П’ятниця, 15 листопада 2019
На Лисоні нагородили кращих

Опубліковано: 7 Вересня о 16:31 8


У рамках вшанування річниці боїв на Лисоні кращих військовослужбовців, волонтерів, художників та інших фахівців відзначив голова Тернопільської ОДА.


У рамках вшанування річниці боїв на Лисоні кращих військовослужбовців, волонтерів, художників та інших фахівців, які долучилися до організації відзначення річниці боїв Українських січових стрільців проти російської армії на горі Лисоня, відзначив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Зокрема, за активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху, зміцнення обороноздатності та безпеки Української держави нагороджено волонтера Галину Сапеляк. За відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну медалями “За службу Україні” нагороджено військовослужбовців Івана Іваніва, Романа Зіня, Анатолія Канюку, Миколу Левка, Володимира Осадцу та Федора Чічку.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, проявлені при реконструкції меморіального комплексу Українських січових стрільців на горі Лисоня, та з нагоди 100-річчя героїчних боїв легіону Українських січових стрільців за гору Лисоня грамотами Тернопільської обласної державної адміністрації і Тернопільської обласної ради нагороджено: художника Богдана Бринського (м. Івано-Франківськ), художника Михайла Дирбавку (м. Тернопіль), директора державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережани, автора проекту стрілецької каплиці Покрови Пресвятої Богородиці на горі Лисоня Василя Зорика, українського дисидента, ініціатора будівництва стрілецької каплиці Покрови Пресвятої Богородиці на горі Лисоня Володимира Рокецького. Грамоти також отримали художники Микола Шевчук (м. Теребовля), Віталій Шупляк (м. Бережани), Олег Шупляк (м. Бережани). Були відзначені й колектив малого приватного підприємства “Новий крок” (м. Бережани, керівник Михайло Ткач), колектив підприємства “Камінь Галичини” (с. Струсів Теребовлянського району, керівник Роман Чабан) та колектив теребовлянського приватного акціонерного товариства “Будівельник” (виконавчий директор Іван Олійник).

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм присвоєно почесне звання “Народний художник України” художникові Богдану Ткачику.


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Триває допит свідків у справі щодо замовного вбивства громадського активіста Віталія Ващенка. Наразі з 45 свідків в суді допитали 15...


Автор: Рубрика: , , Опубліковано: о 20:18


Людська доброта не має меж! Після публікації в «НОВІЙ…» вражаючої історії про родину відлюдників, яка роками мешкала в лісі на Бережанщині, відгукнулося багато небайдужих читачів...


Рубрика: , , Опубліковано: о 18:00


Наші волейболістки здобули шість перемог при двох поразках...


Рубрика: , Опубліковано: о 17:00


Цими вихідними тернопільські біатлоністи поборються за місце в основному складі головної команди країни...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


14 листопада відбулося друге пленарне засідання дванадцятої сесії Тернопільської облради...


Автор: Опубліковано: о 15:09Теми дня
14 Листопада
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео