– Вперше за багато років Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області має свій зал урочистих подій. Хоча він і не надто великий, але дуже затишний і оформлений по-сучасному. Сподіваюся, що молодята Тернопільщини охоче будуть проводити обряд одруження у цьому гарному залі. Локація у «Березолі» у нас також наразі залишається, але якщо «Офіс щастя» буде успішним, то залишимо тільки його, – зауважує начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард Кольцов.
Першу церемонію у новому залі провели для Ярослава та Оксани Ратушняків з Чорткова. Подружжя вирішило поновити шлюбні обітниці у рамках послуги «Ювілейне весілля».
– Чому ми у Тернополі відзначаємо це свято? Тому що саме тут ми познайомилися, – з усмішкою каже пан Ярослав.
Об’єднала їх медицина. Ярослав навчався у тоді ще Тернопільському медінституті і прийшов на практику у лікарню, де Оксана працювала медсестрою. Згодом подружжя працювало разом в одному закладі в Чортківському районі. Цього року у них 40-річчя шлюбу! Пара розповідає, що вирішили провести обряд поновлення шлюбних обітниць, щоб надихнути молодих, і ділиться секретом сімейного щастя.
– Дуже важливо постійно спілкуватися, – переконаний пан Ярослав, – а головне – розуміти одне одного, вміти поступатися, йти назустріч.
– Звичайно, у кожній сім’ї є суперечки, але треба вміти не розпалювати їх, а швидко локалізувати, примиритися, – додає пані Оксана.
Свідоцтво про шлюб нового зразка подружжю Ратушняків вручив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Пєтухов, який минулого тижня перебував у Тернополі з робочим візитом.
– Послуга «Ювілейне весілля» популярна серед українців, – зауважив він. – Багато людей через роки бажають пригадати день свого одруження, дуже часто діти хочуть влаштувати ще одне свято для своїх батьків або просто люди прагнуть більше свята у своєму житті. Це нова послуга, яку ми надаємо, і дуже багато людей з ентузіазмом її сприймають – і пари, які прожили разом 60 років, і ті, хто у шлюбі 10-20 років. Втім, не важливо, скільки років. Якщо люди мають потребу в тому, щоб оновити свої почуття чи ще раз про них заявити, – вони завжди це зможуть зробити в Міністерстві юстиції. Свою працю ми скеровуємо на те, щоб шлюби в Україні були міцнішими, тож «Ювілейне весілля» – один із способів додати більшого позитиву в житті людей.
Замовити церемонію одруження чи ювілейного весілля в «Офісі щастя» можна, подавши документи у центр надання послуг «Open Space», що на вулиці Грушевського, 8 у приміщенні Тернопільської ОДА.

Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: "Офіс щастя", Едуард Кольцов, Управління юстиції
