Умовами виплат є збереження рівня заробітної плати в розмірі не менше ніж дві мінімальні заробітні плати у місяці сплати єдиного соціального внеску за особу, працевлаштовану на нове робоче місце, а також не зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці — в іншому разі роботодавець втрачає право на компенсацію.
Підставою для включення суб’єкта господарювання до переліку отримувачів компенсації є офіційно подані документи: заява щодо отримання компенсації та повідомлення про наявність або відсутність факту отримання державної допомоги.
Обсяг компенсації визначається як розмір сплаченого єдиного соціального внеску за новостворені робочі місця. Компенсація виплачується одноразово протягом трьох місяців із дня працевлаштування.
Право на отримання фінансової підтримки матимуть суб’єкти господарської діяльності, які відповідають критеріям:
юридичні особи та фізичні особи — підприємці, які зареєстровані, здійснюють діяльність на території Тернопільської міської територіальної громади та сплачують податки до бюджету громади;
є представниками малого та середнього підприємництва, згідно з положеннями Господарського кодексу України, окрім тих, діяльність яких пов’язана із виробництвом та реалізацією підакцизних товарів та грального бізнесу;
забезпечують робочими місцями не менше 3 осіб;
не перебувають у стані ліквідації, реорганізації, банкрутства;
у яких відсутня заборгованість щодо сплати податків і зборів перед бюджетами всіх рівнів, а також відсутня заборгованість із сплати єдиного внеску та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.
Джерело: НОВА Тернопільська газета