Неділя, 17 січня 2021
• На закуску номера: перезавантажуємося! • «Почистив» торгові кіоски на ринку • Сутенерка з Дніпра тримала бордель у Тернополі • Володимир Лаба з Підгаєччини переніс унікальну операцію з трансплантації нирки від посмертного донора • Тепер в Україні штрафуватимуть підприємців за відсутність масок у клієнтів • Близько 20-ти одиниць спецтехніки працювало на вулицях Тернополя у ніч з 13 на 14 січня • «Український Шерлок Холмс»… з тернопільським акцентом! • «Завдяки своїм учням я навчилася казати «ні» і говорити те, що думаю» • Авто… своїми руками! • Було ваше, стало наше, або Чому злодюги не відчувають страху? • Сергій Надал: «Олігархи та уряд штучно викачують кошти із громад за рахунок підвищення ціни на газ і електрику» • «Шість років будував хату, а злодії спалили за годину…» • Українці – до Польщі, а Войцех – в Україну • Нас не можна так принижувати! • Тернопільські школярі знову підуть на канікули • Віталій Марків став почесним жителем Хоростківської громади • У Тернополі чоловік помер прямо на робочому місці • На Різдвяні свята чоловік ледь не вбив дружину • Наприкінці січня тернопільська “Нива” зіграє перші підготовчі спаринги. Хто суперники? • Циклон Dimitrios засипле Україну снігом: буде і мороз, і ожеледиця
Покрокова інструкція реєстрації дитини до першого класу онлайн і відповіді на найбільш поширені запитання батьків

Опубліковано: 5 Березня о 16:00 244


З 1 березня 2020 року в Тернополі розпочав роботу онлайн-сервіс запису дітей у школи та в позашкільні навчальні заклади, а саме в гуртки, секції, музичні і художні школи, ДЮСШ тощо
.


Прозоро і відкрито

Працюватиме електронна реєстрація для запису дітей до цих установ на основі технології Blockchain, яка унеможливлює зміни чи видалення черг. Сервіс дасть можливість тернополянам прозоро користуватися правом черги на зарахування у вибрану освітню установу.

Як розповідає міський голова Сергій Надал, запуск нових сервісів у Тернополі – це послідовна робота міської ради в рамках Концепції електронного урядування.

«Це наш черговий крок до перетворення Тернополя на Smart City, — зазначає очільник Тернополя. — Наразі до системи вже підключені усі школи, а також 13 закладів зі сфери мистецтва, спорту і тих установ, які підпорядковані міському управлінню освіти і науки. Серед переваг нової системи – це неможливість в ручному режимі щось змінювати до внесених даних, а відтак гарантується прозорість і відкритість у прийнятті рішень щодо зарахування в освітні установи. Це виключає будь-яку корупцію і зручно для батьків, адже подати заявку на зарахування дитини до певного закладу батьки можуть самостійно у будь-який час».

Як буде працювати система зарахування у 1-ий клас тернопільських шкіл?

 1. Один із батьків реєструється на порталі https://school.bloqly.com/#.
 2. Вносить дані дитини, обирає школу за місцем проживання.
 3. Впродовж 10-ти робочих днів один з батьків приносить заяву на зарахування у вибраний заклад та перелік документів, необхідних для зарахування.
 4. Отримує сповіщення на електронну пошту щодо підтвердження зарахування.

Право на першочергове зарахування мають:

 • Діти, місце проживання яких закріплене за територією обслуговування.
 • Діти, які є випускниками дошкільного підрозділу даного закладу освіти (за наявності).
 • Діти працівників цього закладу освіти.
 • Діти, які є братами та/або сестрами учнів цього закладу.

За наявності вільних місць до 15 червня зараховуються інші діти, які зареєстровані на території громади, в порядку черги. Уже після 15 червня на вільні місця відбувається зарахування дітей з інших населених пунктів.

Аналогічно система працює для зарахування дітей у позашкільні заклади:

 1. Один із батьків реєструється на порталі https://gurtok.bloqly.com/#/.
 2. Вносить дані дитини, обирає бажані установи та напрямки.
 3. Впродовж 15-ти днів один з батьків приносить заяву на зарахування у вибраний заклад та перелік документів, необхідних для зарахування (в окремих випадках – 5 робочих днів).
 4. Отримує сповіщення на електронну пошту щодо підтвердження зарахування. У ті установи, де потрібно здавати вступний іспит, рішення про зарахування/незарахування надходить після проходження іспиту.

Найбільш поширені запитання, з якими звертаються батьки учнів

Запитання: Чи захищені дані моєї дитини у системі?

Відповідь: Так, усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та управління освіти і науки. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не мають.

Запитання: Якщо я не маю електронної пошти/не вмію користуватися системою, то як відбудеться процес зарахування моєї дитини до першого класу?

Відповідь: У такому випадку вас може зареєструвати на електронну чергу відповідальний адміністратор у школі. Якщо у бажаній школі буде вільне місце, ваша дитина буде навчатися у цьому закладі. Якщо ж вільного місця не буде і не буде вільних місць у школі, яка закріплена за територією вашого проживання, у такому випадку вашій дитині запропонують третій варіант, де будуть вільні місця ближче до території вашого проживання.

Запитання: Як діяти, якщо я хочу, щоб моя дитина відвідувала школу, яка не належить до території нашого проживання?

Відповідь: Ви можете подати заявку в будь-яку школу. У випадку, якщо дитина проживає не за місцем обслуговування школи, така заявка буде розглядатися відповідно до черги, але за наявності вільних місць (орієнтовно наприкінці травня).

Запитання: Якщо прийшло підтвердження про зарахування дитини до школи, але ми передумали/змінилися обставини. Яким чином скасувати заявку?

Відповідь: У вашому кабінеті на порталі https://school.bloqly.com/# є можливість відстежувати статуси розгляду усіх поданих вами заявок. У вас також є можливість «Скасувати заявку». Це означає, що заявка буде скасована і зникне із черги. Якщо у вас буде необхідність повторно подати документи про зарахування дитини до школи, вам доведеться подати електронну заявку ще раз, вона опиниться під новим порядковим номером. При цьому будьте уважні, адже якщо одна школа підтвердить ваше зарахування, тоді заявки на зарахування до інших закладів будуть автоматично відхилені системою. У такому випадку відновити номер у черзі буде неможливо, тому вам доведеться повторно подавати електронну заявку.

Запитання: До скількох шкіл є право подати електронну заявку на зарахування у перший клас?

Відповідь: У декілька шкіл. Проте у школу, яка обслуговує ваш будинок, зараховують першочергово, тоді як в інші установи ваша заявка буде розглядатися лише за наявності вільних місць.

Запитання: Що буде, якщо батьки/законний представник не принесуть у школу необхідних документів впродовж 10-ти робочих днів після електронної реєстрації?

Відповідь: Тоді заявка буде відхилена. Батьки/законний представник зможуть повторно подати заявку на зарахування, яка опиниться у черзі під новим порядковим номером. Відновити попереднє місце у черзі буде неможливо.

Пресслужба Тернопільської міської ради


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки:

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Свята – це завжди стрес для організму. Цьому сприяє різка зміна біоритмів людини, а також надмірне вживання їжі й алкоголю. ...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:33


Серію майнових крадіжок зареєстрували впродовж жовтня-листопада працівники Тернопільського відділу поліції....


Опубліковано: о 14:57


Причетність до 35 фактів сутенерства інкримінують оперативники Тернопільщини 41-річній жінці....


Опубліковано: о 12:53


За відсутність маски у клієнта власник закладу може сплатити штраф до 5100 грн....


Опубліковано: о 19:54Теми дня
17 Січня
15 Січня
14 Січня
13 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео