Понеділок, 09 грудня 2019
• Команда Сергія Надала прозвітувала перед громадою: транспортна реформа, Тернопільська МТГ, Гаївський міст, цілодобова гаряча вода і багато-багато іншого… • Метаморфози Леоніда Кучми • Міцніший за міст! Легендарному академіку Борису Патону — 101 рік! • Допінг-раша: країну-агресора можуть залишити поза світовим спортом на чотири роки • Коли «Ціна правди» — життя • У Тернополі опублікували Карту відповідальності за прибирання доріг, проїздів та дворів взимку • «Не дозволимо зрізати ялинки в центрі Кременця!» • Завдали 80 ножових поранень і спалили… • «Х-фактор» – з «тернопільською ноткою»! • Хто відповідальний за прибирання Тернополя взимку? • Зустріч із лікарем через 33 роки! • Модель з Тернополя Соломія Кропельницька – про життя в Дубаї та зйомки для авіакомпанії «Emirates» • На «Східному» і «Сонячному» – цілодобово гаряча вода! • «Застрелилися…» Тернопільські біатлоністи на старті сезону розчаровують • Шостий «Золотий м’яч» Ліонеля Мессі • Вийшов з дискотеки і пропав… • До Тернополя завітала журналістка і телеведуча Яніна Соколова • Олег Сиротюк: «Укрупнення» громад усупереч бажанню людей — антиконституційне» • Мерія у смартфоні: запрацював новий сервіс для мешканців – помічник “Назар” • Надувний Семен, «Пересувний корабель» і… «квартирники» на сцені – чим дивуватиме тернополян «Файне зимове містечко»
Михайло Головко: «Бюджет на 2017 рік — антисоціальний!»

Опубліковано: 7 Грудня о 13:08 85


Уряд оголосив про підвищення соціальних стандартів увічі протягом 2017 року.


Зокрема, мінімальна пенсія зросте з 1247 до  1373 гривень, прожитковий мінімум — з 1600 гривень до 1762, мінімальна зарплата — з 1600 до 3 200 гривень.

— При цьому, якщо в діючій редакції закону мінімальна зарплата — законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, то в запропонованій редакції це — встановлений законом мінімальний розмір оплати праці за виконану працівником місячну (годинну) норму. Змінюється також структура мінімальної заробітної плати. Якщо тепер у розмір мінімальної зарплатні не входять доплати, надбавки, заохочувальні й компенсаційні виплати, то в запропонованій редакції в мінімальній зарплатні вони враховані, — зазначає народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко.

— Такий розмір мінімальної заробітної плати збільшує податковий тягар на бізнес (через оподаткування зарплат) з огляду на “відв’язку” показника прожиткового мінімуму для працездатних осіб від мінімальної заробітної плати.

Пенсійному фонду планують надати лише 141,3 млрд. грн., що на 2,9 відсотка менше, аніж у 2016-ому, сподіваючись на додаткові надходження коштів після збільшення мінімальної зарплати вдвічі. Водночас з огляду на те, що масовий вихід заробітних плат з тіні сумнівний, виникає суттєвий ризик недоотримати доходи до Пенсійного фонду.

На освіту спрямовується 52,6 млрд. грн., але в 2017 році з цих коштів будуть забезпечувати лише виплату заробітної плати педагогічним працівникам, а оплата комунальних послуг і утримання адміністративно-технічного персоналу закладів освіти передбачається перекласти на місцеві бюджети. На підготовку робітничих кадрів, тобто на проф-
техосвіту, окремої субвенції не передбачається, як і в 2016 році. Видатки на ПТУ — 1,6 млрд. грн. — заплановані в межах освітньої субвенції.

Медичне фінансування, а це 55,7 млрд. грн., передбачає підвищення зарплати медпрацівникам. Але оплату комунальних послуг і утримання медичних закладів хочуть перекласти на місцеві бюджети.

На житлові субсидії спрямовується 47,1 млрд. грн., а на заходи з підвищення енергоефективності й енергозбереження — лише 0,4 млрд. грн.

На оборону держави уряд планує виділити лише на 4,6 відсотка більше, аніж торік, при тому, що інфляція передбачається значно вищою. Тобто, все збільшення фінансування на оборону “з’їсть” стимульована Нацбанком інфляція і падіння курсу гривні. Зате поліція та СБУ отримають на 23,6 відсотка, судді — на 75,9, прокуратура — на 51,7 відсотка більше коштів порівняно з минулим роком. При цьому поліція залишається бездієвою в боротьбі зі злочинністю, а прокуратура й судді — корумпованими, — підкреслює Михайло Головко.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

1 грудня у ПК «Березіль» відбувся звіт міського голови Тернополя Сергія Надала і керівників виконавчих органів Тернопільської міської ради за 2019 рік...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 11:00


Автор книги "Україна — не Росія" на схилі своїх літ робить, здається, все залежне від нього, щоб зберегти нашу державу...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:00


27 листопада Борис Патон відсвяткував 101 рік. Він незмінний з 1962 року президент Національної академії наук України та Інституту електрозварювання...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


«Ми думали, що це дно, але знизу постукали», — цими словами з «бородатого» анекдота можна охарактеризувати ситуацію, що нині склалася в російському спорті...


Рубрика: , , Опубліковано: о 17:00


У Сінема Сіті репрезентували історичний трилер про Голодомор...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00Теми дня
9 Грудня
6 Грудня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео