Понеділок, 26 серпня 2019
• Володимир Мариновський: «Якби Тарас Юрик у мене чесно виграв вибори голови федерації, то не було б жодних претензій, а вони вчинили рейдерське захоплення, отож, справедливість восторжествує» • Зірки – на Алеї, рекорди – в АртБуці! • Замах на Камінського? • У День Незалежності презентуватимуть “Книгу рекордів Тернополя” • Гарячий серпень: 30 років тому… • «Танцюю, як усі» • Чортків мотофестом шаленів • Наїхав на жінку і дітей… • У Тернополі сходи фонтану “Сльози Гронського” доповнюють новими атрибутами • Боровся за Україну, втратив життя на чужині… • То й що, що вже «за десять осінь»? Душа ще трохи в мандри просить… • Пішов із життя викладач ТНЕУ Олег Бакалюк • Коржики з медом і маком від Наталки Потурай • Свято…з вогником! • Де святкуватимуть День прапора і День Незалежності • Біда за бідою… • «Дій активно! Живи позитивно!» Коли життя — мед! • 43-річна Мілла Йовович стане мамою втретє • Моніка Левінскі розкаже свою правду про секс-скандал з Біллом Клінтоном • Три ідеї для легкого літнього обіду
Кандидат від «Голосу» Максим Черкашин: «Народний депутат буде працювати для Тернополя і тернополян»

Опубліковано: 15 Липня о 10:00 20


Очистити владу. Навести порядок. Здолати корупцію. Розвинути економіку і дати людям роботу. Працювати разом з місцевим самоврядування на користь тернополян .


Кандидат від партії Святослава Вакарчука “Голос” Максим Черкашин розповів про свої першочергові кроки у Верховній Раді.

Працювати разом на благо Тернополя

Максим Черкашин зазначив, що люди стомилися від політики критики, коли депутат, уряд чи президент або його представник перекладає відповідальність за відсутність коштів на медицину та освіту, дороги, школи парки, за відсутність робочих місць і малу зарплату на місцеве самоврядування.

– Я, як представник партії “Голос” і багаторічний радник міського голови Сергія Надала, прагну зламати погану традицію, коли депутат від Тернополя будує свою діяльність на критиці, а сам нічого не робить. Я хочу, щоб усі рівні влади, центральної і місцевої, працювали на тернополянина. У мене є досвід і розуміння проблем людей, і я знаю, як їх вирішувати на законодавчому рівні. Між мерією і депутатом не повинно бути конфліктів. Вони разом мають працювати на громаду. Наприклад, якщо місто буде вчасно отримувати освітню і медичну субвенції, то не буде проблем із виплатою зарплат, а зекономлені кошти місто пустить на свій розвиток. Коли гроші по дорозі від державного бюджету до міського “не зависатимуть” на рівні уряду чи голови ОДА, ми зможемо швидше ремонтувати великі об’єкти — такі, як Гаївський міст. Я готовий до командної гри з громадою і міським головою, з яким маю добрі стосунки. Впевнений: позитивні зміни будуть швидшими, – зазначив у коментарі Максим Черкашин.

Врізка: Максим Черкашин: «Міський голова і народний депутат від Тернополя працюватимуть разом для громади, щоб позитивні зміни були швидшими»

Навести порядок і здолати корупцію

Кандидат від “Голосу” зазначив, що першочерговим завданням буде подолання корупції. Зокрема, “Голос” впроваджуватиме конкретні заходи — такі, як конфіскація майна, набутого корупційним шляхом.

– Я хочу зробити так, щоб люди повірили у справедливість судів. А суди садили корупціонерів, а не відпускали під заставу. Ми хочемо реального покарання за корупцію. Партія “Голос” поверне статтю про незаконне збагачення. Ми вимагатимемо переатестації суддів не лише на доброчесність, а й на рівень IQ. Суддею може бути лише високоосвічена і моральна людина. Ми запровадимо конфіскацію майна, набутого корупційним шляхом. Ми обмежимо депутатство двома термінами. Цього часу більш ніж достатньо, щоб зробити добрі справи. Мотивацією у політиці має стати повага з боку громади, а не політичні заробітки. Корупціонер втрачатиме все. Корупція означатиме тюрму, – сказав Максим Черкашин.

Врізка: Максим Черкашин: «Корупція означатиме тюрму, а корупціонер втрачатиме все незаконно нажите майно»

Розвинути економіку – дати людям роботу

Головним завданням в економіці стане створення нових робочих місць і забезпечення гідних зарплат.

– Україна має унікальних людей. Вони талановиті, високоосвічені. В Україні створені всі умови для розвитку високотехнологічної економіки, яка дасть роботу і зарплати. Бракує лише людей, які посунуть олігархів, допоможуть стати на ноги підприємцю, а він дасть роботу людям. У партії “Голос” такі люди є. Партія “Голос” будуватиме нову економіку, де виробництво звільнятиметься від податків, а людина отримає можливість заробляти і утримувати сім’ю. Заробітчани повертатимуться додому, бо тут буде краще, ніж на чужині. Тернопіль стане частиною цієї інноваційної економіки. Ми зможемо привести інвестиції, дати людям роботу і гідні зарплати. Українці стануть багатшими. Особисто у мене вже є досвід організації таких проєктів під час роботи у міському виконкомі та Асоціації міст України, – зауважив Максим Черкашин.

Врізка: Максим Черкашин: «Нині бракує людей, які посунуть олігархів, допоможуть стати на ноги малому та середньому підприємцю»

Гарантувати безпеку

Україна продовжить курс в НАТО, бо йому нема альтернативи. В країні запроваджуватимуть систему оборони на основі досвіду Ізраїлю та Швейцарії, котрі мають найбільш ефективні армії.

– Український воїн не лише служить, а й воює. Він повинен мати соціальні стандарти на рівні військових НАТО. Я йду, щоб забезпечити гідні доходи українському воїну. Ми зробимо прозорими тендери, щоб кожна копійка йшла дійсно на потреби армії. Ми врахуємо досвід Ізраїлю та Швейцарії у формуванні військового резерву. Кожне місто має стати застереженням для будь-якого ворога. Зробимо все для інтеграції України в ЄС і НАТО, – сказав Максим Черкашин.

Повернути довіру до держави

Партія “Голос” прагне повернути довіру людини до держави так, як це є у більшості цивілізованих, демократичних, багатих країн.

– Ми прагнемо збудувати систему, яка гарантуватиме справедливість і порядок. Типовим є приклад США. Хто б там не став президентом, але базові цінности — такі, як життя, свобода, можливість заробляти і утримувати сім’ю, будуть там захищені. Саме демократична система гарантує порядок. Таку систему прагнемо будувати ми — молоді, але з успішним досвідом у різних сферах. У нашій команді є багато достойних людей. Це волонтер і патріот Тернополя Сергій Притула, це митець, воїн, захисник Донецького аеропорту Андрій Шараскін (“Богема”), це десятки юристів, економістів, військових. Це нова еліта, котра хоче і знає, як втілити позитивні зміни. Нам потрібна лише ваша підтримка, – підсумував Максим Черкашин.


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Вівторок, 27 серпня, — день народження Івана Франка. Тернопіль креативно вшановуватиме Каменяра: про «Франкові сліди у Тернополі» у формі оригінального музично-поетичного дійства розкажуть хорова капела «Зоринка» та заслужений діяч мистецтв України, відомий письменник Олег Герман...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


На капоті автомобіля NISSAN QASHQAI здетонував саморобний пристрій...


Рубрика: , , Опубліковано: о 14:00


"Книгу рекордів Тернополя" вперше покажуть тернополянам і гостям файного міста. Презентація для делегацій з інших міст відбудеться 24 серпня об 11:30 в Українському домі "Перемога"...


Рубрика: Опубліковано: о 13:00


23 серпня на всеукраїнському рівні відзначаємо велике державне свято — День Державного Прапора України...


Рубрика: , , Опубліковано: о 12:00Теми дня
23 Серпня
22 Серпня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео