Харкова презентувала свої книги у Бережанах • Митрополит Епіфаній очолить Літургію у храмі-пантеоні на Тернопільщині
«Контінентал Фармерз Груп» продовжує розвивати точне землеробство

Автор: Опубліковано: 4 Лютого о 8:00 16


«Контінентал Фармерз Груп» підтримує світові тенденції ведення сільського господарства та продовжує розвивати точне землеробство. Воно передбачає роботу не з полем загалом, а з його окремими ділянками, які навіть у межах невеликого земельного масиву можуть різнитися між собою: мати неоднаковий вміст елементів живлення, рельєф, склад ґрунту.


Щоб вивчити стан та особливості кожної ділянки, в компанії здійснюють картування врожайності. Інформацію отримують у вигляді картографічних даних, відтак можна одразу проаналізувати вплив різних факторів на показники врожайності. Це допомагає зрозуміти, де на родючість впливає ґрунт, а де фактори — рельєфу чи технологічні чинники. Спеціалісти компанії працюють також над аналізом та хімічним обстеженням ґрунтів. Відповідно до лабораторних результатів для різних культур формують рекомендації щодо збереження родючості та систем підживлення під заплановану врожайність. На основі цих відомостей коригують інформацію про зони продуктивності полів і можуть краще адаптувати виробництво під внесення поживних елементів у ґрунт.
Ще на початковому етапі впровадження точного землеробства в «Контінентал Фармерз Груп» переоснастили техніку, зокрема сівалки, обладнанням «PrecisionPlanting», яке дає змогу покращити якість посіву завдяки дотриманню норм та рівномірній розкладці насінин, а також автоматично перекривати сошники в зонах, де вже здійснено посів. Саме через це минулого виробничого сезону і вдалося якісніше посіяти кукурудзу, соняшник та сою.
За словами керівника служби точного землеробства Дмитра Зайцева, ще одним запровадженим елементом точного землеробства стало диференційоване внесення підживлення і систем захисту — це коли в період весняного відновлення вегетації обприскувачами й розкидачами вносять потрібні норми азотних добрив на ділянки, де культури розвиваються повільніше через певні природні або ж погодні фактори. Основна мета цього способу — економія ресурсів і досягнення максимальної ефективності кожної ділянки поля.
Велику увагу «Контінентал Фармерз Груп» приділяє збереженню та покращенню родючості ґрунтів, тому вимірює їх ущільненість. Адже саме цей фактор впливає на розвиток кореневої системи та перешкоджає накопиченню вологи. «Ми придбали пенетрологери — пристрої, які вимірюють і автоматично передають на сервер дані про ущільненість. За їх допомогою визначаємо такі ділянки поля і на основі отриманих відомостей добираємо необхідний агрегат та визначаємо оптимальну глибину ґрунтообробітку. Так ми розв’язуємо одразу два завдання — оптимальне використання техніки та ефективний обробіток землі», — наголошує керівник служби точного землеробства «Контінентал Фармерз Груп» Дмитро Зайцев.
У компанії успішно працює відділ дистанційного зондування землі. Щоб оцінити стан культур, його працівники системно облітають посіви. Відповідно до отриманих результатів роблять звіт, який допомагає переглянути стан великого об’єму посівів і швидко оцінити ситуацію на полях.
«Контінентал» має власну мережу метеостанцій, яка допомагає отримати інформацію про реальний стан погоди в областях, де працює компанія, запущено мобільні метеостанції. Їх встановлюють на техніку (наприклад, на оприскувачі), завдяки чому просто під час роботи в полі можна бачити метеорологічний звіт. Цей проєкт важливий, бо для бажаного результату засоби захисту рослин слід вносити за оптимальних погодних умов.
«Контінентал Фармерз Груп» націлена на досягнення максимальної ефективності й результативності свого виробництва. Працюють і над впровадженням автоматизованого обліку добрив, насіння, ЗЗР, що дасть змогу оптимізувати навантаження на працівників та рівномірно розподілити їх роботу.
У «Контінентал» кажуть, що впровадження точного землеробства уже дало певні результати: вдалося мінімізувати пересіви, а посів з технологічною колією зменшив кількість пошкоджених рослин обприскувачами. Завдяки диференційованому внесенню підживлення і систем захисту на окремих полях вдалося зекономити до 60% засобів захисту рослин. Компанія продовжує розвивати цей напрям і надалі.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Нещодавно опубліковане

В одному з готелів Тернополя військовослужбовець у званні майора застрелив бійця Держприкордонслужби...


Рубрика: , Опубліковано: о 16:00


До Залозецького краєзнавчого музею днями передали родинні вишиванки із села Настасів...


Рубрика: , Опубліковано: о 14:19


Передчасно пішла із життя дільнична офіцерка поліції сектору полiцейської дiяльностi № 2 (м. Шумськ) старша лейтенантка полiцiї Надiя Мельник...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:57


Новим представником уповноваженого з прав людини в Тернопільській області став Олександр Криницький...


Рубрика: , Опубліковано: о 12:47


У Василя Романчака з села Підгайчики Теребовлянської громади біля хати росте майже 20 тисяч кущів кал...


Автор: Рубрика: , Опубліковано: о 12:33Теми дня
21 Липня
20 Липня