Що може погіршити стосунки?
Стрес для різних людей означає різне. Для одного це – напружена ситуація в країні та необхідність приймати серйозні життєві рішення. Іншого ж до стресу може призвести щось менш значуще – наприклад, регулярна відмова дружини мити посуд або відвилювання другої половинки від виконання подружнього обов’язку. У будь-якому випадку не слід піддаватися негативним думкам і тим більше виплескувати свої страхи чи злість на кохану людину.
Часті причини стресу у відносинах:
- зниження сексуального потягу;
- поява дитини на сім’ї;
- виховання дітей та догляд за ними;
- невірність – епізод чи низка зрад;
- хвороба когось із членів сім’ї;
- смерть близької людини;
- вимушене розлучення.
Жінка може відчувати стрес через невпевненість у своїй привабливості для чоловіка. І мова не лише про зовнішню красу чи сексуальність. Через холодність з боку чоловіка можуть з’явитися думки – а чи хороша я дружина і господиня. Чоловік у відносинах, як правило, прагне бути здобувачем та захисником. Якщо не вдається забезпечувати сім’ю повною мірою, то починає мучити комплекс неповноцінності.
Як зміцнити стосунки під час стресу?
Насамперед необхідно зрозуміти, що складнощі та кризи у відносинах трапляються абсолютно у всіх пар. Будь-яку складність можна пережити спільно за допомогою взаємної любові та прагнення до порозуміння. У жодному разі слід розглядати варіант розставання, перебуваючи у стані образи на другу половинку. Іноді варто взяти перепочинок – відпочити один від одного, а не намагатися на емоціях шукати шляхи швидкого вирішення проблем у відносинах.
Повага до почуттів партнера
Коли емоції, особливо негативного спрямування, захоплюють повністю, складно думати про почуття інших. У моменти сварок, як показує практика, кожен намагається донести до опонента виключно свої думки та почуття. У запалі емоцій думати про те, що відчуває партнер хочеться в останню чергу. І це дуже велика помилка. Щоб у відносинах запанувала природна гармонія, необхідно з усією серйозністю сприймати і намагатися розуміти відчуття одне одного.
Як би не хотілося вколоти кривдника, ніколи не треба нагадувати колишні промахи. Наприклад, якщо дружина одного разу вибачила дружину зраду, то більше про це говорити не слід. Відносини повинні рухатися вперед, тоді рівень взаємної поваги та розуміння підвищуватиметься. Якщо ж згадувати минулі помилки, рух застопориться – позитивні зміни просто неможливо буде помітити.
Сексуальна гармонія
Інтим відіграє важливу роль у любовних та сімейних відносинах. Незадоволеність сексом виливається у взаємне невдоволення, що призводить до частих сварок чи бажання знайти втіху за. У будь-якій парі згодом настає період легкого охолодження – закохані вже добре знають одне одного, тому ефекту несподіванки в інтимних розвагах немає. Цю проблему легко позбутися – потрібно тільки заглянути в інтим-магазин SexToys.
Секс-іграшки та інтимні засоби допоможуть усунути нудьгу між партнерами. Постільні розваги стануть по-справжньому різноманітними та хвилюючими. Але і це ще не все – використовуючи відповідні засоби та аксесуари, можна швидко і легко вирішити статеві проблеми. Наприклад, якщо у чоловіка трапляється передчасна еякуляція, допоможе ерекційне кільце. А вібратор для пар багаторазово посилить жіноче збудження та підвищить шанси на яскравий множинний оргазм.
Приємні ритуали
Загальні ідеї, бажання та інтереси завжди зближують. Прекрасно, якщо у закоханих є свої секрети, в які посвячені лише двоє. Це можуть бути особливі ласкаві прізвиська, що звучать тільки в інтимній обстановці, або, наприклад, улюблені сексуальні прийоми та ласки. Головне, що у всьому цьому був відтінок ніжності чи еротизму – щось чуттєве та збуджуюче.
Дотримання добрих сімейних традицій також на користь відносинам. Неважливо, чи це ритуали, чи усталені, чи щось нове, що поки що не зовсім увійшло до звички. Наприклад, якщо останні вихідні кожного місяця закохані будуть вибиратися на природу, то закінчення місяця асоціюватиметься зі свободою та відпочинком. Варіантів безліч: перегляди улюблених фільмів вечорами, обов’язковий поцілунок під час зустрічі, спільні затишні чаювання після роботи та ін.
Взаємна підтримка
Хоч би як важко, дуже важливо знаходити в собі сили для підтримки – хоча б моральної. Прояв щирого кохання, виражений у турботі та ніжності, знижує рівень стресу в організмі. Якщо немає можливості перебувати поруч із коханою людиною, завжди можна відправити повідомлення – написати про очікування швидкої зустрічі, побажати на добраніч перед сном і вдалого дня вранці. Від скарг другої половинки відмахуватись ніколи не можна – треба вміти вислухати, а потім постаратися втішити.
Одночасно з роботою над відносинами кожному з партнерів слід підвищувати стійкість до стресів. Можна зайнятися аутотренінгом або медитацією – це допоможе набути внутрішньої гармонії. Найчастіше дратівливість чи знервованість взагалі ніяк не пов’язані з другою половинкою, хоч і здається зворотне. Взаємна довіра та розуміння у поєднанні із сексуальною задоволеністю – ключ до побудови щасливих та довгострокових відносин.