Понеділок, 28 вересня 2020
• Різьблені ікони, кований каркас: у церкві в Зборові – унікальний іконостас! • Встановлена система відеоспостереження у Тернополі може розпізнавати обличчя та номерні знаки автомобілів • У Тернополі організовують Х- Бібліофест «Бібліотек@: час змін – час дій!» • Церковний хор «Глорія» у Тернополі відзначив 25-річчя • Новий спортивний майданчик відкрили на території тернопільської спеціалізованої школи №7 • Спогади про справжню людину • «Червоні дороги»: в Україні вперше зазвучала пісня про ДТП • Завершено перший етап облаштування нового надземного пішохідного переходу • Остання мандрівка Карпатами… • Від важкої недуги померла директорка Рекшинського НВК Оксана Заяць • Урядовці «кришують» контрабанду ліків від COVID-19, а натомість звинувачують місцеве самоврядування у збільшенні хворих • Західноукраїнський національний університет об’єднав науковців світу під час Другого Міжнародного Тижня! • Віктор Овчарук: «Упродовж усієї каденції обласна рада активно працювала, щоб зробити медичні послуги якіснішими та доступнішими» • Від нас пішла Легенда… • Вбили завучку Тернопільської ЗОШ №11… • Президент побував у новому дитячому садочку в Білій • Володимир Зеленський на Тернопіллі: відкрив «Водну арену», тестував ремонти доріг і взяв участь у представленні Стратегії розвитку • Які роботи завершили у Парку Національного відродження • На бульварі Д. Галицького тривають роботи з облаштування бювету • 3000 закоханих пар скористалися у Тернополі сервісом «Шлюб за добу»
“Кажу тільки правду, мені нема що приховувати, а Тарашевські брешуть…”

Опубліковано: 13 Серпня о 16:33 552


Днями до редакції "НОВОЇ..." звернувся тернополянин Олександр Биховець, щоб вчергове публічно апелювати до родини відомих тернопільських підприємців Тарашевських. Про поневіряння пенсіонера через фіктивно записане на нього підприємство наше видання неодноразово писало.


Відкритий лист до ексдепутата Тернопільської обласної ради від «Радикальної партії» Тарашевського Сергія Олександровича 

Я, Биховець Олександр Олексійович, 76-річний пенсіонер із Тернополя, хочу вчергове публічно заявити правду. В інтерв’ю журналістам “НОВОЇ Тернопільської газети», які звернулися до вас, Сергію Олександровичу, за коментарем після того, як я вийшов на протестну акцію з плакатом «Родино Тарашевських, де ваша честь і гідність?», ви сказали неправду.
Перед громадою Тернополя заявляю, що ніколи у вашому шахрайському торгівельному бізнесі я не брав участі!
27 років я працював на Тернопільському ремонтно-монтажному комбінаті «Торгтехніка» економістом металообробної дільниці і вже 11 років перебуваю на пенсії.
Визнаю свою прикру помилку, що довірився вашій шахрайській родині, давши згоду на тимчасове переоформлення на мене акцій ЗАТ ТМРК «Торгтехніка» з вашого батька Тарашевського Олександра Семеновича, який був першим покупцем акцій у працівників комбінату – 94,0% від загальної кількості.
І вже 14 (!) років ці акції висять на мені, як собачий ланцюг.
Жодної гривні за переоформлення цих акцій я не платив, а навпаки 21 акцію, яка належала мені під час приватизації комбінату, я продав вашому батьку у лютому 2002-го року.
Я щиро вірив, що ви порядна родина, а насправді ви — шулери-аферисти, які вкрали в мене спокійну старість. Через свою надмірну довіру вашій родині я отримав від вас тільки неприємності. Переоформленими на мене акціями ви  підступно втягли мене в кредитну аферу з ПАТ «ВТБ Банк». Взявши кредит у банку в сумі 18,1 млн.грн. на 2 роки в 2010-ому для вашого ТОВ «Диво», ви не сплачували його протягом багатьох років. Із п’яти поручителів за цей кредит ви включили й мене, оскільки на той час я був уже власником тих злощасних акцій.

За несплату кредиту протягом восьми років ПАТ «ВТБ Банк» нарахував борг у сумі 50,24 млн. грн. (!).
Так ви разом зі своїми посіпаками юристом Яненком О. Ю. і теперішнім директором ТОВ «ГК «Ровекс» Тимчишиним Ю. М. у 2019-ому через суд хотіли «повішати» на мене, пенсіонера, 19,0 млн. грн.(!) боргу кредиту. Пів року ви затягували суди, врешті відмовились від позову. Хіба це не афера?
А правонаступником боргів на сьогодні є ТОВ «ГК «Ровекс», до якого я ніякого стосунку не маю. Власником цього товариства фактично є ваша родина, хоча юридично воно оформлене на інших людей, зокрема, й на директора Тимчишина Ю.М. Починаючи з 2013-го року, коли закінчився термін сплати ТОВ «Диво» кредиту, а згідно договору він закінчився 28 грудня 2012-го року, донині я веду боротьбу з вами за своє звільнення від цих акцій. А ви вперто не хочете їх переоформляти назад на вашого батька.
Я влаштовував вам скандали, звертався в правоохоронні органи, через засоби масової інформації хотів достукатися до вашої совісті, але все безрезультатно. А 6 лютого 2020-го року я провів протестну акцію біля адмінбудівлі «ТРМК «Торгтехніка» — просив звільнити мене від нестерпного «ланцюга» — акцій ПП ТРМК «Торгтехніка». Тоді я одягнув символічний ланцюг, почепив на нього плакат зі зверненням до вас… Про цю акцію писали журналісти. Але, на жаль, ви не почули мене й тоді. А почали виправдовуватися в інтерв’ю.
Коли акції комбінату переоформили з вашого батька на мене, на вашу вимогу був складений заповіт, що в разі моєї смерті власником цих акцій, знову стає ваш батько. Цей факт свідчить про те, що фактичним власником комбінату є ваша родина.
У той час, коли ви були заступником голови Тернопільської обласної ради, а потім рядовим депутатом від «Радикальної партії», я тричі був на особистому прийомі в начальника обласної поліції Богомола О. М. — просив допомогти законним шляхом звільнити мене від акцій комбінату. Керівник поліції мав розмову з вами щодо акцій комбінату і ви пообіцяли, що переоформите назад свою власність, але досі не виконали обіцянку. А мені ви зухвало заявили: «Хіба вам ці акції заважають?»
Тепер ви взагалі відхрещуєтесь від своєї власності. На запитання журналіста про те, чи ви радили мені продати комбінат, ви відповіли, що радили. Це — брехня! Я комбінат не купував і розмов про продаж комбінату у мене з вами ніколи не було. Згідно повідомлення ТзОВ «АВС»-Реєстр», за мною зареєстровано цінні папери в кількості 5153 шт. Майно комбінату ніхто не забирав через борги , хоч ви чомусь поширюєте неправду — нібито жодного майна у підприємства вже нема.
Вам вигідно, щоб комбінат рахувався за мною, а ви здаєте в оренду двоповерхове службове приміщення по вул. Дорошенка площею 1350 кв. м і отримуєте кошти.

Хочу ще раз запитати вас: де чесність і порядність вашої родини? Ви перетворили моє життя на пекло! Позбавили мене батьківської квартири, в якій я прожив з ними 57 років. Розлучили мене з цивільною дружиною, яка тепер проживає в Білорусі. Через несплату вами кредиту суд позбавляв мене права виїзду за межі України. Про обмеження у праві виїзду за межі України я довідався через вісім місяців (11 серпня 2015-го року) після того, як ви з юристами подали апеляцію. Хоча на подання апеляції мали п’ять днів з дня проголошення ухвали Тернопільським міськрайонним судом від 25 листопада 2014 року. Суд відбувся без моєї участі, ухвалу мені не надіслали. Такий наш «чесний і справедливий» суд. З жовтня 2014-го року Управлінням державної виконавчої служби головного управління юстиції в області було накладено арешт на все моє майно. Шукали номери рахунків, відкритих в банках та інших фінансових установах, у УДАІ УМВСУ перевіряли, чи є в мене транспортні засоби, чи володію нерухомим майном в Тернополі, чи зареєстрована за мною сільськогосподарська техніка, а в органах ДПС України переглядали мої джерела доходів.
Судові виконавці приходили до мене в квартиру. Розповідали моїм сусідам про мої багатомільйонні борги банку.
Ви постійно брехали мені, годували обіцянками, запевняли, що заберете ці акції, але донині комбінат оформлений на мене. Як мені в похилому віці витримати ваші знущання? Чи ви чекаєте моєї смерті, щоб потім за заповітом на вашого батька легко і без фінансових витрат переоформити назад свою власність. Уся документація на приватизацію комбінату, договори купівлі-продажу акцій комбінату, кредитний договір з ПАТ «ВТБ Банк», рішення Тернопільського міськрайонного суду про повернення кредиту, мій заповіт на акції на Тарашевського О.С. — все це знаходиться у вас. Мені ви ніколи не давали ці документи. Директора і бухгалтера підприємства ви призначили самостійно без загальних зборів акціонерів і погодження наглядовою радою комбінату. Сліпа довіра до вашої родини зробила мене заручником вашої шахрайської схеми.

Шановні тернополяни, хочу повідомити вам і те, що непорядність цієї людини проявилася й в іншому. Очолюючи торгову фірму «Ровекс», Тарашевський Сергій Олександрович організував незаконну систему відрахувань 10,0% від заробітної плати кожного працюючого, з поверненням тільки через два роки роботи. Ця програма називалась СНП «Оберіг». Після закриття «Ровексу», він не повернув багатьом працівникам кошти, які вираховувались з їхніх зарплат, посилаючись на банкрутство. Працівники звертались у різні органи місцевої влади, але все безрезультатно, бо ця програма юридично не була зареєстрована.
Я неодноразово говорив і писав родині Тарашевських, щоб вони продали землю площею вісім гектарів, яку викупили у садово-городнього товариства «Залізничник» по вул. Київській — В.Великого, і погасили борги по кредиту та із заробітної плати з СНП «Оберіг». Але вони заявляли, що землі у них вже немає. Говорили так тому, що землю на той час вони вже сховали в ТОВ «Тернопільбуд» — про це відверто зізнався мені Тарашевський Олександр. Відомо, що власників поєднюють родинні стосунки.
Пане Тарашевський С.О., поле вашої діяльності шахрайське, а не правове, як ви стверджуєте журналістам. Знаю, що і ПрАТ ТРМК «Торгтехніка», і ТОВ «Диво», і ТОВ «ГК «Ровекс», і куплена земля по вул. Київській — усе це фактично власність вашої родини, але юридично оформлена на підставних людей.
Ще хочу вам нагадати, коли особисто ви купляли приміщення Червоноградського технікуму в Львівській області, то свою власність оформляли юридично на мене!
Сергію Олександровичу, будьте послідовним — то ви відправляєте мені листа, в якому вимагаєте, щоб я спростував газетні публікації, в яких нема ні слова брехні, тільки правда, і тоді ви заберете свій комбінат, то тепер пропонуєте мені, щоб я продав або ліквідував комбінат, якого я не купував. Не мудруйте, а негайно забирайте свій комбінат «Торгтехніка»! Звільніть мене від багаторічного ярма! Продавати чи ліквідовувати вашу власність я не збираюсь. Отакий ви «білий» і «пухнастий» бізнесмен.
Олександр Биховець


Джерело: НОВА Тернопільська газета
Позначки: , , ,

Перегляньте також:

Loading...
Нещодавно опубліковане

Сучасна система відеоспостереження, яку встановлено у Тернополі, може розпізнавати обличчя та  номерні знаки, вид, марку, колір транспортного засобу...


Опубліковано: о 16:46


З 28 по 30 вересня у Тернополі проходитиме десятий щорічний бібліотечний фестиваль «Бібліофест: «Бібліотек@: час змін - час дій!». Захід проходитиме не лише на локаціях міста, а й у форматі онлайн...


Опубліковано: о 10:36


Аматорський колектив парафіяльного хору «Глорія» при українській греко-католицькій церкві Святого апостола Петра відсвяткував 25 річницю від дня створення...


Опубліковано: о 15:43


Завершилася реалізації проєкту з облаштування ігрового дитячого спортивно-гімнастичного комплексу «Наше майбутнє» на території спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов...


Опубліковано: о 10:39Теми дня
28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня
25 Вересня
Курс валют на портале banker.ua
banker.ua
Відео