Агрохолдинг «Мрія» традиційно привітав усіх своїх співробітників з Днем працівника сільського господарства та відзвітував про свої досягнення.
«У 2018-ому в нас, як і завжди, було багато подій, та найголовніша – ми реструктуризували борг, що отримали після дефолту у 2014-ому році, – зауважує генеральний директор компанії «Мрія агрохолдинг» Саймон Чернявський. — Це справді безпрецедентна подія! Нам потрібно було чотири роки для того, аби домовитися з кредиторами, але нам все вдалося, чим я неймовірно пишаюся».
У серпні 2018 року агрохолдинг успішно завершив реструктуризацію боргу, знизивши боргове навантаження з 1,1 млрд. дол. до 309,5 млн. дол.
«Друга важлива подія, – підсумовує рік Саймон Чернявський. – У «Мрії» з’явився профільний інвестор – SALIK UK Ltd. Це надзвичайна подія, що забезпечить майбутнє нашої компанії».
Надалі «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією Salic – Continental Farmers Group (CFG). Наступні кілька місяців «Мрія» і CFG сфокусуються на підготовці до інтеграції активів і розробці стратегії об’єднаного бізнесу під керівництвом Саймона Чернявського на посаді генерального директора і Марка Леарда на посаді голови правління. Компанії планують представити спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року.
Саймон Чернявський запевнив працівників «Мрії», що підстав для хвилювань немає: жодних скорочень у компанії після об’єднання з інвестором не буде, а тільки покращення умов праці. Зокрема, під час підписання угоди новий власник «Мрії» заявив про свій намір інвестувати значні кошти в сучасне обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку. Тож «Мрія» і надалі працюватиме, дотримуючись власної бізнес-філософії, – це місії, візії і цінності компанії, що стали орієнтиром для кожного співробітника і колективу загалом. Місія «Мрії» відображається у гаслі «Зрощуємо успіх!», її візія — бути ефективним лідером українського агробізнесу, надійним партнером і відповідальним роботодавцем. А цінності, якими керується агрохолдинг у своїй роботі, це насамперед відкритість, відповідальність, турбота і результативність.
Як відзвітувало керівництво компанії, 2018-ий став для «Мрії» успішнішим: за останніх три роки вперше вдалося вчасно зібрати урожай, не затягуючи у зимовий період. Окрім виробничих показників, «Мрія» проводить активну соціальну підтримку громад, з якими співпрацює. Компанія втілює в життя ініціативи місцевих громад у галузях освіти, медицини, культури та спорту, інфраструктури, духовності, благоустрою та адресну допомогу. Окрім того, незмінною залишається допомога агрохолдингу на потреби українських бійців. За 11 місяців цього року соціальний бюджет компанії склав майже 21 млн. гривень.
Важливим проектом для компанії залишається розвиток та підтримка кооперативного руху на селі. За фінансовою та експертною допомогою «Мрії» на Тернопільщині працює 28 кооперативів, з них 10 створено цього року. На наступний рік компанія також планує розвивати цей напрямок, створювати нові кооперативи і допомогти існуючим розвивати переробку та дорожче продавати свою продукцію. Цього року, для прикладу, вже побудовано цех заморозки ягід у першому кооперативі, який підтримує «Мрія», – це «Файна поляна» у Козівському районі. Є також плани щодо створення цеху з виготовлення вуликів для бджолярських кооперативів. Чому саме кооперативний рух? У «Мрії» як у європейській компанії з європейськими цінностями переконані, що заможні селяни – це заможна Україна. І саме кооперативи дозволяють створювати робочі місця і отримувати гідний прибуток людям. До речі, у згаданих вище 28-ти кооперативах задіяно понад тисячу осіб, що в компанії вважають чудовим результатом.
У рамках святкування відбулося також нагородження кращих співробітників за підсумками сезону. Адже у «Мрії» переконані, що саме працівники – це основна цінність та гордість успішного підприємства. Керівництво агрохолдингу висловило глибоку вдячність за особистий внесок кожного у відновлення компанії та в розвиток сільськогосподарської галузі України загалом.
Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: Агрохолдинг «МРІЯ»