Вівторок, 25 січня 2022
• У Лондоні помер 40-річний чоловік із Бучача • У День Соборності України в Тернополі відслужили поминальний молебень за полеглими Героями • За підробку довідок про ПЛР-тестування двом тернополянам “світить” п’ять років тюрми • Під колесами автомобіля на Кременеччині загинув пішохід • М’ясний бенкет! Три ідеї для страв зі свинини • У художньому музеї – «Зимова феєрія»! • Сергій Надал запевнив власників індивідуального опалення, що оплату за ізольовані транзитні стояки буде скасовано • І колядували, і вертепи парадували! • Все, що треба знати про обігрів площ загального користування • Двоє вбивць Віталія Ващенка вже на свободі, ще двом залишилось відсидіти небагато. Що вирішить касація? • Тернопільщина – у “помаранчевій” зоні через захворюваність на ковід • Леонід Шкробот: «Від багатьох лікувальних закладів ми вирізняємося комплексним підходом, спільним онкологічним консиліумом і суворим дотриманням стандартів лікування» • «Велике будівництво’2021»: Тернопільська область • Як тернопільський стоматолог став… фудблогером • Вчитель із Кременця Ігор Бендасюк виграв суд щодо відсторонення через невакцинацію • Михайло Головко: «Всеохоплююча підготовка населення до війни – це те, що може вберегти нашу країну від повномасштабного вторгнення ворога!» • Володимир Добрянський: «Чорні копачі задля власного збагачення знищують історію нашого краю» • «Похрестимо нашу Елізабет, а тоді повінчаємось із дружиною» • Володимир Зозуля сидітиме довічно за вбивство Діани Муринки • У Тернополі провели обстеження понад 40 багатоквартирних будинків, які отримують послуги із постачання теплової енергії
Якщо університет – то класичний!

Опубліковано: 16 Липня о 13:40 301


Абітурієнти зі всієї України хочуть навчатися в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя
.


Якщо вчитися – то у найкращому університеті! Університетів у Тернополі багато, але класичний – один! Саме тому і з’їжджаються сюди абітурієнти зі всієї України, котрі хочуть навчатися саме в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя. І зрозуміло, чому: тому що це більше, ніж просто університет. Це заклад вищої освіти, завдяки якому Тернопіль переконливо здобуває статус наукового центру Західної України! Тут не просто ідуть в ногу з часом, а – випереджають його!

– Ми в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – ставимо собі за мету не просто йти в ногу з часом, а й випереджати його, опановувати нові освітні технології та програми. Цьому навчаємо й своїх студентів, піднімаючи планку на нові висоти, – зазначає ректор вишу Андрій Крисоватий. – Власне, саме заради них – наших студентів і майбутніх абітурієнтів – ми щороку набираємо оберти, «обростаємо» творчими ідеями та проєктами, додаємо нові найактуальніші спеціальності та спеціалізації… Відкритість до нового та постійне оновлення – запорука відповідності часу. Ребрендинг ТНЕУ, який віднедавна став Західноукраїнським національним, — це не просто зміна вивіски, а визнання усіх здобутків і напрацювань закладу, який за змістовним наповненням організації навчального процесу уже давно функціонував як класичний виш. Паралельно із зміною статусу відкрили нові факультети, які пропонують найсучасніші, найактуальніші спеціальності, а навчання — це не лише «записати і вивчити», а небанальне освоєння надзвичайно актуальних тем, практичні лайфхаки, тренінги, воркшопи, брифінги, майстер-класи, трансформаційні ігри та вебінари… Отож, запрошуємо до нас випускників – яку б спеціальність ви не обрали, освіта в Західноукраїнському національному університеті – класичному університеті Тернополя – стане для вас кроком в успішне майбутнє!

Університет сучасних знань

Західноукраїнський національний університет – класичний університет Тернополя – це університет сучасних знань, який крокує в ногу з майбутнім! Сучасні спеціальності для абітурієнтів – це нові можливості для самореалізації у сучасному світі.
Цими спекотними днями в Західноукраїнському національному університеті робота приймальної комісії аж кипить. Абітурієнти з різних куточків України приїжджають, аби побачити студмістечко, познайомитися із професорсько-викладацьким колективом, побачити матеріально-технічну базу університету, дізнатися про можливості для позанавчальної активності.

Гаряча пора й для працівників кол-центру ЗУНУ, адже юнаків та дівчат цікавлять нові спеціальності: психологія, дизайн, філологія, переклад, правова журналістика, енергетичний аудит, технології інтернету речей, бізнес-комунікації та переклад, біоінженерія, автомобільний транспорт, сходознавство. У Західноукраїнському університеті – все для студента! Саме вони, наші студенти, для нас на першому місці. Ми розуміємо, наскільки молоді важливо знайти не лише цікаву, а й затребувану на ринку праці та добреоплачувану професію. Тож, аналізуючи тенденції і прогнозуючи потреби у спеціалістах, відповідно вибудовуємо стратегію розвитку Західноукраїнського національного університету і працюємо на майбутнє, відкриваючи нові спеціальності. Наприклад, сходознавство – нова освітня програма в класичному університеті Тернополя.

Нові спеціальності – нові перспективи

Вперше в Україні оголошено набір на освітню програму «Сходознавство» в спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» у Західно-
українському національному університеті. Ця освітня програма відкриває безліч можливостей для студентів. Перш за все – це вивчення східних мов. Уже на першому році навчання обов’язковою мовою буде турецька, а другою мовою – англійська.

Класичний університет Тернополя – один із небагатьох, який має великий спектр освітніх програм, серед яких кібербезпека, освітологія, міжнародна дипломатія, екологія, менеджмент, політологія, маркетинг, громадське здоров’я, туризм, готельно-ресторанна справа, правоохоронна діяльність.

Обираючи університет, молодь дивиться на всеукраїнські та міжнародні рейтинги, в яких ЗУНУ, до слова, займає лідируючі позиції, присутність в науково-метричних базах та цікавиться відгуками випускників та стейкхолдерів. Приємно відзначити, що роботодавці, згідно з дослідженнями, рекомендують здобувати освіту в класичному університеті Тернополя. Чимало спеціальностей у Західноукраїнському національному університеті ми відкрили на прохання багатьох стейкхолдерів-роботодавців. Від них було дуже багато звернень саме до нашого університету – адже тільки у Західноукраїнському національному університеті є висококваліфіковані кадри і нове сучасне унікальне обладнання.

Розширюється географія абітурієнтів, збільшується кількість державних місць – Західноукраїнський національний університет примножує славні традиції та вдосконалюється з кожним днем. Хочемо, щоб ви були успішними та особливими! Приєднуйтеся до нашої університетської родини!


Джерело: НОВА Тернопільська газета

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

16 січня у Лондоні помер 40-річний Віктор Антонов із Бучача...


Рубрика: , , Опубліковано: о 20:00


22 січня на Микулинецькому кладовищі відбувся мітинг-реквієм, присвячений до Дня Соборності України та 103-ї річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, та з вшанування полеглих Героїв України ...


Рубрика: , , Опубліковано: о 16:00


Слідчі Тернопільщини скерували до суду обвинувальний акт щодо двох осіб, підозрюваних у підробленні ПЛР-тестів...


Рубрика: , , Опубліковано: о 10:48


ДТП із летальними наслідками трапилася 19 січня на Кременеччині...


Рубрика: , Опубліковано: о 9:52


Після різдвяних свят і далі хочеться посмакувати щось смачненьке? Приготуйте м'ясні страви...


Рубрика: , , Опубліковано: о 9:00Теми дня
23 Січня
22 Січня
21 Січня
20 Січня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео